Zaloguj się do konta

Zawodowe walki bokserskie 2013

utworzono: 2013/01/01 09:55
xxxczokxxx

Koledzy  wy trzymajcie kciuki za mnie boksuje już w sobote nie w boksie zawodowym ale kibicujecie
[2013-02-07 10:05]

xxxczokxxx

Wygrałem przez RSC w 3 RUNDZIE
[2013-02-10 15:48]

Przemas83

No i jednak Szpilka nie zawalczy póki co z Zimnochem , druga ważna informacja zza oceanu to wycofanie się Adamka z walki eliminacyjnej przeciwko Pulewowi! Góral prawdopodobnie otrzymał lepszą propozycję stoczenia walki w Polsce. Kto miałby być przeciwnikiem? Myślę że planują coś extra !
[2013-02-14 10:18]

MASTINO

Panowie, gdzie można obejrzeć gratis na necie dzisiejsze walki ? [2013-02-23 16:16]

Panowie, gdzie można obejrzeć gratis na necie dzisiejsze walki ?


sprawdź na LiveLooker.com lub na RingBoks.pl ;)
[2013-02-23 16:22]

Nie mam nic do Salety ale mam nadzieję że wygra Gołota, wiadomo nie ma co porównywać klasy tych bokserów , Gołota był o wiele lepszym pięściarzem ale minęło sporo lat  od tamtego czasu , ciężko powiedzieć jak się zakończy walka, po sylwetce widać że Gołota jest do tej walki  o wiele lepiej przygotowany niż do Walki z Adamkiem , ma dobrego trenera  ale z drugiej strony ta psychika i to że Saleta choć nie walczył wiele lat to jest cały czas aktywny i wygląda na to że jest w super formie no i są pogłoski że jest po jakimś cyklu ....... :) ale czy to prawda czy tylko plotki , nie wiadomo Mam nadzieje że się mylę ale wydaje mi się że wygra Saleta , stawiam 60 do 40 choć tak jak napisałem wyżej chciał bym żeby jednak wygrał Gołota .
[2013-02-23 17:41]

jurek


Patryk , będę trzymał kciuki za Ciebie , pozdrawiam . A wygra Andrzej Gołota przez nokaut , bo Saleta lubi być nokautowany , zwłaszcza w I rundzie.
xxxczokxxx [2013-02-23 17:56]

Lipkor

Jestem za Gołotą, nie przepadam za Saletą.
[2013-02-23 18:47]

Diablo

Kibicuję Gołocie bo przypomina mi mojego idola - Al Bundy :)
[2013-02-23 18:54]

Panowie, gdzie można obejrzeć gratis na necie dzisiejsze walki ?


sprawdź na LiveLooker.com lub na RingBoks.pl ;)

jest transmisja na RingBoks.pl
[2013-02-23 20:00]

Zander51

Albo tutaj - pl-sport.tv [2013-02-23 20:04]

misiu86

http://miasto-fatum.pl/tv.php marna jakosc [2013-02-23 22:47]

A ta walka to jeszcze trwa czy już się skończyła? [2013-02-24 00:15]

Diablo

A ta walka to jeszcze trwa czy już się skończyła?


już po walce, Saleta wygrał.
[2013-02-24 00:21]

Wygrał w 6 rundzie przez nokaut, piekny gest Salety ;D  [2013-02-24 00:24]

A ta walka to jeszcze trwa czy już się skończyła?


już po walce, Saleta wygrał.


Aha dzięki, stało się tak jak myślałem. [2013-02-24 00:26]

Diablo

A ta walka to jeszcze trwa czy już się skończyła?


już po walce, Saleta wygrał.

Jeszcze tam wychwalają komentatorzy tę "walkę" ale to bardziej bójka niż walka była. Zero pracy nogami, zero balansu ciałem. Okładali sie cepami a Gołota pluł ochraniaczem pięć czy sześć razy.
[2013-02-24 00:27]

Kibicuję Gołocie bo przypomina mi mojego idola - Al Bundy :)


Diable- i Ja Andrzejowi kibicowałem. A skończyło jak się skończyło.Dla Mnie Szok!!!!!!
Co innego co do  walki Zimnocha! Polsat mógł się bardziej postarać (kelnerów to dawali Szpilce). Swoją drogą szkoda  że go nie było. Gali nie opłacałem ale Teściu już sie nie dał przekonać. Walka Zimnocha była krótka i jednostronna, a co do Gołoty przegrał zasłużenie(a szkoda). [2013-02-24 00:33]

