Zaloguj się do konta

Zbiornik Rowy

utworzono: 2011/07/14 16:52
dizzy76

Witam Kolegów!Wybieram się na urlop do Rowów i chciałem zapytać czy warto w ogóle brać kije?Jadę z rodziną więc za dużo czasu nie będę miał...Sami wiecie żona = plaża :-)Może ktoś wie gdzie tam można powędkować, gdzie zrobić jakieś opłaty.Byłem w zeszłym roku i wędkarzy tam za wielu nie widziałem, nie było nikogo zapytać nawet, może to nie sezon... W Ustce widziałem kilku na końcu molo jak śledzie łowili...Będę wdzięczny za każdą podpowiedź...:-)Pozdrawiam Zbyszek [2011-07-14 16:52]

perwer

Zbyszku w rowach jestem co roku i w tym tak że odwiedziłem ta mieścine.
Kije jak najbardziej bierz bo warto.Ja łowie bez opłat -czyli od mostu do terenu Słowińskiego Parku (to jest do takiej siatki ogrodzeniowej).opłaty wszelkie możesz uiścić na poczcie w Rowach.Jeśli jednak nie masz czasu za bardzo na łowienie to nie wiem czy opłaca ci sie robic opłaty,bo na tym odcinku gdzie ja łowie preferowana jest tylko karta wędkarska z opłatami w danym regionie gdzie mieszkasz-taki ukłon dla turystów.
Robaczki mozesz kupic w straganach które sa rozbite niedaleko mostu .
Ja łowie tam sporo płoci ,leszcza,okonia i oczywiście babki. Uważaj na zaczepy -polecam tez łowic na feedera ....Jeśli chcesz łowic w Ustce,lub na kanale poniżej ,lub od strony mostu do morza -(na terenie przystani )-musisz wykupic pozwolenie- nie pamietam kosztów -ale na dwa tygodnie cos około 80 zł.
[2011-07-14 17:15]

dizzy76

Dzięki serdeczne :)Kija wezmę jakoś może się wyskoczy.Myślałem też o wędkowaniu z plaży, ale że tego nigdy nie robiłem to... Z resztą jak będzie pogoda to się nie da kija nawet ustawić:-)Ale...ZobaczymyPozdrawiam Zbyszek [2011-07-15 07:18]