Zawodowe walki bokserskie

/ 52 odpowiedzi
Majster 81

Moim zdaniem przesadził przechodząc do wagi ciężkiej. I pewnie się chłopak już wypalił teraz czas na młode wilki:):)

Zgadzam się , no cóż czekamy ,może ktoś z młodzieży naszej , będzie głodny sukcesu i wskoczy do wagi ciężkiej . Mam taką cichą nadzieję , że jak dobrze poprowadzą Szpilę coś z tego będzie , ale nic na siłę , nic szybko , już w ostatniej walce popełnili błąd rzucili go na pożarcie . (2014/03/17 19:04)

Przemas83

Floyd Maywether Jr pokonał w stosunku 2 do 1 Marcosa Maydanę i pozostaje nie pokonany na zawodowych ringach. Król P4P zbliża się do schyłku swojej kariery ale na konferencji po walce jest otwarty na rewanż z dzielnym meksykaninem, który w swoim odczuciu co najmniej zremisował jak nie zdetronizował wielkiego Floyda. (2014/05/04 16:35)

grisza-78

Maidana jest z Argentyny, ale to nie ma znaczenia. Moim zdaniem dał lanie Floydowi, a sędziowie, zwłaszcza ten, który punktował 117 - 111 dla czempiona, był ŚLEPY!!!! Jeśli dojdzie do rewanżu, to życzę Maidanie, aby znokautował Maywethera. (2014/05/06 22:00)

dmnx

FONFARA vs STEVENSON 24 maja o mistrzowski pas WBC waga połciężka . jak ocenianie szanse polaka ?

(2014/05/07 15:48)

Przemas83

Polski Książe do stanie lanie. Walka skończy się przed czasem. Wiem że Andrzej , wiem że Polak ale takie są realia , Stevenson i Kowaliew wymiatają w półciężkiej! (2014/05/09 12:12)

Przemas83

Możliwe że dojdzie do super ciekawego starcie na kanale Polsatu między Szpilą i Góralem! Rozmowy w toku, lecz juz teraz możemy typować ewentualne zwycięstwo jednego z nich. W tym wątku zapraszam do dyskusji na temt tej walki i jakich walk polsko polskich jeszcze byśmy sobie życzyli.Ja chętnie zobaczyłbym Wacha z Rekowskim oraz Masternaka z którymś z trójki Kołodziej Janik Głowacki. (2014/06/28 14:30)

grisza-78

Kołodziej szybko poległ z Lebiediewem, zaraz Włodarczyk z Drozdem ( tym, który sprał Masternaka ) Ciekawe, czy "Diablo" da radę. (2014/09/27 19:15)

Tedi2

Ale Diablo dostał lanie od skoczka (2014/09/27 22:08)

grisza-78

Ale Diablo dostał lanie od skoczka

Dostał lanie od gościa, który bardzo ciężko trenował w Mekce boksu, czyli w USA. Drozd pokazał klasę, Włodarczyk zawiódł. Straszna szkoda. Nie mamy już żadnego mistrza w boksie. (2014/09/28 00:24)

rurekk44444

Kolejny rok i kolejne emocje czyli walka Andrzeja Fonfary z Julio Cesarem Chavezem Jr !! Cyba nawet bardziej mnie ciekawi od starcia Mayweather - pacquiao xDD

(2015/04/03 12:22)

Przemas83

Jeżeli wygra Andrzej , to będzie największa sensacja za oceanem w tym roku. Jak Fonfara czysto trafi to junior padnie i tylko w tym widzę szanse dla kibica Legi! Na punkty hm nawet sędzia przed walką pewnie już wie że Andrzej przegra , czyli wiecie co..... (2015/04/03 16:49)

Przemas83

I trafił sierpem i junior padł! A co najlepsze na punkty również wygrywał. W kolejnej walce zapewne zobaczymy Andrzejka w title fight! (2015/04/19 18:56)

grisza-78

A tak na bieżąco ... Kliczko pas (pasy) obronił, Masternak pokonał jakiś dziwny worek treningowy. (2015/04/26 22:51)

Bernard51

Hi hi nie chciał bym się spotkać z takim workiem treningowym w ciemnej ulicy, Kliczko nigdy nie był za szybki ale w tej walce wydawał mi się wolny i za długo męczył się z przeciwnikiem. (2015/04/27 06:55)

