Zawody i bat

/ 12 odpowiedzi
proszę o pomoc bardziej doświadczonych wędkarzy ode mnie
chodzi o bata 8m max do 360zł
najbardziej chodzi mi o to żeby był jak najbardziej sztywny i dobrze wyważony
i dobrze by było żeby miał pustą szczytówkę żebym mógł do niego dołączyć amortyzator
proszę was o pomoc

i proszę o niepisanie postu typu poszukaj sobie w archiwum itp
Esox53


Nie zakładaj amortyzatora do bata,amortyzator jest do tyczki,jestem pewien że po kilku łowieniach z amortyzatorem stwierdzisz  że źle ci się łowi,a jak chcesz tym batem łowić na zawodach to tym bardziej guma to zły pomysł bo przecież na zawodach liczy się szybkość a guma będzie tylko niepotrzebnie wydłużała hol. (2011/03/19 21:57)

torczu


łowiłem cały sezon z amortyzatorem na bacie 6m i nie narzekam (2011/03/19 22:17)

fliper-89


radze ci poszukac bata 6 7 m i kupic sb szczytowke (wkleje) bedzie cii dobrze amortyzowala 8m to trche dluga i ciezka (2011/03/19 22:23)

torczu


mam 6m potrzebuję 8m
lepsza była by tyczka ale na obecną chwile jest to na nie moją kieszeń (2011/03/19 22:37)

fliper-89


6m ci wystarczy jesli chodzi o zawody to ta kase wloz w zanete moj bat 5 m wazy 170 g operuje nim 1 reka a twoj ile (2011/03/19 23:23)

torczu


moją 6 tez mogę operować jedną ręką
potrzebny jest mi 8m!
zawody są na zbiorniku zaporowym na którym 6 nie mam szans
więc co proponujecie do 360zł (2011/03/19 23:28)

krzychu64


Witam Kolego, na Googlach znalazłem bacik, który w stosunku do długości ma niską masę.
Sam niestety nie mam takiego. Może któryś z kolegów zajmujących się wyczynem ma z tym kijem jakieś doświadczenie i może się ustosunkować co do jego wad i zalet.
Cena co prawda przekracza kwotę którą chcesz przeznaczyć na kij - 450,84 ( kto wymyślił taką cenę). Pozdrawiam.

MIKADO Atthis Pole 800

Rewelacyjny, profesjonalny bat wykonany z wysoko przetworzonego włókna węglowego. Nieprawdopodobnie sztywny, lekki i szybki. Przeznaczony dla wędkarzy wyczynowych.


Parametry:

długość                        - 800cm
waga                            - 260g
długość transportowa   - 460cm
liczba sekcji                 - 8


 Pozdrawiam. (2011/03/19 23:54)

krzychu64


Witam Kolego, na Googlach znalazłem bacik, który w stosunku do długości ma niską masę.
Sam niestety nie mam takiego. Może któryś z kolegów zajmujących się wyczynem ma z tym kijem jakieś doświadczenie i może się ustosunkować co do jego wad i zalet.
Cena co prawda przekracza kwotę którą chcesz przeznaczyć na kij - 450,84 ( kto wymyślił taką cenę). Pozdrawiam.

MIKADO Atthis Pole 800

Rewelacyjny, profesjonalny bat wykonany z wysoko przetworzonego włókna węglowego. Nieprawdopodobnie sztywny, lekki i szybki. Przeznaczony dla wędkarzy wyczynowych.


Parametry:

długość                        - 800cm
waga                            - 260g
długość transportowa   - 460cm
liczba sekcji                 - 8


 Pozdrawiam.



Chyba się komuś długość transportowa pomyliła. (2011/03/19 23:55)

krzychu64


Ktoś chyba sobie j..a robi bo chcąć sprostować błąd znalazłem takie parametry tego kija o zgrozo.
Długość (cm): 800
Masa (g): 460
Ilość sekcji: 7
Długość transportowa (cm): 143
(2011/03/19 23:57)

torczu


sprostowanie wszystko zmienia
a co myślicie o mistrall ultra light?
lub mikado sensei ? (2011/03/20 00:45)

pawjan


Na mikado sensei łowie już drugi sezon i się sprawdza. A co do amortyzatora to wcale na zawodach nie przeszkadza tylko musi być dobrze naciągnięty a i tak mniejsze rybki łowi się krótszymi batami.    (2011/04/08 11:55)

u?ytkownik8975


moją 6 tez mogę operować jedną ręką
potrzebny jest mi 8m!
zawody są na zbiorniku zaporowym na którym 6 nie mam szans
więc co proponujecie do 360zł

Przejdź się  Kolego do porządnego sklepu wędkarskiego i wytłumacz sprzedawcy o co Ci chodzi .Na pewno to będzie fachowiec i wędkarz , bo przeważnie tacy sprzedają i prowadzą sklepy.Podasz kwotę , opowiesz Mu o co Ci chodzi , o parametry połowu, o długość i ilość segmentów,o amortyzator pasujący do kija ,długość transportową i wagę . A jeszcze podejrzewam że pomoże Ci zainstalować w kiju ten amortyzator. I gość dobierze Ci kija w cenie i jakości jakiej wymagasz Pozdro. (2011/04/08 12:17)