Zaloguj się do konta

Zbiornik okolice Bolimowa (łódzkie)

utworzono: 2012/09/24 19:05
rafall

Mam pytanko, co to jest za zbiornik w pobliżu Bolimowa tuż obok autostrady A2 ? Interesuje mnie kto tam zarządza jaka ryba pojawia się najczęściej z drapieżnika oraz wszelkie info będę wdzięczny. Można na priv. Pozdrawiam
[2012-09-24 19:05]

araz

To jest zalew Bolimowski koło Skierniewice jaka ryba jeżeli chdzi o drapieżnika to sandacz/szczupak ja głównie jeżdże na federa ale z moich obserwacij wynika że jest tam dużo drapieżnika ponieważ za każdym razem kiedy tam byłem to widziałem sporo osób latających ze spinem [2012-09-25 08:44]

Tu zerknij-http://www.wedkuje.pl/lowisko,zalew-joachimow-ziemiary,352 [2012-09-25 09:16]

rafall

Bardzo dziękuję! Pozdrawiam
[2012-09-25 12:11]

szogun1

To jest zalew Bolimowski koło Skierniewice jaka ryba jeżeli chdzi o drapieżnika to sandacz/szczupak ja głównie jeżdże na federa ale z moich obserwacij wynika że jest tam dużo drapieżnika ponieważ za każdym razem kiedy tam byłem to widziałem sporo osób latających ze spinem

To że latają ze spinnem nie znaczy o dużej zasobności w drapieżniki. Widząc teraźniejsze obleganie tego kawałka wody nie dalej jak za rok już nie będzie tam poco jeżdzić tak jak na inne zbiorniki koła skierniewice. Łowię tam już prawie od początku i pamiętam sytuacje jak było dużo szczupaka i co wędkarze z nim robili nikt nie wypuszcza ryb bynajmniej ja nigdy nie widziałem wszystko jest zabierane! czy to leszczyki karpiki okonie itd... Tyle z mojej strony szkoda tej wody  [2012-09-25 21:59]