Zawody wędkarskie by postawić kładkę

W dniu 22 października 2022 roku na jeziorze Mój, odbyła się druga edycja Zawodów Spinningowych o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn p. Pawła Bobrowskiego.
Inicjatorem i organizatorem zawodów było Koło PZW Mazury w Ketrzynie.
Bazą zawodów był Teren Rekreacyjno Wypoczynkowy nad jeziorem Mój w Czernikach, który dzięki inwestycjom Urzędu Gminy jak i Koła PZW Mazury jest do tego idealnym miejscem.

W zawodach wzięło udział 25 zawodników, którzy rywalizowali z sobą od godziny 8,30 do 13.00 ze swoich łódek oraz 3 udostępnionych przez nasze koło. Wędkarze łowili takie rybki jak: szczupaki, sandacze i okonie.
Najlepszymi tego dnia łowcami okazali się się:
.
1 miejsce
Paweł Dejnarowicz zdobywając 2920 p., łowiąc szczupaka 53 cm, okonie: 34, 30, 35, 25, 27 cm
2 miejsce
Paweł Juchniewicz zdobywając 2350 p., łowiąc sandacza 51 cm, szczupaki 50 i 51 cm
3 miejsce
Daniel Stankiewicz zdobywając 1950 p., łowiąc szczupaki 54 i 55 cm

Największa ryba
Krystian Majocha, który złowił Szczupak 60 cm

Wójt Gminy Kętrzyn Paweł Bobrowski pogratulował wygranej oraz wręczył statuetki i bony upominkowe za pierwsze 3 miejsca jak i największą rybę.
Pozostałym zawodnikom wręczono dyplomy za udział i pozwolono wybrać sobie nagrodę rzeczową z pośród przynęt podarowanych właśnie na tą okazję przez:
Remigiusz Filipiak & Remas Woblery
Marek Gąsiorek & www.fishbay.com.pl
Jacek -sklep wędkarski Linek
Jakub F. Wąsowski - Przypony Wąsowski
Sponsorom jak i wędkarzom dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy i zapraszamy na kolejne podobne przedsięwzięcie.

Dzięki zorganizowaniu zawodów Koło PZW Mazury w Kętrzynie zebrało 1020 zł. Środki te w całości są przeznaczone na budowę kładki wędkarskiej na jeż. Mój, co znacznie przybliża nas na realizacje tego projektu.

Jeśli chcesz Nas wesprzeć, prosimy o kontak pod nr tel 510 306 896

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.