Zbiornik Stryków

/ 9 odpowiedzi
Mam pytanie interesuje mnie wedkowaniem na zbiorniku w Strykowie K/łodzi 
I chciałbym sie dowiedziec jaka tam opłata jest, i jak z rybkami ???

jareczeqq

220 zł z tego co mówił mi Wędkarz którego tam złapałem jak byłem na Kebabie :)
Swoją droga polecam małą szarą budke - żarcie pierwsza klasa :)
A co do zbiornika to z tego co sie dowiadywałem to trzeba zapłacić składke na początku roku bo później nie przyjmują ale nie wiem do kiedy (2014/02/13 16:41)

maku-73

Ostateczny termin to 1 kwietnia.
http://www.strykow.pl/104,wedkarstwo.html
Strona niestety ostatnio trochę okrojona, chyba w aktualizacji. (2014/02/14 21:18)

krystian252

Mam pytanie interesuje mnie wedkowaniem na zbiorniku w Strykowie K/łodzi 
I chciałbym sie dowiedziec jaka tam opłata jest, i jak z rybkami ???

Kolego ich chyba pogięło w tym roku z opłatami też chciałem w tym roku wykupić na cały sezon w Strykowie na zalewie ale ta cena 620zł za jeden zbiornik mija się z celem,oni myślą że to jest chyba ich jezioro :( a tym bardziej że dzierżawa zbiornika nie jest do końca wyjaśniona bo się kończy w tym roku,mało tego nowy jest regulamin :/ kiedyś można było sobie w spokoju w nocy wędkować gdzie się chciało prócz tej strefy ochronnej teraz jak chcesz w nocy powędkować to tylko pod latarnią w oświetlonym miejscu, to tak aby cię mieli na oku jak coś będziesz kombinował, to jest chore, poniżej masz aktualne opłaty.Ja sobie dałem spokój z nimi jest pełno małych stowarzyszeń wędkarskich w pobliżu z ładnymi zbiornikami oraz konkretną  rybą i nie za takie pieniądze....

+1
gral

600 zł. za to bajoro chyba Bóg ich opuścił (2014/02/15 11:27)

Kacperek

Dobrze że nie trzeba płacić za ryby jak na prywatnych!!! Ha!!!Ha!!! (2014/02/15 12:00)

jareczeqq

Jak dla mnie to tam jest sraczka... 600 zł płacić za to żeby łowić z chodnika. non stop ktoś łazi, głośno, pełno ludzi... co do ryby to się nie wypowiem bo nie łowiłem właśnie z wyżej wymienionych powodów. Jedyny plus to szara budka z Kebabem bo jeżdże tam czasami po robocie coś wszamać :) hehe

Tak swoją drogą to w ozorkowie za zalew - 150 jak jesteś z koła a UWAGA - 450zł jeżeli jesteś członkiem innego koła niż Łódzkie koło 47 którego to zbiornik... Patologia.  (2014/02/15 12:31)

Tedi2

Łapałem ryby w tamtym roku w Strykowie - nic nie brało - moim zdaniem nie ma rybek - wiecej tam nie pojade- szkoda kasy na to bajoro (2014/02/15 12:56)

maku-73

Tedi2
Nie wiesz o czym piszesz ryby tam jest aż gęsto, karpia jest do bólu, ale łowią przeważnie miejscowi. Trzeba wiedzieć gdzie, kiedy  i na co. Zresztą tak jak wszędzie.

A jeśli chodzi o wpisowe to było do tej pory tak, że jeśli opłaciło się kartę w strykowskim kole, to wpisowego na zalew nie pobierali, ale nie wiem jak jest w tym roku. (2014/03/16 10:52)

Robson888

Łowisko można joż zaliczyć do łowisk komercyjnych. Zbiornik jest we ładaniu Stowarzyszenis "Zalew" w Strykowie, nie mającego nic wspólnego z PZW, (no, może z wyjątkiem zarządu) Koło PZW niestery już nie istnieje. Stowarzyszenie nastawione jest raczej na zarobek, wykupienie licencji kosztuje 350,- na rok. Stowarzyszenie zostało dzierżawcą dorzecza Moszczenicy wraz ze wszystkimi zbiornikami znajdującymi się na niej i jej dopływach, ale jak na razie nie widać poprawy jeśli chodzi o zarybienia, a wręcz przeciwnie. Przy takich składkach, to ryb powinno być aż gęsto...
(2018/11/20 14:52)