Zawody spinningowe-proszę o rady.

/ 7 odpowiedzi
Witam wszystkich!
 Potrzebuje pomocy dotyczącej zawodów spinningowych.
Mianowice chodzi o to ze owe zawody odbywaja sie  w malutkim zbiorniku zaporowym ze spora iloscia szczupaka jednak zebate nie chetnie biora na metode rzutna tylko na zywca.I tu moje pytamie jak skusic zebatego do ataku.Glebokosc lowiska to srednio dwa metry na dnie rdestnica praktycznie na calym akwenie duzo zawad podwodnych w postaci pozostalych pnie drzew niestety nie widocznych z ladu. Dodam ze przez ten zbiornik przechodzi row o glebokosci4/5m niestety ciezko do niego dorzucic na srodku sa wyplycenia nawet do 1.20m I z tad mysle ze szczupaki wlasnie tam siedza zwlaszcza ze jest zakaz polowu ze srodkow plywajacych.Woda metna.I tu moja prosba na jakie przynenty lowic na owym zbiorniku?szczupaki okonie i mam miejsce gdzie zeruje sandacz wiem ze uprzykszam ale bardzo prosze o rady.
wedkarz


Spróbuj na przynęty które pracują agresywnie i które pracuje spokojnie , popróbuj na blaszki obrotówki coca cola , na woblery i na gumy i się dowiesz ;) ..

Ale moim zdaniem powinny brać na obrotówki agresywnie prowadzone . (2011/06/09 17:53)

JAQU


... U NAS NA JEDNYM ZE ZBIORNIKÓW JEST BARDZO PODOBNIE JAK U CIEBIE TEŻ DNO ZAROŚNIĘTE I SZCZUPAKI STAJA DALEKO. JA ROZWIĄZAŁEM TO TAK IŻ PRZERZUCIŁEM SIĘ NA MAŁE LEKKIE WAHADŁÓWKI MOŻNA NIMI DALEKO RZUCIĆ I NAPRAWDĘ NA SZCZUPŁEGO SIĘ SPRAWDZAJĄ...

POWODZENIA

(2011/06/09 18:21)

irex


Niezawodną metodą na takich wodach jest poper.Jeśli nie wiesz jak go prowadzić poszukaj na oficjalnej stronie Salmo tam jest to niezle pokazane i wytłumaczone.Kolejną przynętą ,którą powinieneś się zainteresować to Slider.Obie metody bardzo skuteczne lecz nie o każdej porze roku.Rewelacyjnie bierze na to zarówno okoń jak i szczupak.Połamania (2011/06/09 19:00)

szogun1


Dziekuje wam za rady. I prosze innych kolegow o podzielenie sie doswiadczeniem (2011/06/10 15:43)

mejkstrazi


Witam kolegę. Jezeli woda mętna to spróbuj na małe obrotowki dam. U mnie sprawdzają sie idealnie. Tylko z jednym zastrzeżeniem. Żadne kolorowce. Złoto lub srebro są pięknie widoczne w takiej wodzie. Bez dodatkowych ozdób. Ja tak lapie i wyniki mam. Pozdrawiam i życzę wysokiej pozycji. Strażak (2011/06/13 13:55)

mejkstrazi


Witam kolegę. Jezeli woda mętna to spróbuj na małe obrotowki dam. U mnie sprawdzają sie idealnie. Tylko z jednym zastrzeżeniem. Żadne kolorowce. Złoto lub srebro są pięknie widoczne w takiej wodzie. Bez dodatkowych ozdób. Ja tak lapie i wyniki mam. Pozdrawiam i życzę wysokiej pozycji. Strażak (2011/06/13 13:56)