Zbiornik Lipnowski Czechy

/ 4 odpowiedzi
Witam!
Zbieram informacje na temat tego łowiska ponieważ planuję wybrać się tam wraz z początkiem sandaczowego sezonu, ktory się zaczyna tam od 16 czerwca. Chciałbym się zapytać czy wędkował ktoś z was na tym zbiorniku? Jakie są warunki, Jaki jest ten zbiornik, z tego co szukałem na necie to znalazlem tylko ceny wynajmu sprzętu, noclegów, zezwoleń wędkarskich itp. ale nie mogę znaleźć konkretow na temat warunków wędkarskich :)
u?ytkownik32263


Jedyny sensowny wątek to:

http://forum.wedkuje.pl/f,liptovska-mara-sandacze-szczupaki-przynety,510236,0.html

A najlepiej jak się odezwiesz do Kolegi @marafishing, pisze że jest tam  przewodnikiem.

Sam zbiornik przepiękny, dno przynajmniej przy brzegach kamieniste, urozmaicone. Co prawda byłem tam wieki temu;-) czyli 10 roczków wstecz ale ludziska łowili tam niezłe sandacze i przede wszystkim przepiękne okonie po +40cm. Sam nie miałem okazji zatem wiele nie pomogę.

P:) (2014/03/16 16:53)

wiktor-galimski


Dzięki Kolego za odpowiedź ale link, który mi wkleiles odnosi się do tematu o innym zbiorniku niż ten, ktorego dotyczy moj post :) (2014/03/16 19:00)

u?ytkownik32263


A ja myślałem że Kolega zrobił literówkę i miało być Liptowski... Sorki za zamieszanie;-) (2014/03/16 21:05)

u?ytkownik168824


Tutaj chyba nieporozumienie z lekka zaszło,ponieważ Zbiornik Lipnowski leży w Czechach,zaś Liptovska Mara w Słowacji. (2014/03/16 21:55)