Zaloguj się do konta

Zbiornik Drzewica - Bez brań ryb

utworzono: 2009/03/29 19:55
KYLON

Byłem dzisiaj z dwoma kolegami na Drzewicy.Pełno ludzi łowiliśmy batami,odległościówkami i troszke za okonim i wiecie co ,a nic zero brań.Kol Tomek Komorowski złowił jazia taki 27 cm poszedł do wody,kol. Motyl 2 okoniki-do wody,ja zerwałem wirówkę i to by było na tyle.Ale było miło ciepło troszkę deszczyk. [2009-03-29 19:55]

swiezy

Na zalewie Opoczno wczoraj ruszył się karpik padło pod wieczór kilkanaście sztuk . Dziś od rana to samo niezłe branka od torów . Przejeżdżając po południu widziałem spore zgrupowanie wędkarzy w tamtej okolicy ciekawe czy mieli jakieś wyniki ? Może ktoś z kolegów coś wie i o tym napisze ,pozdrawiam.... [2009-03-29 20:07]

Slider

Karpiom dajmy dojść do siebie po zimie, ja byłem pare razy na młynku na czarnej i połowiłem ładnych płoci ,bieli i jazi warto jechać . Pozdrowionka dla kolegów [2009-03-31 10:08]

swiezy

Witam ma ktoś najnowsze doniesienia o wynikach połowu na tym akwenie chodzi oczywiście o zbiornik Drzewica [2009-04-05 21:46]

slawomir66

KYLON najważniejsza jest sama wyprawa i pobyt nad wodą. A co powiesz na to. W sobotę zorganizowaliśmy zawody w Spale. Wszystko było ludzie, pogoda, atmosfera, pyszny poczęstunek tylko ryby nie brały. Z 26 zawodników tylko 6 osób miało wynik pozytywny i to niski. Ale spotkanie z kolegami to jest to. Zobacz mój opis i galerię. Pozdrawiam. [2009-04-06 10:59]