Zbiornik Klimkówka - trocie

/ 3 odpowiedzi
Witam!!! Kieruje się do was z zapytaniem czy na Zbiorniku zaporowym Klimkówka( lub potocznie Klimkówka) wystepują trocie??? Jeżeli tak to jaki sprzet trzeba ze sobą zabrać, potrzebne przynety, oraz najlepszy czas by złapać te niesamowitą rybe oraz najlepsza metoda połowu??? Pytam was, gdyż nigdy nie łowiłem tej ryby a chciałbym spróbować. Zapewne wielu z was je łowiło i ma duże doswiadczenie. Czekam na wasze odpowiedzi z góry dziękuje.
P.S Jestem tu nowy wiec nie jestem pewien czy dobrą kategorie wybrałem.
Rybczan

Tu o trociach trudno się cos dowiedzieć :)

(2011/02/05 08:57)

damianoss1

ponoc wystepoja trocie ale jest ich niewiele w tym zdiorniku ponoc ktos w zeszlym roku zlowil mlodego osobnika.jest tam za to sporo sandacza* tak rze polamania zycze* (2011/02/05 10:13)

mariuszkuziow

Troć na''Klimkówce'' jest ale jest bardzo ostrożna i występuje w środkowych ''najgłębszych'' partiach jeziora i złowić jest ją bardzo trudno nie słyszałem aby ktoś złapał w okresie letnim, z pod lodu owszem nawet pokaźne sztuki, jeżeli wybierasz się poszukać troci to najlepiej brzeg skalisty od strony Kunkowej w stronę zapory, ale uprzedzam że jest to trudno dostępne i niebezpieczne miejsce, co do przynęt to duża ciężka wahadłówka lub obrotówka może być też kopyto. Pozdrawiam i połamania kija. (2011/02/09 09:04)