Zbiornik no kill - pytanie

/ 1 odpowiedzi
Witam serdecznie, mam pytanie: czy koło Grabia ma jakiś zbiornik no kill? myślę, żeby się zapisać (jak do tej pory unikałem wód PZW, z opinii znajomych wędkarzy plus info z różnych forów odnoszę wrażenie, że Łask i okolice to jest totalne bezrybie, kilka godzin posiadówki i może jakaś wychudzona płotka wpadnie), stąd łowię głównie na komercjach. Jest takie łowisko, na którym nie zabiera się ryb tylko wypuszcza, żeby spokojnie mogły sobie rosnąć i naturalnie zarybiać zbiorniki? plus oczywiście dawać frajdę w łowieniu dużych sztuk :) pozdrawiam! Arek
admin75

WITAM. w naszym kole nie posiadamy takiego zbiornika no kill. W naszym posiadaniu jest zbiornik Łopatki na którym jest wprowadzony wymiar górny który nakazuje wypuszczać rybę do wody jeżeli przekracza górną granicę. Jest to zbiornik bogaty w bardzo duże okazy Karpia Suma czy też Amura. Nasi koledzy Karpiarze chwalą sobie tą wodę, lecz jest bardzo trudnym i wymagającym zbiornikiem. Tylko jedno, na zbiorniku może wędkować czynny członek Koła zgodnie z podjętą uchwałą. (2017/02/14 12:55)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja