Zbiornik Cieszanowice brania ryb

/ 22 odpowiedzi
Witam mam pytanko czy orientuje się ktoś jak wygląda teraz sprawa z rybką i braniami na cieszanowicach ? Mam zamiar przejechać się tam na weekend trochę zapowiadają niekorzystną pogodę, ale pewnie i tak zaryzykuje, ale chciałbym się dowiedzieć po prostu czego mogę się spodziewać ponieważ jadę tam 1 raz :) z góry dzięki :)

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

zwir73


19.08.2012 był tam kol. deaerek coś połowił ale może nich sam się wypowie o bieżących warunkach nad wodą. (2012/08/30 13:49)

Luuki


Jak będzie zła pogoda to dobrze bo w przeciwnym razie to tłumy są nad tą wodą. Pływaliśmy ze spinem dwa tygodnie temu i oprócz 1 szczupaka ok 60 cm totalnie nic. Wędkarze z brzegu też narzekali i w siatkach mieli po parę płotek. Karpiarze też nie wykazywali entuzjazmu. Kąpiących się mnóstwo i skutery wodne.....a co tam strefa ciszy. (2012/08/30 13:56)

Koziii


Też byłem 2 tygodnie temu widocznie w tym samym czasie . Skutery wodne bardzo przeszkadzały . Brania bardzo słabe na 2 noce kilka małych płotek, 2 leszczyki i w nocy te natrętne sumiki ... Pozdrawiam ;p Proszę o relację znad wody.  (2012/09/01 18:44)

Wolne od pracy


Witam macie racje lipa z braniami na Cieszanowicach w Sulejowie trochę leszczy ale zapraszam na Miedzne lepsze brania i większa ryba . pozdrawiam (2012/09/01 19:57)

Koziii


A gdzie jest Miedzna ??;D (2012/09/02 14:12)

robertjonczyk2


Niedawno wróciłem z Cieszanowic, byłem od piątku do niedzieli, pogoda była bardzo fajna bo nie padało za wiele (tylko 2h w sobotę rano ) a że było dość pochmurno to było mało plażowiczów w zasadzie jedna mała ekipa nieopodal. Ogólnie woda dość niska i brania hmmm sprawdził się kalendarz brań na wedkuje.pl w piątek wieczorem bardzo dobre brania non stop coś szarpało, nie były to duże okazy ale pare leszczyków płotek i sumików, natomiast sobota i niedziela bardzo cieniutko słabe brania i trudno było coś zaciąć wgl. Grunt na środku około 1.60 m tylko :| Zasiadka karpiowa nieudana, całą kukurydzę około 2kg zjadły prawdopodobnie tylko sumiki bo na zestaw z rosówką uwiesił się jeden i po sprawdzeniu treści żołądka miał on właśnie gotowaną kukurydzę ;/ na kulkę proteinową nawet nie puknęło ;/ (2012/09/02 18:32)

deaerek


Witam was wędkarze jak kolega Żwir napisał byłem na Cieszanowicach a tak szczerze to chyba tam jestem co tydzień łowisko jest tak fajne że długo go nie zmienię i jak czytam wasze komentarze ze nie możecie połapać tam rybek to mi się przepraszam za takie określenie śmiać się chce zresztą będąc nad wodą widzę co odwalają wędkarze, ale trudno każdy łowi jak potrafi, w ten weekend czyli od piątku do niedzieli do 14 połapałem około 150 płotek 8 leszczy no i uwaga 4 SZCZUPAKI, które miały długość 55cm więc koledzy można połapać tylko trzeba poznać to łowisko jak widzę wędkarzy po prawo i po lewo i nic nie łowią i się pytają na co łowie,a uwieźcie Mi to nie jest najważniejsze a podkreślę że łapie na jedną wędkę, a w nocy spałem żeby rano w stać na szczupaki , które i tak brały w południe koledzy proszę was wiedzę z tego łowiska zostawcie dla siebie kombinujcie a będziecie zadowoleni POZDRAWIAM WSZYSTKICH WĘDKARZY (2012/09/04 17:27)

Wolne od pracy


Witam kolega pytał gdzie jest Miedzna .Jak się jedzie na Żarnów od Opoczna zalew jest przy trasie wybieram się teraz na sobotę i niedziele . pozdrawiam (2012/09/05 13:28)

Koziii


Dzięki za odpowiedź . Pewnie się wybiorę . (2012/09/08 10:08)

zwir73


Prawdopodobnie będziemy z Darkiem na Cieszanowicach 09.09. ,dam znać jak było. (2012/09/08 10:32)

zwir73


Pogoda w niedzielę była super ,poza tym pewne Koło z Bełchatowa organizowało zawody od Dębu do tamy ,dwie nocki taki maraton.Byłem przy ważeniu z jednej nocki wygrał wynik ponad 6 kg leszczykami obowiązywał dolny wymiar ryb 20cm.

My ustawiliśmy się  na łowienie  płotki na matcha i zabawa była przednia , niestety średni wymiar płotek ok 18 cm ,ale brań było naprawdę dużo nawet bez nęcenia.

Darek ok 16 na żywca złowił szczupłego ok. 50 cm - który wrócił do wody.

 

(2012/09/11 21:08)

zwir73


Dziś na prawo od dębu ,od 8-14 godz. drapieżnik zero ,biała ryba zero ,na trzech wędkarzy. (2012/11/03 15:52)

Koziii


Miałem się wybrać na cieszanowice ale wybrałem wartę za tamą . I może lepiej ;p Myslę, że odwiedzę ten zbiornik dopiero spod lodu (Czy kto tam już łapał spod lodu? ) Pozdrawiam i proszę o info ;) (2012/11/04 08:19)

Koziii


Jak  tam z braniami na zbiorniku ? Chciałbym się wybrać za tydzień na noc .Pozdrawiam ;) (2012/11/12 15:24)

Pawelski13


Na noc nie wiem, w niedzielę znajomy z bratem złowili dwa zębate i mieli jedno niewykorzystane branie na ciężko. Szczupłe 52 i 60 cm.

(2012/11/13 09:26)

Wolne od pracy


Witam kolegów wybieram się na sobotę na Cieszanowice czy może ktoś wie o braniach szczupaka . (2012/11/26 22:40)

Pawelski13


Ten sam znajomy z postu powyżej:) był na Cieszanowicach w niedzielę. Trafił ładnego zębatego wojownika w wymiarze 76 cm. Dodatkowo 3 brania niewykorzystane.

(2012/11/28 08:52)

daniel1203


około dwóch tygodniu temu wędkarz moje miejscowości wyjął na Cieszanowicach"szczupłego" troche nie pasuje ten pseudonim w tej sytuacji   114cm   11,5kg żywej wagi (2012/11/28 20:50)

Wolne od pracy


Witam koledzy w sobotę na Cieszanowicach na 3-spiningi od 7do 12 bez brania .
Pozdrawiam zakańczam sezon na ten rok (2012/12/03 17:33)

sopel86lodz


koledzy jak tam na cieszanowicach bezpieczny lod juz jest? (2012/12/11 12:06)

deaerek


Mili wędkarze mam taką małą prośbe chce jehać na rybki jest ładna pogoga,chodzi mi oto czy jest lód na jeziorku cieszanowice z gory dziekuje za szczera odpowiedz pozdrawiam i życze miłego szczęśliwego nowego roku

(2012/12/30 13:07)