Nie mam nic do Salety ale mam nadzieję że wygra Gołota, wiadomo nie ma co porównywać klasy tych bokserów , Gołota był o wiele lepszym pięściarzem ale minęło sporo lat  od tamtego czasu , ciężko powiedzieć jak się zakończy walka, po sylwetce widać że Gołota jest do tej walki  o wiele lepiej przygotowany niż do Walki z Adamkiem , ma dobrego trenera  ale z drugiej strony ta psychika i to że Saleta choć nie walczył wiele lat to jest cały czas aktywny i wygląda na to że jest w super formie no i są pogłoski że jest po jakimś cyklu ....... :) ale czy to prawda czy tylko plotki , nie wiadomo Mam nadzieje że się mylę ale wydaje mi się że wygra Saleta , stawiam 60 do 40 choć tak jak napisałem wyżej chciał bym żeby jednak wygrał Gołota .

niestety moje przypuszczenia się potwierdziły ,szkoda ale  jestem miło zaskoczony poziomem walki
[2013-02-24 00:54]

Saleta to wojownik moim zdaniem. Walczył w kickboxingu, K1, MMA no i rzecz jasna w boksie. Od Gołoty był bardziej ubogi boksersko ale wola walki i serducho zaważyły. Nie wiem czy Gołota celowo wypluwał ochraniacz ale strasznie mnie to irytowało. Saleta w pewnym momencie też miał poważny kryzys po przyjęciu kilku ciosów. Był lekko przymroczony ale starał się wyjść z opresji w sposób honorowy. Za to ma u mnie szacun. Gołota mnie osobiście zawiódł.
[2013-02-24 01:01]

Thunderku- szacun że to oglądałeś. Myślałem że taki Fachura jak Ty nie płaci za takie show.

Nie ma  to jak obiektywna opinia!!!!!

[2013-02-24 01:21]

zbynio5o

Diablo, o jakiej pracy nogami piszesz ? Jaki balans ciałem ?

Mało dali z siebie z taką wagą, w tym wieku, po wypadku i przeszczepie ? Ty chyba żartujesz ?

O wiele młodsi takiego tempa nie wytrzymują i nie mają co pokazać.Szacun dla Salety za to co pokazał i co mówił po walce :)

[2013-02-24 01:36]

Powiedzmy sobie szczerze ta walka miała być zwieńczeniem kariery Gołoty a nie Salety. Lecz to co stało się na ringu nie ucieszyło większości polaków. Szkoda, wielka szkoda że wygrał walkę człowiek którego największym sukcesem jest fartowne wygranie mistrzostwa europy. Gołota walczył z ... rozwiń całość najlepszymi a Saleta walczył z Gołotą. Mimo wszystko serdeczne dzięki Gołocie za jego walki i za samo to że był najlepszym polskim bokserem w historii. Andrzeja będę pamiętał jako polaka który odniósł sukces w boksie na najwyższym poziomie. Jednak po tym co pokazał w tej walce to powinien definitywnie zawiesić rękawice na kołku. [2013-02-24 01:48]

MASTINO

Diablo, o jakiej pracy nogami piszesz ? Jaki balans ciałem ?

Mało dali z siebie z taką wagą, w tym wieku, po wypadku i przeszczepie ? Ty chyba żartujesz ?

O wiele młodsi takiego tempa nie wytrzymują i nie mają co pokazać.Szacun dla Salety za to co pokazał i co mówił po walce :)




Hahahahaha........W zupełności masz rację :) Walka była piękna, nie walczyli absolutnie cepami, w super ciężkiej zamach na zgiętej ręce to nie cep. Nie było poniżającego i prowokującego opuszczania rąk, szpanerstwa, pogardy dla rywala i czy innych gestów pogardy z obu stron. Gołota jedynie przesadzał z wypluwaniem ochraniacza. Na wolnych ujęciach było wyraźnie widać, że celowo pluł. Moim zdaniem pokazali jak na swoje warunki wiekowo-kondycyjne, ładny, techniczny boks a Saleta wygrał zasłużenie. Jego uniki, kontry, gardy (dość szczelne) a nawet taniec, balans na wykrocznej były bardzo sprawne choć coraz wolniejsze, ale bez zarzutów. Gołota już z tym miał problem po trzeciej rundzie, choć pierwsze trzy pokazał dobre ciosy. W szóstej wykorzystał to zwolnienie Saleta i zakończył wykorzystując lukę w gardzie i większe zmęczenie Gołoty. Już w czwartej po gongu Gmitruk pytał Gołotę czy da radę. Stało się tak jak przewidywałem, aczkolwiek miałem obawy co do sztandarowego jednego, pokazowego prawego haka z biodra Gołoty i kilku ciosów w nerki (nerkę) Salety, które poważnie by mogły zaszkodzić Salecie. Nie udało mu się znaleźć momentu na to chociaż po nerach walił. 



[2013-02-24 09:24]

Zander51

Szkoda, że Saleta nie miał takich możliwości walk o pasy jak Gołota. Bo serce do walki to on ma...
[2013-02-24 10:10]