Zawodowe walki bokserskie 2013

/ 174 odpowiedzi
przemo1980

Nie jedną walkę wagi ciężkiej bym chciał zobaczyć prowadzoną w takim tempie i z tyloma wyprowadzonymi ciosami, celnymi ciosami i tyle mojego w tym temacie. (2013/02/24 22:57)

Diablo

Nie jedną walkę wagi ciężkiej bym chciał zobaczyć prowadzoną w takim tempie i z tyloma wyprowadzonymi ciosami, celnymi ciosami i tyle mojego w tym temacie.

Nadal nie rozumiesz. Nigdzie nie napisałem ze nie było woli walki, serca do walki, ciosów, celnych ciosów. Ale to była chaotyczna bójka a nie walka bokserska. Weszli do ringu i zaczęli sie okladać. Publiczności to sie podobało bo było żywiołowe ale to nie boks. (2013/02/24 23:04)

przemo1980

Nie jedną walkę wagi ciężkiej bym chciał zobaczyć prowadzoną w takim tempie i z tyloma wyprowadzonymi ciosami, celnymi ciosami i tyle mojego w tym temacie.

Nadal nie rozumiesz. Nigdzie nie napisałem ze nie było woli walki, serca do walki, ciosów, celnych ciosów. Ale to była chaotyczna bójka a nie walka bokserska. Weszli do ringu i zaczęli sie okladać. Publiczności to sie podobało bo było żywiołowe ale to nie boks.

to były warcaby (2013/02/24 23:10)