Zaloguj się do konta

Zawody pstrągowe

utworzono: 2010/02/27 20:45
kobikobi1

Witam. Marzec za pasem,pora więc na kolejne ,trzecie już portalowe spotkanie nad jedną z dolnośląskich rzek pstrągowych.Tym razem naszym celem będzie jedna z najsłynniejszych pstrągowych rzek kraju,a mianowicie KWISA.Wstępna data zawodów 27 marca 2010.Miejsce spotkania Kwisa w okolicach miejscowości Zebrzydowa.Co do wpisowego i regulaminu zawodów,wszystko do dogadania na forum.
Czekamy na opinie w tej sprawie i liczne przybycie na zawody.
Pozdrawiam w swoim i kolegów imieniu.
[2010-02-27 20:45]

leleon

Łówmy zatem! Pucharek za pierwsze miejsce oczywiście załatwię. Panowie! Przybywajcie licznie bo warto. Dodam, że muszkarze też mile widziani.
[2010-02-27 21:14]

Ale z was kusiciele,ja już nie mogę wytrzymać ,woda wielka i brudna , zostaje robienie woblerów,a tu taka propozycja ,JESTEM ZA

Muszę tylko kogoś znaleźć z okolic, 450 km mam do waszego "kwiskiego" raju.

Jeżeli ktoś się wybiera z Kielc ,Radomia,i wschodu ,chętnie się wcisnę ,dołożę na "wachę"

Pozdrawiam was kobikobi, leleon

[2010-02-27 21:56]

leleon

Ostry   z Ciebie zawodnik Wobler. Ale byłoby świetnie jakbyś zmontował ekipę z "drugiej strony mapy".
[2010-02-27 22:52]

wedkarz2309

Kurde, ile bym dał, żeby być na tych zawodach...:(

Nie wybiera się czasem ktoś z okolic Lubina, Legnicy, Polkowic?:)

Chętnie bym się zabrał:)

[2010-02-27 23:34]

kobikobi1

kilka osób z Polkowic powiano być.Może bedą mieli miejsce,sądzę,że na pewno będą mieli wolne miejsce.
[2010-02-27 23:45]

wedkarz2309

Gdyby się zgodzili mnie zabrać, to byłoby super:)

Podpytasz kobikobi1, czy zabraliby wędkarza z Lubina?:)

Byłbym bardzo wdzięczny:)

[2010-02-28 00:02]

tregon

ja też bym przyjechał, ale niestety weekend pracujący ....
[2010-02-28 06:46]

A ktury klub organizuje te zawody . Być może dołączylibyśmy z kolegami z Potoka do tych zawodów . Tylko nie wiem jeszcze w jakim terminie urządzamy zawody Pstrąg Kotliny Kłodzkiej na kture jak co roku zapraszamy kluby z Wrocławia i Oławy - Wydrę i Paproszka . Jeśli terminy nie będą kolidować to będę szukał kontaktu i do zobaczenia nad Kwisą [2010-02-28 10:13]

piekar

Witam wszystkich.Zawody mają charakter towarzyski.Byłem na nich po raz pierwszy w zeszłym roku i atmosfera nastawiona na spotkanie oraz nawiązanie kontaktów z osobami które również cierpią na syndom czerwonej kropki  było ważniejsze niż sam wynik.
Myśle że zadowoleni będziecie z łowiska które wspólnie z Robertem wybraliśmy czyli Kwisa w okolicach Zebrzydowej.Rzeka sztandardowa w której pływają naprawde duże kabany.
kolega Jarsa niech będzie tu przykładem, czytałem na portalu że w styczniu tego roku złapał własnie w tych rejonach komplet powyżej 40 cm w tym jeden powyżej 50 cm.
Jako że - Robert - Kobikobi jest zabiegany postanowiliśmy że zbiórką pieniędzy oraz nagrodami zajme się ty razem z kolegą.
Na dniach pojawi się post od kolegi który poda nr.konta na które będziecie wpłacać pięniądze.Myślę że będzie to kwota ok 15-20 zł nie jest dużo a pozwoli zakupić nagrody oraz upominki dla uczestników zawodów oraz  coś do zjedzenia po zawodach.
Myśleliśmy też o tym żeby zawody zrobic na żywej rybie czyli niezbędna będzie miarka oraz aparat.Nie będziemy się przy tym upierać więc jeśli ktoś chce zabrać ryby to ok.
[2010-02-28 11:40]

piekar

Jeżeli macie jakieś pomysły na temat zawodów to piszcie.
Myśle że zbiórkę zorganizujemy koło mostu nad Kwisą w Zebrzydowej.
Dojazd też nie jest zły bo najszybciej dojechać będzie każdemy A4 i albo zjechać na bolesławiec i póżniej na Zgorzelec, lub nowym odc.autostrady na Zgorzelec i zjechać na Lubań ale tamtędy nie jechałem i nie jestem pewny jak jest ze zjazdem z autostrady.
Kolego Rafale jeżeli możesz załatwic puchar to daj znać byłoby dobrze.
Pytajdzie już znajomych z kół klubów,kolegów odnośnie zawodów mysle że dobrzeby było żeby naszych zawodach startowało coraz więcej zawodników  i były coraz bardziej popularne.Zreszta dojazd i koszty wychodzi taniej no i weselej.
Jeżeli zjawi sie więcej osób, to mysle że do punktacji wliczymy również Bóbr z racji odleglości bo płunie 20 km. od Kwisy.

