Zaloguj się do konta

Zbiornik Lipowica w gminie Chęciny-dodatkowe zezwo

utworzono: 2011/08/18 13:54
Zibi88

Mam kilka informacji dotyczących łowiska w byłej piaskowni w Lipowicy w gminie Chęciny woj. Świętokrzyskie. Otóż od około dwóch miesięcy nie wolno tam wedkować. Łowisko nie podlega już pod PZW, a pod urząd miasta i gminy Chęciny. W ZO PZW Kielce dowiedziałem się, że bez specjalnego pozwolenia solą tam mandaty za wędkowanie. Następnie zadzwoniłem  do wspomnianego urzędu w Checinach i dowiedziałem się, że trzeba napisac podanie na piśmie z prośbą o udzielenie zezwolenia na połów ryb na tym zbiorniku i w ciagu dwóch dni otrzymamy odpowiedź i zezwolenie. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami. Co ważne podanie można składać w imieniu własnym, lub całego koła i wtedy sprawa jest uproszczona.
[2011-08-18 13:54]

Pelkie

no powiem Ci że mnie zaskoczyłeś... byłem tam z miesiąc temu i wędkowałem bez żadnych dodatkowych opłat a jakby ktoś przyszedł to pewnie bym go wyśmiał... ale by była lipa
[2011-08-18 18:08]

sum13

Witam tak tez słyszałem ,ale z tymi mandatami bym się nie zgodził kto nas poinormował o tym ze nie wolno tam łowić?Czy są jakieś tabliczki?To dlaczego mięsiaze z Checin moga łowic np .na cedzynie .mójczy itd,tez powinni mieć specjalne zezwolenie jedno Wielkie BAGNO!
[2012-02-07 13:39]