Zbiornik Jeziorsko i Warta za tamą

/ 629 odpowiedzi / 53 zdjęć
juvefan

roobcio przydałoby ci się do tego pontonu jakieś echo, to by ci ułatwiło znalezienie jakiś fajnych miejscówek. Mam działkę w kościankach naprzeciwko rafy często więc tam jestem praktycznie co tydzień jak przejeźdżam przez tame to nieraz siedzi ktoś na łódce bliżej spustu wody do elektrowni tak około 100-200m od tamy. (2018/05/23 15:31)

roobcio

Echo już miałem przed pontonem :-) Też słyszałem że okolice tamy są najlepsze ale na wiosłach może być problem tam dopłynąć. A silnika jeszcze nie mam. Dlatego rozważam dopłynięcie do starego koryta Warty gdzieś bliżej brzegu, czyli na przykład Miłkowice. juvefan dzięki za info. (2018/05/25 13:07)

Sith

Często czytam, że za tamą nie ma kontroli. Nie wiem co o tym mysleć ale ja ostatnio miałem dwie kontrole na trzy wypady. Fakt, że te trzy wypady miałem na przestrzeni ostatnich pięciu lat (bardzo rzadko tam bywam) to jednak widać że jakieś kontrole są...
Widocznie nasze fizjonomie nie podobają się strażnikom, bo ja dwa lata temu i w ubiegłym roku byłem w sumie 4 razy i miałem w tym czasie 3 kontrole... ;)
(2018/05/26 13:25)

michalzgierz1989

W Niedzielę wybraliśmy się z kolegą nad Wartę poniżej zapory w Jeziorsku na wysokości Księżych młynów, na tym odcinku ani żywego ducha nad wodą, ani żywej ryby w wodzie, za to pełno odchodów Kormoranów na burtach, z kolei bliżej tamy pełno ludzi jak na plaży w Sopocie w sezonie i ładnie ryby brały oraz widać drobnicę czego nie można powiedzieć o odcinku na którym my byliśmy woda ma na oko 5-7 C.

https://youtu.be/cyBuzFJ-DOo
Filmik z tego odcinka (2019/02/19 20:37)