Zawody wędkarskie w ok.Wrocławia

/ 3 odpowiedzi
Chciałbym się dowiedzieć czy w kwietniu lub maju niedaleko Wrocławia odbędą się zawody wędkarskie.Był bym wdzięczny gdybyś wskazał mi dobre łowiska ponieważ chciałbym pojechać z kolegami na pożądne wędkowanie.
Serdecznie Pozdrawiam!
Michał
Pimik


Zawodów jest cała masa, w ostatni weekend w Szczodre w Boguszycach, na stawie miejskim w Oleśnicy. Wystarczy podejść do dobrego sklepu wędkarskiego(Krokodyl np) i oni mają info gdzie i co się dzieje. Dobre łowisko? Jest ich cała masa . Zależy co chcecie łowić Mogę polecić Prężyce, Jelczańską Łachę , zimowisko barek na Osobowicach i stawy w Leśnicy oraz komercje w Szczodre i Krobielowicach (2015/04/21 07:02)

aldente


Prawie cała Odra to dobre łowisko, np.za ZOO.  Na Oławce możesz połowić. Są sumy, karpie, sandacze.
Na Mietków możesz jechać na sandacza okonia, albo na leszcza..do wyboru. Jak przedmówca zaznaczył, skontaktuj się z chłopakami ze sklepu "Krokodyl" Zaraz po wejściu po prawej stronie przy ladzie powinieneś natknąć się na Łukasza albo Marka. Oni Ci poradzą. "Krokodyl" ma  własne łowisko, "Małą Szwecję" . Są tam niezłe rybki. Organizuje też zawody. Zajrzyj na ich stronkę internetową. Pozdrawiam. (2015/04/21 08:26)

marek1963


kolego nigdzie niechodz wejdz na strone pzw wrocław i tam jest wszystko napisane kto gdzie i kiedy zarezerwował łowisko pod zawody hehe (2015/04/21 12:23)