Zbiornik Ujazd ( Strzelce Opolskie )

/ 6 odpowiedzi
Witam, chciałbym się dowiedzieć  informacji na temat zbiornika wyrównawczego w Ujeździ "Jordan" (koło Strzelec Opolskich)Szukam informacji na temat głębokości, ukształtowania dna. Jeżeli, ktoś posiada takie informacje prosiłbym o podzielenie się nimi.Ponad to chciałbym sie dowiedzieć czy można tam płwyać łódką ? Jakie ryby głownie występują i w jakim przedziale wagowym ?Może ktoś akurat był, i łowił na tym zbiorniku, i swoje osobiste uwagi napisze :) Planuje sie na wiosne na parę dni zasadzić na tej wodzie, lecz mało o niej wiem.
W internecie jest bardzo mało informacji na temat tego akwenu, jedynie opis na wekuje.pl i kilku innych stronach, opis jest wszędzie ten sam.
Będę bardzo wdzięczny gdy ktoś czegokolwiek napisze.Pozdrawiam :)
berthold


z Opolskiego nie spodziewaj się że ci ktoś odpisze , oni są jacyś dziwni tak jak by net nie istniał zero kontaktu ba nawet ogłoszeń na OLX czy allegro tam jest 10 razy mniej niż innych rejonach PL , bedziesz czekał ze 5 miesięcy na odpowiedż  (2016/02/03 19:48)

zbynio5o


Hahaha!!! Berthold dobrze gadasz. Byłem dzisiaj u Ciebie w Dąbrowie, fajne jeziorko tylko za dużo nie widziałem bo ciemnica nastała.
Nie dziw sie Bert, tam chopy albo nie żyją albo w niemcach :)) (2016/02/03 22:32)

Szymon8321


No niestety widzę ze żadnej odpowiedzi nie uzyskam, szkoda :) (2016/02/05 19:05)

berthold


No niestety widzę ze żadnej odpowiedzi nie uzyskam, szkoda :)


z Opolskiego ? wykluczone wierz mi
(2016/02/05 19:36)

Szymon8321


Do dziś nie uzyskałem informacji.. mówi sie trudno. Więc mam pytanie : czy istnieje jakis łatwy sposób by "zbadać dno" danego zbiornika ? Nie chce zaczynać nowego postu, więc pisze tutaj. Jezeli ma ktoś sprawdzone sposoby prosze o napisanie :)  (2016/02/15 13:40)

berthold


Do dziś nie uzyskałem informacji.. mówi sie trudno. Więc mam pytanie : czy istnieje jakis łatwy sposób by "zbadać dno" danego zbiornika ? Nie chce zaczynać nowego postu, więc pisze tutaj. Jezeli ma ktoś sprawdzone sposoby prosze o napisanie :) 




do głowy przychodzi mi jeden pomysł , są na alledrogo takie zdalne echosondy , patrzysz w telewizorek a wędką rzucasz transponderem ,  zasięg to chyba w tych echosondach to 80 metrów , kosztuje to chyba 250 zł
(2016/02/15 20:48)