[2010-02-28 11:48]

piekar

Oprócz spinningistów zapraszamy również gorąco muszkarzy.
Jeszcze jedna kwestia.Myślę że do jutra pojawi się  nr. konta Kolegi Mateusza i proszę  o wpłacanie  pieniędzy z wypszedzeniem  gdyż musimy miec troche czasu na zakupienie nagród.
Wszystkich zainteresowanych proszę o potwierdzenie na portalu startu.
Jeżeli kolega Jarsa ma dojscie do osób zrzeszonych w klubów to jak najbardziej zapraszamy.
To mój nr.tel. w razie jakis pytań- 609103783.
Do zobaczenia na zawodach
[2010-02-28 11:54]

piekar

Jeszcze jedna kwestia mieszkam pod Wałbrzychem w Boguszowie Gorcach.Pewnie będziemy jechać w kilka osób ale jeżeli ktoś mieszka z w pobliżu i ma problemy z dotarciem niech da mi znać jak będe miał miejsce bez problemu zabiorę. Nr. podałem wyżej.
[2010-02-28 12:19]

GERDA

Witam!To już od dzisiaj zaczynam ostrzyć kotwice w wobkach i odliczam czas do zawodów.Pozdrawiam wszystkich "Pokropkowańców" [2010-02-28 12:45]

Matteo1987

Tomeczek (piekar) jak zwykle się rozpisał więc nie musze wyjaśniać spraw związanych z zawodami.Całą organizacje zawodów zajmiemy się my.Chciałem dodać,że każdy uczestnik dostanie znaczek którym będzie się posługiwał przy zdjęciu z złowioną rybą.Czyli na zdjęciu złowinej ryby musi widnieć znaczek i rzecz jasna miarka przy rybie żeby można było podać jej długość.Myśle że nie będzie to komplikowało sprawy.Musimy dogadać się w sprawie składek chodzi o kwote członkostwa w zawodach przeznaczoną na nagrody,puchar,kiełbaski itd.Po dogadaniu wystawie numer konta.
[2010-02-28 23:10]

anczu

Świetnie 27 mam wolną sobotę, na pewno się zjawie. I jeszcze jedno jeżeli ktoś chce się zabrać to będę miał wolne miejsca, ewentualnie mogę się z kimś zabrać i dołożyć do paliwa. Mieszkam w Mściwojowie (okolice Jawora) pozdrawiam i czekam na wiadomość od kolegów, którzy chcą pojechać ze mną.
[2010-03-01 16:59]

kobikobi1

Krzysiek ,my jedziemy z Jawora więc spokojnie możemy pojechać wszyscy razem jednym autem,nas będzie trzech.Pozdrawiam.
[2010-03-01 17:02]

anczu

Ok, w takim razie Robert jadę z wami. Ale gdyby zebrała się większa grupa dajcie znać pojedziemy na dwa auta.
[2010-03-01 17:35]

kobikobi1

ok. będziemy w kontakcie.
[2010-03-01 20:00]

leleon

No gdzie tem numer konta? Trzeba działać. Im szybciej zaczniemy wpłacać tym więcej liudzi przyjedzie. [2010-03-02 08:56]

Matteo1987

Numer konta 28 1160 2202 0000 0001 2560 4533.Kwota wpisowa to 20 zł które będzie przeznaczone na nagrody,puchar,poczęstunek itd.
[2010-03-02 12:02]

Matteo1987

Aha....Proszę o podanie imion i nazwisk jeśli przelew będzie z konta innej osoby.
[2010-03-02 12:08]

kobikobi1

Oczywiście zasięgnąłem języka na temat Kwisy w tym rejonie.Panowie można tam złowić swoją życiówkę.Zapraszamy .
[2010-03-03 09:15]

leleon

Jedna ważna sprawa. Z tego co się orientuję to Kwisa na tym odcinku należy do województwa lubuskiego. Dolnoślązacy dopłacają. [2010-03-03 09:52]

rybspinn

leleon Kwisa do miejscowości Łozy należy do PZW Jelenia Góra tak że to jeszcze nie lubuskie.

Przy okazji potwierdzam swój start w zawodach i razem z kolegą maxum-em możemy zabrać 2 osoby z okolic Zgorzelca.

Bless
[2010-03-03 12:27]

leleon

No racja. Coś mi się lokaizacja rozjechała. [2010-03-03 14:40]