Zbiornik Grzymek - licencja

/ 5 odpowiedzi

Witam

Mam pytanie o zbiornik Grzymek niedaleko trasy katowickiej na wysokości Kuklówki.Opłacając tegoroczną składką uzyskałem w kole info że jest to woda okręgu skierniewickiego,natomiast na innym forum piszą że zbiornik należy do firmy SPEC,którego ośrodek wypoczynkowy przylega do jednej linii brzegowej.Tak więc czy można tałowic mając opłaconą kartę czy jest to łowisko prywatne?

pozdrawiam

przemekq22


Witam.kolego majac opłacona karte możesz tam wedkowac ponieważ przepływa tam rzeka a wszystkie rzeki naleza do pzw wiec i grzymek a z tego co wiem a jestem miejscowym to sprawdzaja tam karty. (2011/04/20 13:35)

JAQU


Witaj

Należę do koła w Mszczonowie i jestem skarbnikiem koła, i myślę że udzielę Ci wyczerpującej odpowiedzi. Grzymek należy do Okręgu Skierniewickiego ponieważ leży na rzece Pisi , nie jest zbiornikiem ponieważ nie ma na nim żadnego spiętrzenia i dlatego nie jest wyszczególniony w rejestrze połowu. Jeśli masz opłatę w naszym Okręgu lub w innym , który ma z nami porozumienie zapraszamy do wędkowania. Jeśli chodzi o sprawę ze SPEC -em ,wysłaliśmy do nich pismo o udostępnienie linii brzegowej dla wędkarzy, zobaczymy co zrobią ...jeśli nic napewno oprze sie o sąd.

Bywaj Jarku !!!

(2011/04/20 14:28)

jarek3648


Witam po długiej przerwie,w 2011 łowiłem na Grzymku kilkukrotnie-jakie efekty?

Kilka okoni powyżej 0,5kg czyli jak dla mnie to juz niezłe sztuki,3 grube płocie,największa 0,9kg

Niestety linia brzegowa od strony ośrodka nadal niedostępnadla wędkarzy

 

pozdr

Jarek

(2012/02/15 21:30)