Zawody Troć Iny 2012

/ 1 odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie z okazji nadchodzącego nowego roku wszystkiego najlepszego i rekordowych rryb życzę:)

W związku ze zbliżającymi się zawodami na rzece Ina mam kilka pytań do kolegów. Mianowicie czy ktoś z was wybiera się na zawody 14-15 stycznia 2012? Zawody będą dwu dniowe (II tury) więc chciałbym sie do nich dobrze przygotować. Liczę na podpowiedzi na co łowić?? wobler obrotówka czy może gumy?? Może ktoś się orientuje jaka temperatura wody jest w rzece ( żyłka czy plecionka)? 

ps. Poszukuje również transportu na zawody jeżeli ktoś się wybiera i posiada wolne miejsce to z chęcią sie dorzuce na paliwo, w przeciwnym wypadku będe zmuszony jechać pociągiem:/

Pozdrawiam 

Miro


Troszkę późno z tą podpowiedzią ale może się przyda. Mieszkam nad rz. Iną i tak się skład, że łowię trocie od kilku lat w tej rzece. Na dzień dzisiejszy woda w rzece jest bardzo czysta na wysokości Goleniowa i dość wysoka bo właśnie przekroczony został stan alarmowy. Możesz łowić używając plecionki bo przecież tej zimy tem mamy na + lub żyłki, jak wolisz. Dobrymi przynętami na początku sezonu są zawsze jaskrawe woblery o dość agresywnej akcji. Na gumy jest bardzo dużo pobić troci ale większa część z nich spina się po kilku sekundach walki.

Życzę połamania kija na ińskich trociach i do zobaczenia na zawodach (2012/01/12 22:41)