Zaloguj się do konta

Zawody w kole PZW Bodzechów

utworzono: 2012/04/10 21:26
gusej28

Mam pytanie, przepisałem się w tym roku do koła w którym jest niewielu wedkarzy.W terminarzu zawodów na niedziele są zaplanowane już 4 zawody w tym roku.Do tej pory poprzednie trzy nie odbyły sie,chociaż  są rozpisane  protokoły z nich.Czy takie cos jest legalne?Jest nas kila osób chętnych na najbliższe zawody.Czy jeżeli są chętni to koło ma prawo odwołać zawody np z braku kasy na wynajem autokaru dla wędakrzy?
[2012-04-10 21:26]

MEGAPIOTR

Kolego dziwna sprawa z tymi zawodami  ale u nas w Polsce wszystko jest możliwe .A czy mają prawo ?nie wiem .Jednymi słowy zarząd koła macie do dupy(przy najbliższym zebraniu koła zgłoś to i nie przebieraj w słowach)ciekawe co za baran rządzi w kole .Trzymaj się kolego i nie wkurwiaj się OSŁY były ,są i będą.pozdrawiam [2012-04-10 21:57]

domin77

protokoły rozpisane,bo poszły może na organizację jakieś środki z koła które zostały przepite przez TWA. [2012-04-10 22:21]

Roxola

Jeżeli jesteś pewny, że zawody się nie odbyły, a protokoły zostały sporządzone z nieodbytych zawodów.
Powinieneś wysłać e-mail do Okręgu pzw_kielce@wp.pl w którym opiszesz sytuację tak jak tu na forum.
Swoją wiadomość kieruj do Głównego Kapitanatu Sportowego w Okręgu.
Zażądaj odpowiedzi z wyjaśnieniem zaistniałej sytuacji.
Twoja wycieczka do Koła prawdopodobnie nie przyniesie zamierzonego celu.
[2012-04-10 22:33]

dendrobena

Kol.nie odpuszczaj tego tematu. Czyń jak Ci kol.podpowiadają. Pieniądze pochodzące ze składek muszą być skonsumowane przez członków kola /nie zarząd/.Powodzenia. Pozdrawiam. [2012-04-10 22:37]

domin77

Jeśli jesteś w 100% pewny tego,idz na zebranie i spytaj na bezczela jak udały się imprezki po ostatnich zawodach [2012-04-10 22:56]

adler

Witaj Jakub. 

Jeśli jesteś pewny na bank ( może tylko w protokole pisze dlaczego nie odbyły się zawody ) ,  w kole natomiast zbywają Cię z odpowiedzią to najlepsze i najrozsądniejsze rozwiązanie sprawy podpowiada nasza wspaniała kol. Roxola - Aleksandra.

Jeżeli jesteś pewny, że zawody się nie odbyły, a protokoły zostały sporządzone z nieodbytych zawodów.
Powinieneś wysłać e-mail do Okręgu pzw_kielce@wp.pl w którym opiszesz sytuację tak jak tu na forum.
Swoją wiadomość kieruj do Głównego Kapitanatu Sportowego w Okręgu.
Zażądaj odpowiedzi z wyjaśnieniem zaistniałej sytuacji.
Twoja wycieczka do Koła prawdopodobnie nie przyniesie zamierzonego celu.

Jeszcze lepiej jak wyślesz listem poleconym ( lub udasz się osobiście , jeśli masz niedaleko ) za potwierdzeniem odbioru . Wtedy muszą Ci odpowiedzieć . Najważniejsze nie poddawaj się i nie dawaj się zmyć wymijającymi odpowiedziami  , zainteresuj sprawą szersze grono wędkarzy i na piśmie mogą także złożyć swe podpisy .

Pozdrawiam .

[2012-04-11 12:29]

gusej28

W najbliższą niedziele sa zaplanowane następne zawody.Kolega dzisiaj rozmawiał skarbnikiem, cytat od skarbnika na temat zawodów "ja nic nie wiem".Jutro będę rozmawiał z trenerem sportowym, kolega ma rozmawiać  z prezesem zobaczymy co oni odpowiedza.Dzieki za rady a na pewno tego tak nie zostawię.LUbię jeździć na zawody, czasma uda się być w trójce, al jet okazja do pogadanek z kuplami od wedki i samo to "zmusza" mnie to do stawienia sie na zawodach
[2012-04-11 20:30]