Przemas83

A jak typujecie koledzy walkę wszech czasów jak ją nazwano, pomiędzy Mannym a Floydem? Ja myślę że wygra Pacman a sama walka może być naprawdę bardzo ekscytująca. Wojny ringowej zapewne nie zobaczymy ale na tym poziomie w każdej rundzie zobaczymy fajerwerki ;] (2015/04/30 20:11)

Przemas83

Witam w nowym roku 2016 fanów boksu zawodowego. Minęło kilka miesięcy, nikt nie robi wpisów , a przecież mamy nowego mistrza w junior ciężkiej. Od ostatniego wpisu wiele się zmieniło(ostatni był mój, źle trafiony;[) Floyd zarobił , wycofał się z branży , Kliczko stracił pasy w walce z gwiazdą pop-rocka, a teraz Szpila ma walczyć z Wilderem o pas WBC. Jakie są wasze typy na ten pojedynek?  (2016/01/07 20:05)

Diablo

Zgodnie z przewidywaniami. Podpala się zapomina o gardzie i pcha łeb do przodu. No i palulu (2016/01/17 17:24)

Przemas83

Jeden błąd i po walce, ale dobra walkę dali. Głazkov złapał kontuzję kolana i też wtopił. Podobnie skończyła się nie gdyś walka Solisa ze starszym Kliczko , wtedy Solis też kolano.... (2016/01/17 21:28)

Majster 81

Bardzo dobra walka Artura . Walczył mądrze , prowokował , wg mnie na punkty wygrywał nieznacznie . Ciekawe to , że jak Artur przyspieszał Wilder się motał. Wróci mocniejszy po tej przegranej . Szybkość Artura nie jednemu da się jeszcze we znaki. Widać było , że nie wystraszył się przeciwnika , była szansa to atakował . No cóż owego czasu Menny P też nadział się na taki cios. (2016/01/17 21:45)

Przemas83

Zgadza się,w czwartej walce z Marquezem , Manny też padł praktycznie po takiej samej akcji.... (2016/01/18 13:06)

pakul1206

" Ciekawe to , że jak Artur przyspieszał Wilder się motał."   To fakt, widać było panikę, ale cóż taka jest waga ciężka, jeden cios i gleba, Artur naprawdę świetnie sobie radził wbrew wszelkim prognozom i to on dominował w tej walce ale trafić takiego wielkoluda z tak dużym zasięgiem ramion nie jest łatwo.Na pocieszenie można powiedzieć że taką "lufę" to chyba tylko Kwaśniewski by wytrzymał :) (2016/01/18 15:19)

pakul1206

" Ciekawe to , że jak Artur przyspieszał Wilder się motał."   To fakt, widać było panikę, ale cóż taka jest waga ciężka, jeden cios i gleba, Artur naprawdę świetnie sobie radził wbrew wszelkim prognozom i to on dominował w tej walce ale trafić takiego wielkoluda z tak dużym zasięgiem ramion nie jest łatwo.Na pocieszenie można powiedzieć że taką "lufę" to chyba tylko Kwaśniewski by wytrzymał :) (2016/01/18 15:20)

luxxxis

" Ciekawe to , że jak Artur przyspieszał Wilder się motał."   To fakt, widać było panikę, ale cóż taka jest waga ciężka, jeden cios i gleba, Artur naprawdę świetnie sobie radził wbrew wszelkim prognozom i to on dominował w tej walce ale trafić takiego wielkoluda z tak dużym zasięgiem ramion nie jest łatwo.Na pocieszenie można powiedzieć że taką "lufę" to chyba tylko Kwaśniewski by wytrzymał :)

Oglądałem...dobrą walkę szpila dał,jak równy z równym,tylko że za bardzo się zaczął spieszyć...Sam będąc rozpędzonym nadział się na prawego wildera,to tak jak skok na główkę do basenu bez wody,dobrze że odzyskał póżniej przytomność...Taka jest waga ciężka,sekunda nieuwagi i budzisz się a nad tobą jakiś chłop w białym kitlu...
(2016/01/18 17:23)

zbynio5o

"Ten tego, no... jak to sie nazywa ?   Aha, Team Szpila"  
Kto słyszał to wie o co chodzi.  Straszne to, ale nie mogłem sie powstrzymać :))) (2016/01/18 21:38)