Zaloguj się do konta

Zatapianie żyłek odległościowych

utworzono: 2013/05/03 15:30

Witam mam pytanie takie jak w tytule.Czy wszystkie żyłki odległościowe zatapiają się?

I czy ta żyłka będzie automatycznie się zatapiać jest to żyłka match czyli odległościowa.http://allegro.pl/zylka-jaxon-satori-match-0-18mm-150m-i3183837656.html [2013-05-03 15:30]

Match po polsku to odległościówka. I wszystkie zyłki są tonące. I najcześciej koloru brązowego bądź czarnego.
[2013-05-03 15:46]

Aadek

Nie polecam żyłek firmy Jaxon.
[2013-05-03 16:52]

swyniu

Kolego wszystkie dobre się zatapiają... :) Maver na bank :) [2013-05-03 17:03]

ProRybok

Nie polecam żyłek firmy Jaxon.

Ja też. [2013-05-03 18:26]

szymides

Ja polecam żyłki dragona. Kupiłem matchową na ten sezon i sprawdza się znakomicie. Szukaj też coś od Trabucco [2013-05-03 19:22]

Ja na ten rok kupiłem żyłkę Fiume match i jest ciężko z jej zatopieniem i już mnie to trochę wkurza. [2013-05-03 19:53]

Aadek

Ja na ten rok kupiłem żyłkę Fiume match i jest ciężko z jej zatopieniem i już mnie to trochę wkurza.

Ja kupiłem żyłkę do feeder'a Jaxon Carat Feeder i ostatni raz ! Robią się supły, skręca się, robi się na niej jakiś osad, łuszczy się. No po prostu nie polecam.
[2013-05-03 21:00]

pinoczet29

Witam

Jesli macie problem z niezatapialną żyłką jest na to patent.Wystarczy rozrobić w butelce wode z płynem do naczyń i polać szpulke kołowrotka.Lub namoczyć płynem szmatke lub gąbke wyrzucić najdalej jak się da zestaw.Zdusić lekko szmatke/gąbke nasączoną na żyłce i zwinąć na kołowrotek.Żyłka się odtłuści i jest zupełnie inna.Tonie bez problemu.

Pozdrawiam 

[2013-05-03 21:17]

Aadek

Witam

Jesli macie problem z niezatapialną żyłką jest na to patent.Wystarczy rozrobić w butelce wode z płynem do naczyń i polać szpulke kołowrotka.Lub namoczyć płynem szmatke lub gąbke wyrzucić najdalej jak się da zestaw.Zdusić lekko szmatke/gąbke nasączoną na żyłce i zwinąć na kołowrotek.Żyłka się odtłuści i jest zupełnie inna.Tonie bez problemu.

Pozdrawiam 

Tak to prawda, ale po jakimś czasie trzeba powtórzyć operacje bo żyłka znów staje się tłusta.
[2013-05-03 21:27]

SZUWARdragon2

"Match" po polsku to odległościówka. I wszystkie zyłki są tonące. I najcześciej koloru brązowego bądź czarnego.

A mnie to wchodzi na mecz!Odpowiedz jest NIE sa i plwajace.

[2013-05-17 15:29]

Żyłki są różne, są szybko i wolno tonące, zdarza się badziew którego nie da się zatopić ale to cena do jakości zobowiązuje :)
[2013-05-17 20:23]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia