Zaloguj się do konta

ZBIORNIK W DRZEWICY - WYDRY

utworzono: 2009/05/25 18:44
SEBEK3

CZY ZNACIE PANOWIE JAKIŚ SKUTECZNY SPOSÓB NA WYDRY.
NA ZBIORNIKU W DRZEWICY POJAWIŁY SIĘ CZTERY SZTUKI OD STRONY SKAŁKI A W ZWIĄZKU Z TYM ŻE WYDRY SĄ POD OCHRONĄ W POLSCE ZA WYJĄTKIEM STAWÓW HODOWLANYCH MOŻE BY KTOŚ MIAŁ "JAKIŚ SPOSÓB NA PRZEPROWADZKĘ" ICH NA STAWY HODOWLANE. PRZYPOMINAM ŻE JEDNA WYDRA ZJADA DZIENNIE 2 kg RYB, ALE JA WIDZIAŁEM NA STAWIE HODOWLANYM NADJEDZONEGO KARPIA OKOŁO 7 kg ( WYDRY ZJADŁY MU TYKO CZĘŚĆ JEDNEGO BOKU). WIĘC MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ WIĘKSZYCH SZKÓD W RYBOSTANIE ! [2009-05-25 18:44]

robmar2007

Ja znam skuteczny sposób... Zostaw wydry w spokoju! Niech sobie żyją, bo potrzebne są środowisku dużo bardziej niż my, wędkarze:)
Ciekawe jak te wydry złapały 7 kilogramowego karpia? Może założyły bandę i w kilka szutuk napadają na Cyprinusy?:)
Pozdrawiam! [2009-05-26 14:11]

SEBEK3

WYDY NIE ZAKŁADAŁY ŻADNEJ BANDY POPROSTU STAW BYŁ OGRODZONY SIATKĄ .
JAK ZACZEŁY RYĆ NORY W OKOLICY UPUSTU TO ZACZEŁA SCHODZIĆ WODA I TYM SPOSOBEM MOGŁY SIĘ DOBRAĆ DO RYB BEZ PROBLEMU. STAW MIAŁ JAKIEŚ 150M2 POWIERZCHNI. [2009-05-26 17:09]

wojtunio64

Czy to na pewno wydry, bo norki amerykańskie rozlazły się po Polsce.A one chyba nie są pod ochroną.NA WIŚLE SPOTYKA SIĘ TEGO SPORO. [2009-05-26 21:35]