Zbieram materiały do pracy magisterskiej

/ 12 odpowiedzi

Hej,

nazywam się Aga i piszę pracę magisterską na temat rynku wędkarskiego w Polsce i za granicą na UW na wydziale Zarządzania. Zbieram zatem materiały i informacji na temat ilości wędkarzy, sklepów wędkarskich i wysokości wydatków poniesionych na zakup sprzętu w kraju i na Zachodzie.

Jeśli ktoś zechciałby mi pomóc i mógł wypełnić poniższą ankietę, byłabym mu wdzięczna.


http://www.ankietka.pl/ankieta/96931/sprzet-wedkarski-w-internecie.html



Do zobaczenia nad wodą.

Aga

grzesiek35


ja wypelnilem.Powodzenia. (2012/11/04 17:54)

u?ytkownik997


dziwny ten test,jak by ktoś chciał otworzyć swój sklep wędkarski w internecie i zbiera opinie o innych sklepach internetowych i chciałby stworzyć coś innego (2012/11/04 22:22)

monsterfishing


Rynek wędkarski to nie te parę sklepów o których mowa w tej ankiecie... dlaczego te  sklepy?
Chyba wystarczyło by napisać sklep internetowy a nie ich dokładne nazwy itp.. to jakas lipa te ankieta:) (2012/11/04 22:46)

Aga12


Chciałam więcej, ale promotor powiedział, że nie może być za dużo sklepów. Dlatego jest też możliwość dopisywania ręcznie nazwy. Ale dzięki za uwagę :) (2012/11/04 23:42)

jacenty75


Wypełniłem, nie wiem czy pomogę bo wogóle nie korzystam ze sklepów internetowych ale to też zawsze jakieś dane statystyczne. Przyjemnego pisania życzę autorce i wyrozumiałego promotora. (2012/11/05 08:41)

hadwaoo


Hej,

nazywam się Aga i piszę pracę magisterską na temat rynku wędkarskiego w Polsce i za granicą na UW na wydziale Zarządzania. Zbieram zatem materiały i informacji na temat ilości wędkarzy, sklepów wędkarskich i wysokości wydatków poniesionych na zakup sprzętu w kraju i na Zachodzie.

Jeśli ktoś zechciałby mi pomóc i mógł wypełnić poniższą ankietę, byłabym mu wdzięczna.


http://www.ankietka.pl/ankieta/96931/sprzet-wedkarski-w-internecie.html



Do zobaczenia nad wodą.

Aga

to raczej badanie rynku, a nie ankieta do pracy magisterskiej.

(2012/11/05 09:11)

lynx


Ankieta jest błędna.
Ja nie kupuję w sklepach internetowych więc tych rubryk nie mogłem odfajkować a na końcu wyrzuciło mi, że nie wypełniłem wszystkich rubryk.
Ankieta jest tak skonstruowana, że mogą ją wypełniac tylko kupujący w inernecie.
Pozdrawiam. (2012/11/06 00:36)

u?ytkownik37642


Hej,

nazywam się Aga i piszę pracę magisterską na temat rynku wędkarskiego w Polsce i za granicą na UW na wydziale Zarządzania. Zbieram zatem materiały i informacji na temat ilości wędkarzy, sklepów wędkarskich i wysokości wydatków poniesionych na zakup sprzętu w kraju i na Zachodzie.

Jeśli ktoś zechciałby mi pomóc i mógł wypełnić poniższą ankietę, byłabym mu wdzięczna.


http://www.ankietka.pl/ankieta/96931/sprzet-wedkarski-w-internecie.html



Do zobaczenia nad wodą.

Aga

to raczej badanie rynku, a nie ankieta do pracy magisterskiej.



Dokładnie,to jest rozeznanie kogo się da wykończyc a kogo nie,a Aga to pewno pan w krawacie zacierający ręce-komu da radę....-(


(2012/11/06 01:08)

ryukon1975


Niech ma wypełniłem.
Z wymienionych sklepów i tak kupowałem tylko w jednym do którego raczej nie wrócę bo jest drogi.
Przy kupowaniu w internecie nie kieruje się nazwą sklepu tylko dostępnością i ceną sprzętu który chcę kupić a wymagania mam ogromne.:) (2012/11/06 06:40)

Ukleja142


Coś szybko zakończyła się akcja wypełniania ankiety i zbierania danych do pracy magisterskiej... Niecałe dwa tygodnie ... co to za wyniki będą?? (2012/11/16 12:25)