Zaloguj się do konta

Zawodowe walki bokserskie 2013

utworzono: 2013/01/01 09:55
grisza-78

Ja się cieszę że przegrał Masternak, ewidentnie było widać że już mu odje...o, te jego teksty w stronę Włodarczyka :) że Krzysztof nie chce z nim walczyć, sugerowanie że się go obawia itd. a prawda jest taka że jest klasę niżej i nie miał by za dużych szans, może po ostatniej walce nasz "mistrz" zejdzie na ziemię :)

Z jednej strony - masz rację. Może właśnie porażka z Drozdem nauczy Masternaka trochę pokory i zachęci do mocniejszych, bardziej intensywnych treningów. Z drugiej strony,  jeśli Masternak dojdzie tak wysoko, żeby walczyć o pas, to musi trafić na Włodarczyka, Hucka, czy Yoana Pablo Hernandeza. Zobaczymy co dalej, co z jego karierą. Bardzo jestem ciekawy czy i kiedy Masternak się podniesie.
No i jeszcze dwa słowa na temat wczorajszej walki - sędzia mógł jeszcze walkę puścić, może Masternak uciekłby spod lin i walczyłby dalej, chyba, że Drozd by go przy linach znakautował.
[2013-10-06 09:05]

Przemas83

Wisełka!Wisełka!Wisełka! legła legła legła warszawa warszawa warszawa......
[2013-10-06 19:44]

Bernard51

Wisełka!Wisełka!Wisełka! legła legła legła warszawa warszawa warszawa......

Ale nokautu nie było?
[2013-10-06 19:52]

Przemas83

No nie, ale jeszcze będzie ciekawie;[] a Masterniak może smażyć frytki u teściowej hehe
[2013-10-06 20:02]

Walka była brzydka, jak większość walk braci Kliczko, Władymir często wieszał się na swoim przeciwniku przyciskając go z góry. Mając taką przewagę wzrostu dosyć łatwo jest kontrolować walkę, zmęczyć rywala i unieszkodliwiać jego ataki. Powietkin miał koncepcję na tą walkę, w zasadzie najlepszą ... rozwiń całość jaką mógł wybrać, skrócenie dystansu i próba trafienia. Trzeba to jednak ocenić realnie, Kliczko się do walki specjalnie nie przyłożył, ale był lepszy i to było widać. Myślę, że gdyby był aktywny i atakował Powietkina skończyłoby się nokautem w 5-6 rundzie. Rewanż w najbliższym czasie jest bezcelowy. [2013-10-09 22:38]

grisza-78

Władimir Kliczko ( młodszy ) ma dopiero 37 lat i moim zdaniem jeszcze długo będzie numerem 1. A co do Masternaka - Andrzej Gmitruk już nie jest jego trenerem. Zobaczymy co teraz z Mateuszem.....
[2013-10-10 08:19]

A co o tym myślicie-http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Lewis-za-100-mln-dolarow-wyjde-do-walki-z-Kliczka,wid,16061574,wiadomosc.html [2013-10-10 13:37]

grisza-78

Nie wiem, czy ktokolwiek zapłaci mu tak kosmiczną gażę. Gdyby był 10 lat młodszy, to może, ale to już przecież sportowy Szkoda, że na dzień dzisiejszy nie ma żadnego młodego boksera, którego obawiałby się któryś z braci Kliczko.
[2013-10-10 15:51]

Przemas83

Chyba pojawił się ktoś taki , nazywa się Wildar ma record 29-0 i 100% przed czasem. Mało który wytrzymuje z nim pierwszą rundę, a w ostatniej walce posłał oponenta do szpitala.
[2013-10-25 15:05]

Przemas83

Wasze typy na walkę Adamka z Głazkowem? Ja stawiam uczywiście na Górala i w 2014 kolejna title fight może o pasek WBC jak już Vitali odejdzie w chwale ;]
[2013-11-13 15:58]

Przemas83

A jednak Adamek z powodu grypy i silnego odwodnienia wycofał się z walki! Jak dla mnie to dobra decyzja , bo pamiętamy pierwszą porażkę Górala z Chadem Dowsonem w półciężkiej.....
[2013-11-15 08:30]

Majster 81

Panowie nie ma co się łudzić Adamek nie ma w wadze ciężkiej żadnych szans , może obijać tych z niższej półki . Walka z Kliczko pokazała na co Adamka stać.  ps. walka z Cunninghamem pokazała jednoznacznie , no ale cóż sędziowie widzieli to inaczej .
[2013-11-15 14:09]

Przemas83

Oglądałem walkę Głazkowa z Wilsonem i muszę otwarcie napisać że ukrainiec ma szczęście że Tomek się rozchorował. Zawodnik z cat. cruiser Garet Wilson w ostatniej chwili wszedł zamiast Tomasza Adamka na gali NBC i Głazkow strasznie porozbijany . Choć na punkty wygrał , to myślę że Góral by go poprostu znokałtował , albo obijał przez 10 rund jak Chrisa Areole!
[2013-11-17 18:52]

Przemas83

Krzysztof Diablo Włodarczyk obronił kolejny raz pasek WBC na gali organizowanej w Chicago. Pokonał przez RTD w 6 rundzie włocha Fragomeniego , była to ich już 3 walka. Tym razem Diablo odesłał włocha na emeryturę.
[2013-12-08 19:42]

grisza-78

Krzysztof Diablo Włodarczyk obronił kolejny raz pasek WBC na gali organizowanej w Chicago. Pokonał przez RTD w 6 rundzie włocha Fragomeniego , była to ich już 3 walka. Tym razem Diablo odesłał włocha na emeryturę.

Zgadzam się, odesłał go na emeryturę. Jednak nawet dla Fragomeniego brawa się należą. Osobiście czekam na rewanż ?Diablo z Czakijewem. Obawiam się trochę, ale jestem dobrej myśli. Włodarczyk to nasz jedyny mistrz świata, więc należy mu gorąco kibicować!
[2013-12-08 23:49]

perwer

3x z Fragomenim ,teraz chcecie 3 x z Czakijewem i dalej kotlety odgrzewane .W jego kategorii jest z kim walczyć i jak przystało na mistrza ,trzeba sięgać po nowe wyzwania . Ja wiem że kasa  sie nie zgadza walcząc z mistrzami - ale odgrzewanymi kotletami nie jest zainteresowana HBO i gwiazdą będzie tylko w Polsce . [2013-12-09 08:43]

Przemas83

Już w kwietniu 2014 , być może kolejny rodak zostanie mistrzem świata! Andrzej Fonfara i jego team , odeszli od pomysłu walki ze słynnym B. Hopkinsem o pasek IBF w zamian za bój z mocnym Adonisem Stevensonem o należący do niego pasek WBC!
[2013-12-13 13:15]

Przemas83

Szpila vs Jennings w Styczniu w MSG co myslicie? Obstawiam wygraną Artka do 5 rundy TKO!

[2013-12-22 18:09]

Majster 81

Będzie bardzo ciekawe starcie , daję szansę 50/50 , lecz chciałbym by Artur wygrał .
[2013-12-22 18:16]

A ja bym chciał aby wreszcie ktoś utarł nosa(czytać obić mordę) temu cwaniakowi. A w walce z Jenningsem nadarza się ku temu okazja!!! [2013-12-22 18:21]