Zbiornik Stryków

/ 14 odpowiedzi
Mam pytanie interesuje mnie wędkowaniem na zbiorniku w Strykowie koło Łodzi.
Chciałbym się dowiedzieć jaka tam opłata jest, i jak z rybkami ?

jareczeqq


220 zł z tego co mówił mi Wędkarz którego tam złapałem jak byłem na Kebabie :)
Swoją droga polecam małą szarą budke - żarcie pierwsza klasa :)
A co do zbiornika to z tego co sie dowiadywałem to trzeba zapłacić składke na początku roku bo później nie przyjmują ale nie wiem do kiedy (2014/02/13 16:41)

maku-73


Ostateczny termin to 1 kwietnia.
http://www.strykow.pl/104,wedkarstwo.html
Strona niestety ostatnio trochę okrojona, chyba w aktualizacji. (2014/02/14 21:18)

krystian252


Mam pytanie interesuje mnie wedkowaniem na zbiorniku w Strykowie K/łodzi 
I chciałbym sie dowiedziec jaka tam opłata jest, i jak z rybkami ???




Kolego ich chyba pogięło w tym roku z opłatami też chciałem w tym roku wykupić na cały sezon w Strykowie na zalewie ale ta cena 620zł za jeden zbiornik mija się z celem,oni myślą że to jest chyba ich jezioro :( a tym bardziej że dzierżawa zbiornika nie jest do końca wyjaśniona bo się kończy w tym roku,mało tego nowy jest regulamin :/ kiedyś można było sobie w spokoju w nocy wędkować gdzie się chciało prócz tej strefy ochronnej teraz jak chcesz w nocy powędkować to tylko pod latarnią w oświetlonym miejscu, to tak aby cię mieli na oku jak coś będziesz kombinował, to jest chore, poniżej masz aktualne opłaty.Ja sobie dałem spokój z nimi jest pełno małych stowarzyszeń wędkarskich w pobliżu z ładnymi zbiornikami oraz konkretną  rybą i nie za takie pieniądze....


0
gral


600 zł. za to bajoro chyba Bóg ich opuścił (2014/02/15 11:27)

Kacperek


Dobrze że nie trzeba płacić za ryby jak na prywatnych!!! Ha!!!Ha!!! (2014/02/15 12:00)

jareczeqq


Jak dla mnie to tam jest sraczka... 600 zł płacić za to żeby łowić z chodnika. non stop ktoś łazi, głośno, pełno ludzi... co do ryby to się nie wypowiem bo nie łowiłem właśnie z wyżej wymienionych powodów. Jedyny plus to szara budka z Kebabem bo jeżdże tam czasami po robocie coś wszamać :) hehe

Tak swoją drogą to w ozorkowie za zalew - 150 jak jesteś z koła a UWAGA - 450zł jeżeli jesteś członkiem innego koła niż Łódzkie koło 47 którego to zbiornik... Patologia.  (2014/02/15 12:31)

Tedi2


Łapałem ryby w tamtym roku w Strykowie - nic nie brało - moim zdaniem nie ma rybek - wiecej tam nie pojade- szkoda kasy na to bajoro (2014/02/15 12:56)

maku-73


Tedi2
Nie wiesz o czym piszesz ryby tam jest aż gęsto, karpia jest do bólu, ale łowią przeważnie miejscowi. Trzeba wiedzieć gdzie, kiedy  i na co. Zresztą tak jak wszędzie.


A jeśli chodzi o wpisowe to było do tej pory tak, że jeśli opłaciło się kartę w strykowskim kole, to wpisowego na zalew nie pobierali, ale nie wiem jak jest w tym roku. (2014/03/16 10:52)

Robson888


Łowisko można joż zaliczyć do łowisk komercyjnych. Zbiornik jest we ładaniu Stowarzyszenis "Zalew" w Strykowie, nie mającego nic wspólnego z PZW, (no, może z wyjątkiem zarządu) Koło PZW niestery już nie istnieje. Stowarzyszenie nastawione jest raczej na zarobek, wykupienie licencji kosztuje 350,- na rok. Stowarzyszenie zostało dzierżawcą dorzecza Moszczenicy wraz ze wszystkimi zbiornikami znajdującymi się na niej i jej dopływach, ale jak na razie nie widać poprawy jeśli chodzi o zarybienia, a wręcz przeciwnie. Przy takich składkach, to ryb powinno być aż gęsto...
(2018/11/20 14:52)

jacek71serwus


Opłaciłem w tym roku cały obwód w Stowarzyszeniu Zalew Stryków(450zł.z wpisowym),w marcu zostałem ukarany tzw.karą porządkową 200zł.za to że poprosiłem kolegę żeby mi zwinoł wędkę,co było oczywistym wyłudzeniem pieniędzy,zostałem potraktowany jak kłusol..Uwarzajcie koledzy na tych cwaniaczków,bo tyllko patrzą jak wyciągnąć kasę od wędkarzy,i z byle powodu karzą,traktując człowieka jak kłusownika,moja noga już nie stanie nad ich wodami,bo mam trochę inne podejście do wędkarstwa,i koleżeństwa nad wodą. (2019/09/05 00:30)

Sith


W takim przypadku nie należy poddawać się prasji idioty, odmawia się zapłacenia mandatu i niech skarżą do sądu.
Swoją drogą łowisko nie warte zachodu, nawet gdyby opłata była o 3/4 niższa. (2019/09/05 10:12)

dailux


koledzy ja na tym łowisku czuje się jak kłusownik non stop kontrole przez ludzi wyglądających jak by z obory wyszli nie umieją się nawet wysłowić jak ormowcy ale rybki są zakupu licencji nie żałuje (2019/09/17 17:23)

jacek71serwus


Owszem,rybki są,przeważnie nie wymiarowe karpiki z plamami na skórze,aż strach je łowić.
(2019/10/25 21:50)

Sith


Owszem,rybki są,przeważnie nie wymiarowe karpiki z plamami na skórze,aż strach je łowić.
Â
... i nic więcej. Byłem w tym roku dwa razy nad tą "kałużą" i nic... ;> Szkoda zachodu!
(2019/10/26 08:44)