Zawodowe walki bokserskie 2012

/ 74 odpowiedzi
perwer

No i mamy kolejną szanse na polski pas w wadze ciężkiej! Jak oceniacie szanse Wacha z Kliczką? Trener Kliczki zmarł po 8 latach współpracy z Vladem. Ale nie oszukujmy się że to stawia Mariusza w lepszej sytuacji...

No na pewno nikt sie nie oszukuje . Wiesz tutaj raczej chodzi o nasza rodzinną mentalność -zawsze żyjemy nadzieją.
Szanse są zawsze .Waga Cięzka mo to do siebie ,że niespodzianka jest wkalkulowana w ryzyko mistrza .
Tylko była by to niespodzianka ,Mariusz jest dobry ,a Kliczko jest najlepszy i to jest ta malutka różnica. (2012/10/31 17:47)

Piotr 100574

No i mamy kolejną szanse na polski pas w wadze ciężkiej! Jak oceniacie szanse Wacha z Kliczką? Trener Kliczki zmarł po 8 latach współpracy z Vladem. Ale nie oszukujmy się że to stawia Mariusza w lepszej sytuacji...

szansa jakaś jest zawsze,może Kiczko będzie miał zły dzień albo coś złego zje ,no wtedy Wach ma szanse (2012/11/01 09:05)

MASTINO

szansa jakaś jest zawsze,może Kiczko będzie miał zły dzień albo coś złego zje ,no wtedy Wach ma szanse

Hahahahahaha........największe szanse Wach tylko ma wtedy, jak Kliczko zostanie w domu, albo ktoś Kliczce amputuje ręce, nogi i głowe, a korpus i tak ma jak ruski czołg :)))))))

(2012/11/01 09:13)

Jack14

Oj obawiam się, że Kliczko strasznie "zleje" naszego Mariusza.

Ale duchem oczywiście jestem z Wachem :-)

(2012/11/01 18:10)

Przemas83

Andrzej Fonfara jest mistrzem świata federacji IBO wagi półciężkiej! (2012/11/17 08:38)

Jack14

Przyznam szczerze Mariusz Wach zaskoczył mnie swoją postawą w ringu.

Jak się "chłopisko" pozbiera po tej walce, ostro będzie trenował to kto wie czy za kilka lat nie będzie zbierał pasów mistrzowskich. Trzymam za niego kciuki :-)

ps

Gdzieś w sieci przeczytałem takie "info", że jest ktoś taki nawet polak, który może pokonać Kliczkę.

nie wiecie kto to taki?

NAJMAN :-)))))))))))))))))))))))))

(2012/11/17 15:20)

przemo1980

Jak się "chłopisko" pozbiera po tej walce, ostro będzie trenował to kto wie czy za kilka lat nie będzie zbierał pasów mistrzowskich. Trzymam za niego kciuki :-)

ps

Gdzieś w sieci przeczytałem takie "info", że jest ktoś taki nawet polak, który może pokonać Kliczkę.

nie wiecie kto to taki?

oby te kilka lat za bardzo się nie dłużyło, bo wtedy będzie dziadek Wach :) (2012/11/18 12:10)

Przemas83

Walka o pas dekady federacji WBO zakończyła się spektakularnym nokautem w wykonaniu Dynamity!!! Do 6 rundy Pac Man wygrywał zdecydowanie na punkty. (2012/12/09 17:12)

użytkownik140532

ps

nie wiecie kto to taki?

Skoro jesteś taki cwany, to może podzielisz się swoimi rewelacjami z głównym  zainteresowanym - Najmanem? Wyślij mu zaproszenie na e mail itp. Dlaczego tak łatwo naśmiewasz się z takich osób , sam będąc zapewne  i nieskorym do bitki, może nawet cherlawym  człowieczkiem? Irytuje mnie tendencja do tego typu wyśmiewania się. Najman nie należy być może do panteonu wybitnych osobowości sportów walki,ale mimo wszystko  zabiłby cię  chłopie , jednym strzałem! (2012/12/09 18:51)

niutek40

Kolejne ich starcie, wielkich bokserów. Boks w wykonaniu takich zawodników zawsze jest, bardzo emocjonujący do samego końca. Manny Pacguiao i Juan Manuuel Marguez są klasą samą dla siebie, to bokserzy z tej najwyższej półki. Ale tym razem to Marguez był zwycięzca tej totalnej wojny w ringu. Wygrał po bardzo ciężkim nokaucie na Pac Menie. Kurna Pacguiao padł na deski, jak nie żywy. Bardzo, bardzo ciężki nokaut, podobnie  Manny kiedyś znokautował Ricky Hattona. 

(2012/12/09 20:33)

Przemas83

''Bardzo, bardzo ciężki nokaut, podobnie  Manny kiedyś znokautował Ricky Hattona''                                                Zgadza się tyle że Ricky padł na plery , a Manny na tważ :]
(2012/12/10 09:38)

rurekk44444

Ktos tu chyba  zapomniał dodać ,że od soboty mamy nowego mistrza Europy xD  (2012/12/18 18:31)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Przemas83

Rok 2012 kończy się! Jutro ponoć koniec świata ;} ale może jeszcze powspominamy która tegoroczna batalia bokserska zasługuje na miano najciekawszej ? Piszcie posty kto z kim i dlaczego! Według mnie było to walka Sergio Martineza z Julio Chaveze Jr , choć do jednej bramki ale pokaz boksu Sergio i sama końcówka 12 rd dla Julio były ekstrarara! (2012/12/20 18:45)

przemo1980

Kto wie, może w najbliższą sobotę zobaczymy ciekawą, emocjonującą bokserską batalię.
Adamek vs Cunningham (2012/12/20 21:04)

rurekk44444

Może Adamek z Travisem Walkerem tam też przebieg walki był ciekawy xD W walce z Cunninghamem stawiam, że Adamek wygra przez TKO mam taką nadzieje. (2012/12/21 15:58)

użytkownik65213

Kto wie, może w najbliższą sobotę zobaczymy ciekawą, emocjonującą bokserską batalię.
Adamek vs Cunningham

A na którym kanale będzie transmisja? (2012/12/21 16:10)

Przemas83

Na orange sport (2012/12/21 19:02)

przemo1980

Adamek vs Cunningham

no nie do końca tak było :) (2012/12/23 17:52)

Przemas83

Walka bardzo wyrównana , Adamek wygrał zasłużenie! (2012/12/23 20:02)

użytkownik139802

Walka bardzo wyrównana , Adamek wygrał zasłużenie!

Oglądałeś chyba nie tą walkę :(((( (2012/12/23 23:57)

Przemas83

Walka bardzo wyrównana , Adamek wygrał zasłużenie!

Oglądałeś chyba nie tą walkę :((((

Oglądałem i mogę napisać tylko że ciosy mocne zadane przez Adamka przeważyły! Widzałeś jaki obity był USS na twarzy? Źadko się zdarza aby na twarzy murzyna było widać po walce opuchlizne ;} (2012/12/24 09:02)

użytkownik139802

http://eurosport.onet.pl/boks/steve-cunningham-dziekuje-polskim-fanom-za-wsparci,1,5378409,wiadomosc.html (2012/12/24 10:06)

Przemas83

Znany magazyn The Ring nominował walkę Adamka z Walkerem w kategori runda roku! Wygrała runda 12 z walki Martinez vs Chaves Jr a więc ta o której napisałem kilka postów wczesniej;] Jeżeli ktoś ma swoją opinie na ten temat zapraszam do dyskusji. (2012/12/28 20:12)