Zbiornik Stare Miasto k. Konina

/ 13 odpowiedzi
Witam wszystkich forumowiczów.
Nigdzie nie mogę napotkać informacji (Google przeszukałem i są tam raczej szczątkowe informacje) na temat zbiornika Stare Miasto k. Konina. Wiem, że to dość młody zbiornik i interesuje mnie, czy już warto się tam wybrać z kijem, gdzie najlepiej usiąść na białą rybę, a gdzie na drapieżnika, jaka głębokość, na co łowić, jaka w ogóle ryba tam występuje. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.
Pzdr
u?ytkownik40353


Dobry temat kolego też bym coś chętnie poczytał na ten temat mieszkam 15 km od tego zbiornika ale jeszcze tam nie dotarłem wiem tylko że jest tam ryba i ludzie łapią sandacze leszcze karpie płocie ale z braku czasu jeszcze tam nie łowiłem (2010/07/13 17:53)

u?ytkownik40353


Kolego znalazłem wpisz w goglle zbiornik zaporowy w Starym Mieście jest tego dużo pozdrawiam (2010/07/13 17:58)

krachu


Jeśli znalazłeś to co ja, to niewiele się o nim dowiedziałem, to co znalazłem po wpisaniu sugerowanego przez Ciebie wpisu (chyba, że ty masz inne Google i znalazłeś coś więcej):
http://forum.wedkuje.pl/post/zbiornik-zaporowy-w-starym-miescie-kolo-konina/97761/0
http://www.wedkarskiswiat.pl/forum/viewtopic.php?p=55700
to jest wszystko i nie ma tam wielu istotnych wiadomości, a jak pisałem wcześniej, przeszukałem Google bardzo dokładnie. (2010/07/13 18:25)

u?ytkownik40353


Jeśli znalazłeś to co ja, to niewiele się o nim dowiedziałem, to co znalazłem po wpisaniu sugerowanego przez Ciebie wpisu (chyba, że ty masz inne Google i znalazłeś coś więcej):
http://forum.wedkuje.pl/post/zbiornik-zaporowy-w-starym-miescie-kolo-konina/97761/0
http://www.wedkarskiswiat.pl/forum/viewtopic.php?p=55700
to jest wszystko i nie ma tam wielu istotnych wiadomości, a jak pisałem wcześniej, przeszukałem Google bardzo dokładnie.

ja właśnie też mam to samo wiele tam nie przeczytałem jak wrucę do polski w sierpniu pojadę tam sam zobaczyć to chyba najlepsze rozwiązanie (2010/07/13 18:43)

krachu


Może ktoś jeszcze coś ciekawego napisze. Poczekajmy. (2010/07/13 19:28)

krachu


Czy naprawdę nikt nic nie wie na temat tego zbiornika? Nikt tam nie łowi? (2010/07/14 10:23)

Maksym258


Witam!
Ja osobiście łowie tylko od strony Starego Miasta więc nie mam zbyt dużo informacji o drugiej stronie czyli okolicach Liśca. Jeżeli chodzi o białą rybę to odcinek od pensjonatu aż do mostu między StM. a Modlą wydaje się najciekawszy.Podobno duze liny, karpie i amury biorą na końcu zalewu czyli w Modle tam gdzie wpływa rzeka Powa.Jeżeli chodzi o drapieżnika to praktycznie ten sam odcinek od pensjonatu do mostu jest bardzo interesujący.Nigdy nie widziałem aby ktoś złowił sandacza i nie wiem czy ta ryba tam występuje.Ludzie najczęściej łowią na boczny trok i drop shota ja używam tej drugiej metody z niezłymi efektami, bo nie sztuką jest złapać 50 czy więcej okonków przez kilka godzin. (2010/09/07 18:01)

robcio2535


Temat chyba zapomniany wiec tych co wiedzą o tym zbiorniku prosze pisać a przyda sie na pewno dla zainteresowanych na przyszły rok:-) (2010/12/11 18:40)

kazik


Chłopaki czy można trochę więcej o tym zbiorniku , w tym roku szykuje się zlot nad nim , więc każdego kto tam chce jechać interesuje jak tam jest . (2011/01/02 06:57)

Maksym258


Kazik powiedz co chcesz dokładniej wiedzieć to postaram Ci się pomóc.Mieszkam niedaleko wiec często tam jestem i troche się orientuje.Pzdr (2011/01/09 16:05)

truskawa


kolego Maxsym powiedz mi gdzie najlepiej na amura i karpia na tym zbiorniku wiosna i jakie przynety,kuku,kulki? (2011/02/22 08:36)

Ka Jot


Proponuję zajrzeć na oficjalną stronkę PZW koła przy WSK Kalisz zakładka -"gdzie na ryby" - umieściłem tam trochę fotek z mojej wyprawy jest też trochę opisu tego łowiska.
Niestety w tym roku wędkarze z kaliskiego okręgu moga tam łowić po wpłacie opłaty okręgowej i uzyskaniu zezwolenia na połów ryb w Okręgu Konin. (2011/03/19 21:25)

spidi395


Jezdze na zbiornik wstepnego schladzania w goslawicach przy elektrowni jak sie na szale popsuło i powiem szczerze ze warto jechac ale jest problem bo trzeba jeszcze zaa to zaplacic czyli place 25 zl i lowie od rana do 12 w nocy do te zbiorniki naleza do PGRYB i trzeba jeszcze im za to zaplacic (2012/02/27 10:43)