Zbiornik Opoczno

/ 2 odpowiedzi
Witam nasz akwen powoli budzi się do życia . Od tygodnia można liczyć na brania karpiątek powoli rusza się też płoć ,wzdręga . Wędkując w sobotę złowiłem dwa karpiątka jeden 36 drugi 45 cm kilkanaście płoci . Zaczyna nieźle skubać też sumik karłowaty ,przeważnie takie do zegarka . A jak na innych naszych łowiskach ???Co słychać w Miedznie, Siedlowie ,Drzewicy ,Sulejowie ???
slawomir66


Jak czytałeś w mojej relacji z zawodów w Spale bez rewelacji, ale obserwowanie w okularach tarła szczupaka to coś fantastycznego. Będąc sędzią zawodów miałem chwilę aby to zobaczyć. Przed wieczorem w ubiegłym tygodniu połowili wędkarze trochę zgrabnej płoci ale rano kicha bez brań. Pozdrawiam. (2009/04/06 11:03)

SEBEK3


w niedzielę przyjechałem na siedlów jeszcze w nocy i już czterech wędkarzy stało mówili że ruszył się karpik jednak przy mnie nikt nic nie wyciągnął , ja złapałem pare płotek i jazików . do siódmej najechało się tyle ludzi że ciężko było spławik na wodzie postawić więc przejechałem na przyłęk tam dwie płotki powyżej dwudziestu paru cm i do domu. (2009/04/06 16:30)