Zbiornik Chechło śmietnisko

/ 4 odpowiedzi / 3 zdjęć

Witam kolegów. Mam pytanie? czy ktoś wie, kto zajmuje sie porządkowaniem łowisk na Chechle od strony Piły Kościeleckiej. Mysle, że trzeba gdzieś zainterweniować-sam chętni to zrobię?. To masakra jakaś. Worki na smieci mieszczą do 150l a nie 300! Sam od czasu do czasu przynoszę worki i pakuję to smietnisko.  Myśle również , że w PZW koło w Trzebini są również wędkarze. W końcu płacimy za ten zalew.

ps. od m-ca jestem na łowisku co 2 dzień. A STERTY ROSNĄ!

proszę o wypowiedzi i komentarze. może Ktoś się zainteresuje.

luzy


Sterty jak były tak są!!! Worki ze śmieciami są nie opróżniane od tamtego roku. Nie dawno były zawody organizowane przez PZW Trzebinia gospodarza zalewu. Zawodnicy rywalizowali pomiędzy górami śmieci!!! Widział to pan prezes i nic!!! ALE PIENIĄDZE ZA CZYN SPOŁECZNY SĄ NADAL BRANE!!! 40 PLN!!! Do tego całego śmietniska uroku dodają rozpadające się pomosty dla wędkarzy. Których stan zagraża bezpieczeństwu. Pan prezes mówił w tamtym roku że zostaną naprawione. Widzę że jedynym sposobem załatwienia sprawy będzie poinformowanie Zarządu Okręgu o całej tej sprawie. (2013/05/09 14:52)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Boolek


Przynajmniej u was ktoś worki jakieś postawił a w Gdańsku wzdłuż rzeki, która należy do PZW są takie jak by obszary, że tak to nazwę mniej więcej 5m na 5m gdzie jest cały STAR śmieci. 
Pozdrawiam.
Oczywiście, PZW kasę za to bierze i żadnego efektu, nie mówię o pomostach. (2013/05/09 15:52)