Zawieszenie prezesa okręgu olsztyńskiego.

/ 10 odpowiedzi
Czy ktoś z forumowiczów wie dlaczego został zawieszony prezes PZW Olsztyn ? Informację przeczytałem  link http://www.pzw.org.pl/home/wiadomosci/90485/60/zawieszenie_prezesa_zo_w_olsztynie_sprawy_rozneTylko czy to nie odwet za odmienną politykę od ZG PZW.
Pawnucy12

Za mocno starał się o zaprzestanie czesania mazurskich jezior sieciami, przez gospodarstwo rybackie Suwałki, więc próbują go przywołać do szeregu. Nie wiem na ile w tym prawdy ale według członka ZO Olsztyn Zarząd główny PZW planuje wprowadzenie polityki stosowanej przez GR Suwałki na wodach PZW w okręgach Olsztyńskim, Mazowieckim i Podlaskim. Czyli w skrócie latanie niewodem po każdej wodzie po kolei. Oto właśnie Polski Związek WĘDKARSKI.... (2014/02/09 23:45)

Bernard51

Prezydium zatwierdziło plany działania Komisji Zarządu Głównego PZW na kadencję 2013–2017, a następnie zapoznało się z wynikami kontroli Głównej Komisji Rewizyjnej przeprowadzonej w Okręgu PZW w Olsztynie w dniach 8-10 stycznia 2014 r. Kontrola okręgu olsztyńskiego, którego prezesem od 2013 r. jest Arkadiusz Siemieniuk, wykazała m.in, że na skutek bezczynności nowego prezesa, zarząd nie uchwalił planu pracy, zasad nadzoru nad pracą podległych kół i regulaminu działania ZO w nowej kadencji, a obrady zarządu oraz prezydium ZO nie odbywały się w terminach przewidzianych przez Statut PZW.

Powód nie banalny, wszystkie Okręgi wywiązują się bez"zarzutu"
Cichym faworytem na nowego Prezesa będzie (podejrzewam) czapki z głów jak się dowiecie.

(2014/02/10 07:24)

Zibi60

Bernard, Ty nas nie strasz !!!! (2014/02/10 08:22)

JKarp

Oj, oj Zbyszku ...JK (2014/02/10 08:30)

Kristoph1

Będą wybory. (2014/02/10 08:36)

Roxola

"Cichym faworytem na nowego Prezesa będzie (podejrzewam) czapki z głów jak się dowiecie."

Tylko nie ON ! 

Bernardzie, nawet nie wiesz jaka mi pierwsza myśl przyszła do głowy !!!

(2014/02/10 10:19)

Artur z Ketrzyna

To niech Ci stokrotko odejdzie... Bo zwiędniesz...

Resztę zostawiam bez komentarza. Bo nie będę dawał .... pretekstu do insynuacji, domyśleń i drwin itd.
Po drugie zapoznajcie się ze statutem, a będziecie wiedzieć kto może kandydować na członka prezydium ZO. (2014/02/10 12:20)

Roxola

To "stokrotko" było do mnie ? 
Nie wiedziałam, że posiadasz dar czytania w myślach   :D ...już mnie chyba nic nie zdziwi (2014/02/10 15:03)

endriu423

Witajcie!

ARTUR!  to dlaczego skrywasz? kto Twoim zdaniem będzie prezesem? napisz mi na mejla, bo powiem wprost, nie wiem?

pozdrawiam 

(2014/03/01 15:41)

Artur z Ketrzyna

Witajcie!

ARTUR!  to dlaczego skrywasz? kto Twoim zdaniem będzie prezesem? napisz mi na mejla, bo powiem wprost, nie wiem?

pozdrawiam 

Ja nie skrywam, bo nie wiem. Ale zapędy ma wielu. Ja na pewno nie.

Zresztą dziś na zebraniu zarządu koła. Był jeden z Okręgu A. L. wyciągając z internetu z archiwum forum mój post z marca 2012r. I na tej podstawie pomówił mnie że... Ale na razie jeszcze tego nie będę publicznie pisał....
powiem tylko że nie udało się im mnie usunąć z władz koła. Zrezygnowali, bo przedstawiłem im pismo z dnia 18.12.2013r.
Więcej bym napisał, ale to właśnie wykasowałem. Moge to prywatnie napisać dla członków mego koła jak i okręgu.
(2014/03/01 18:00)