Zawodowe walki bokserskie 2013

/ 174 odpowiedzi
bluehornet


Chciałem zauważyć , że Szanowni Koledzy zboczyli diametralnie od przewodniego tematu wątku w związku z tym proszę się nie zdziwić , że część postów zniknie ..
Jednocześnie proszę o zachowanie kultury wypowiedzi , a wszelkie osobiste animozje na pv .
(2013/02/25 14:34)

Przemas83


Przez ten weekend odbyły się jeszcze dwie inne  ciekawe walki kat. ciężkiej: Price vs Thompson wygrana Thompsona w drugiej rundzie przez KO i remis w walce Scota z Głazkowem! Dla tej kategorii wagowej , napewno ważną decyzję musi podjąć Vitali Kliczko..... jeśli odejdzie może Wach lub Adamek dostaną jeszcze jedną szansę? (2013/02/25 17:02)

xxxczokxxx


Bardziej ktoś z grupy Adamek Michel* Arreola Banks  Haye mogą liczyć o wakat (2013/03/29 19:21)

Zander51


Przypadkiem trafiłem na taki Clip. Słyszał ktoś o tym gościu ?

(2013/04/06 10:18)

Przemas83


Słyszałem tylko że jego następcą miałbyć Amir Khan , ale nic z tego nie wyszło! (2013/04/06 11:38)

Przemas83


Rafał Jackiewicz przegrał przez nokaut w 11rundzie walki o pas mistrza Europy. Górą był Leonard Bundu który obronił pas. Walka odbyła się we Włoszech. (2013/04/07 11:18)

przemo1980


Dzisiejszego wieczora też zapowiada się ciekawa walka, a mianowicie Masternak - Corbin.


Co ewentualnie sądzicie o pojedynku Masternak - Włodarczyk ?
Master ma wielką chęć na taką walkę
(2013/04/13 20:59)

grisza-78


Ja uważam, że Mateusz będzie mistrzem świata. Czy odbierze tytuł "Diablowi" - nie wiem, ale życzę mu mistrzowskiego pasa. Na razie jeszcze nie ma walki, jestem na bierząco i oglądam polsat. Zobaczymy, co dziś pokaże Master - nak ;) (2013/04/13 21:13)

przemo1980


Tyle że Diablo nie bardzo ma chęć na ewentualną walkę z Masternakiem . Chodzą też pogłoski że Włodarczyk ma chęć na wagę ciężką :)
Kilka razy zdarzyło mnie się widzieć Włodarczyka na żywo i jakoś ciężko mi wyobrazić go sobie w ciężkiej. (2013/04/13 21:18)

MaateuszK07


O Diablo chodza różne plotki teraz już raczej na pewno dojdzie do jego walki z niepokonanym Rachimem Czakijewem.. Jeśli chodzi o Włodarczyk vs. Masternak to Diablo nic z tej walki nie bd mieć a Master mógłby naprawdę wiele zyskać i dlatego wykazuje taką chęć oficjalnie dając do zrozumienia ,że pokona Włodarczyka ,ale osobiście nie wierzę,że do tej walki dojdzie.. Dzisiaj mam nadzieję ,że w dobrym stylu pokona Corbina. Masternak to wielki talent i również jestem tego zdania ,że kiedyś zdobędzie mistrza świata.. A już za tydzień szykuje się fajna gala w Rzeszowie.. Szpila z Bidenko, Kołodziej wraca po długiej przerwie i Krzysiek Głowacki również zaboksuje..  (2013/04/13 21:58)

przemo1980


Początkowe rundy bez rewelacji, ale jakoś poszło.
Pierwszy nokdaun w 8 rundzie i zakończenie w 9. (2013/04/13 22:55)

Przemas83


Już niedługo zobaczymy kolejnego rodaka w walce o pas w kat. ciężkiej.Tym razem przed szansą stanie Andrzej Wawrzyk a jego przeciwnikiem będzie mistrz WBA regular Aleksander Povietkin. Walka odbędzie się w Moskwie. (2013/05/07 11:57)

berthold


Już niedługo zobaczymy kolejnego rodaka w walce o pas w kat. ciężkiej.Tym razem przed szansą stanie Andrzej Wawrzyk a jego przeciwnikiem będzie mistrz WBA regular Aleksander Povietkin. Walka odbędzie się w Moskwie.



Wawrzyk to dobry boxer ale nie wydaje mi się że z Powietkinem wygra (2013/05/07 13:07)

grisza-78


No i zwycięzca walki Powietkin - Wawrzyk będzie walczył z Kliczką, będzie ciekawie. (2013/05/07 13:33)

Przemas83


No i zwycięzca walki Powietkin - Wawrzyk będzie walczył z Kliczką, będzie ciekawie.

Taki scenariusz jest bardzo mozliwy, ale czy chcemy ogladać kolejnego Polaka , który dostaje lanie od Kliczki? Jakiś czas temu, myślałem że Adamek sprawi cud, ale cuda się jednak nie .... Dla cudomaniaków pozostają filmy sf i horrory ;} (2013/05/08 00:27)

grisza-78


Masz rację  kolego. Ja też uważam, a wręcz jestem pewien, że bracia Kliczko jeszcze długo będą królować, zwłaszcza Władimir. (2013/05/08 05:56)

MaateuszK07


No cóż mimo tego ,że Wawrzyk jest stawiany na skreślonej pozycji ja uważam ,że może dać z Powietkinem naprawdę dobrą walkę.. Powietkin na pewno bd dobrze przygotowany ale osobiście liczę ,że bd mieć gorszy dzień np. taki jak miał z Huckiem.. ogólnie jest nierówny zdarzają mu się słabsze pojedynki i gdyby tak było z Wawrzykiem a Andrzej zaboskuje tak jak nalepiej potrafi to może sprawdzić wielką niespodzianke.. to jest wersja bardzo optymistyczna.. ale ja wierze ,że może być ciekawie mimo wszystko gdyby udało mu się zwyciężyć Rosjanina to w ewentualnej walce z Władkiem byłoby tak jak z Pianetą.. reklamy wybrzmią i 5-7rudna po walce.. niestety.. tak samo jestem ciekaw jestem jak Zimnoch wypadnie z McCall'em.. dziadek w ręce ma dalej kopyto ale coś mi się wydaje ,że nie da rady z Krzyśkiem, bo najlepsze lata już daleko za nim.. (2013/05/09 11:34)

xxxczokxxx


ha ha walka Krzyśka jest śmieszna już lepszy był by syn "atomowego " w cudzysłowie bo już nie jest taki atomowy (2013/05/09 12:12)

MaateuszK07


Nom ale dajmy szanse dziadkowi może się zaprezentuje w miare dobrze.. zobaczymy co mu jeszcze zostało ze starych czasów ;) (2013/05/09 12:26)

u?ytkownik65213


Już niedługo zobaczymy kolejnego rodaka w walce o pas w kat. ciężkiej.Tym razem przed szansą stanie Andrzej Wawrzyk a jego przeciwnikiem będzie mistrz WBA regular Aleksander Povietkin. Walka odbędzie się w Moskwie.


I znów trzeba płacić 40 dyszki za walkę. (2013/05/14 10:11)

grisza-78


W życiu nie zapłacę Polsatowi 40 zł.  Na ipli chyba będzie możliwość obejrzenia za free. (2013/05/14 17:40)

przemo1980


Wawrzyk pojechał, kasę zgarnął i tyle.
Chyba bym się pokusił o napisanie że wstydu narobił.
Dostał lanie !!!
W drugiej rundzie na dechach  w trzeciej dwa razy i sędzia przerwał walkę.... (2013/05/17 20:38)