Zaloguj się do konta

Zawody nocne na Radzynach 16.06.2012

utworzono: 2012/05/30 11:54
slawol81

W tym samym dniu reprezentacja Polski rozgrywa swój ostatni grupowy mecz na euro.Może się zdarzyć że będzie to mecz o wyjście z grupy i w takim przypadku ja z zawodów rezygnuje.
[2012-05-30 11:54]

imfo

Można przełożyć zawody na 23-go.Następne Strykowo mamy dopiero 7-go lipca.
[2012-05-30 19:48]

slawol81

W razie czego 23 czerwca jest ok.Drużyny które awansują z Polskiej grupy grają ćwierćfinały 21 i 22 wiec nie będzie konfliktu w razie awansu polaków.A WIERZE ŻE TAK BĘDZIE :D!!!!
[2012-05-30 21:36]

pako1220

A mnie i tak pasuje :D Jednak wolał bym nie przekładać... Fakt że jest mecz. Ale moim zdaniem było ustalane po to aby te zawody w ustalonym dniu się odbyły ;) a jeśli ktoś woli np mecz to ja go nie zmuszę aby na owe zawody pojechał :) Poza tym mecz to chyba nie powód by przekładać zawody zaplanowane pół roku wcześniej... Mecz to mecz... to taka sama wymówka jak pójście na piwo... :) Następna sprawa to jest fakt że może sobie zaplanowałem zawody... może musiałem wziąć wolne na zawody... Może mi nie pasować inny termin i może nie jestem w stanie już tego zmienić w pracy ze względu na "EURO" i może dlatego że przez euro mamy wiele większy wywóz towaru ;) Ale jak pisałem to tylko moje zdanie :) [2012-06-01 01:47]

slawol81

Właśnie po to zostało stworzone to forum by każdy mógł się wypowiedzieć.Piotrek nie do końca zgadzam się z porównaniem meczu reprezentacji polski na mistrzostwach europy które w dodatku rozgrywane są w polsce do wyjścia na piwo.Dla ludzi którzy interesują się piłką jest to wydarzenie najwyższej rangi które prawdopodobnie nie powtórzy się kolejny raz w naszym życiu dlatego w tym dniu "dla mnie" nie będzie ważniejszej rzeczy.Ale pomijając moje indywidualne zainteresowania należy wziąć pod uwagę to że takich osób jak ja będzie zdecydowanie więcej.I tu rodzi się pytanie co lepsze? Rozegrać zawody w ustalonym terminie i narazić się na zbyt małą liczbę zawodników do przeprowadzenia zawodów czy przesunąć je np.o tydzień jeżeli w ogóle istnieje taka możliwość?Kwestia do obgadania na 35-cio leciu koła.Na koniec dodam jeszcze tylko że na chwilę obecną mam sygnały że jeżeli nie będzie to mecz o przysłowiową pietruchę to już 5 osób na pewno nie stawi się na zawodach.To zarząd musi podjąć decyzje.Ja jestem za przełożeniem zawodów jeżeli jest taka możliwość.
Pozdro
[2012-06-01 09:49]

slawol81

Zostało coś ustalone?
[2012-06-06 11:50]

rafi77

Tak zostalo ustalone zawody sie odbywaja...szkoda bo chetnie bym w tych zawodach uczestniczyl ale nie za cene meczu POLAKOW na EURO ktore odbywaja sie w POLSCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[2012-06-11 17:04]