Zawody jezioro Orle 15/16.06

/ 4 odpowiedzi
Na początku witam kolegów. Niedawno dołączyłem do Waszego koła (wcześniej byłem członkiem koła 126 w Redzie), 4 lata temu przeprowadziłem się do Tadzina i nadszedł czas na zmianę koła na lokalne :) Może uda się poznać wędkarzy z okolicy z którymi będzie można się czasami wspólnie wybrać na rybki :)

Dostałem terminarz zawodów naszego koła i kolejne to nocne spławikowo/gruntowe na j.Orle w związku z czym chciałbym zadać Wam parę pytań.
1. Jaka jest forma rozgrywania zawodów?
2. Jaki jest plan zawodów (o której koniec, ile czasu łowimy itp.)
3. W którym miejscu jest zbiórka?
4. Czy trzeba szybciej zgłaszać swój udział czy wystarczy przyjść na zbiórkę?
5. Czy płacimy jakieś wpisowe na zawody?

Na razie tyle pytań mi się nasunęło :)

Pozdrawiam
Artur
D-26


Nie zaglądałem tu od niedzielnej imprezy (piknik dla dzieci na kanale Lubkowo) ale tyle co mi wiadomo to odpowiadam;Zawody będą podzielone na dwa warianty .15-tego zawody o mistrza koła do 24,00.16-tego zawody pucharowe. Czyli od 00,00. Początek zawodów o godz 17,00 metoda do wyboru (spławik lub grunt) Wpisowe na miejscu za 1 zawody 6,00 zł. Zawody w kole, zamknięte, tylko dla członków koła nr. 85 Gniewino.Więcej będzie na stronie głównej. (2013/06/07 00:26)

mairo


Dzięki za odpowiedz.

To jeszcze proszę o informacje gdzie dokładnie jest zbiórka?
  (2013/06/07 22:57)

pelek1234


zbiorka bedzie na cyplu gdzie stoi kontener (2013/06/08 05:26)

D-26


Zawody już za nami, woda w jeziorze powróciła spo wrotem w swe brzegi po akcji ratowania piłki.
Moim zdaniem zawody były jednymi z lepszych tego sezonu, dzięki tym kolegom co je z nie jednym trudem przygotowali, wkładając w przygotowanie swój cenny czas i nie tylko.

A ty co o nich sądzisz?Może chcesz komuś podziękować za włożony wkład. (2013/06/30 20:07)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.