Zaloguj się do konta

Zaśmiecone łowiska

utworzono: 2013/11/23 13:30
szczupak11111

nie bardzo wiem od czego zacząć bo niema tu co zaczynać trzeba raczej  pomyśleć jak to skończyć to co dziśiaj widziałem to jest masakra arma gedon to mało te pozostawione góry śmieci te  miejscówki po których tyle sobie obiecywaliśmy a na które więcej nie przyjedziemy bo zasypaliśmy je górami śmieci januszkowice duże niema miejsca wolnego od śmieci ludzie sami sobie robicie chlew czy taki brudas nie rozumie tego że na wiosnę nie będzie miał gdzie postawić wędki no pewnie nie bo zamiast mózgu ma pudełka po robakach i woreczki po zanęcie trzeba wreszcie coś z tym zrobić a szczególnie psudo wędkarzy ze śląska za przeproszeniem nawet srają pod siebie weźmy się za to bo za chwile nie będzie co ratować .....napiszcie co z tym zrobić może wspólnie coś wemyślimy [2013-11-23 13:30]

rysiek38

temat dobry ale to nie forum rasistowskie więc od ślązoków się delikatnie mówiąć oddeleguj tymbardziej że jesteś z kędzierzyna co moim zdaniem też należy do śląska  suma sumarum to ty nas..ś w swoje gniazdo
  A co do śmieciarzy to trzeba to tępić jako zjawisko wśród wszystkich
[2013-11-23 14:46]

KLEPA683

 A co to innych wędkarzy u was niema tylko ze śląska to miejscowi nie śmiecą widzę że kolega z atlasu słaby i sam nie wie gdzie mieszka ale i tak bywa rysiu spoko to śląsk wszystkiemu winien nieraz już to tu słyszeliśmy więc i tym razem damy rade 
[2013-11-23 14:53]

Artur z Ketrzyna

Kolege poniosło. Bo na widok tylu śmieci pozostawionych przez wędkarzy. Ciśnienie krew podniosła, aż do nerwy pościły.
Trudno jest przejść obojętnie od koło takiej sprawy. Bo to śmieci wędkarzy, nie turystów, na których zawsze zrzucano że to oni śmiecą.
Ps. Kurcze nie wiedziałem ze robaki i zanętę turyści kupują na prowiant ;-)
[2013-11-23 15:24]

roman76

ewidentnie kolegę poniosło ,nie zamykam tematu tylko dla tego że pozostali hehe Ślązacy przyjęli to ze spokojem ,kolego nie wolno nikogo w ten sposób obrażać nie mając dowodów,radzę rozsądnie dobierać słowa
[2013-11-23 15:26]

rysiek38

Wielki szacun dla Moreratora !
[2013-11-23 15:32]

KLEPA683

Rysiu moder zna ślązaków i bywał na śląsku więc wie że brudasy są i tu i tu i nima co na nikogo zwalać winy tylko zakasać rękawy i samemu posprzątać jak się chce łowić w myśl nowych przepisów trza mieć stanowisko czyste i nikt nie będzie pytał czy to nasze śmieci czy nie tylko wlepi mandat ja tak robię że jak coś mam na stanowisku to sprzątam i dopiero łowię bo tak trzeba i korona mi z głowy nie spadnie  [2013-11-23 16:01]

rysiek38

ale niykierym nojwyrazni spado bo jak łeb pusty to i miykki :-)
[2013-11-23 16:12]

szczupak11111

może i poniosło ale zal patrzeć na to wszystko to jest nasze wspólne i nie potrafimy zadbać a pisałem pseudo wędkarze przyjeżdżają namiotami kamperami oblegają łowiska do siatki wszystko co na haczyku a jak odjeżdżają zostają po nich góry śmieci i o to mi chodzi a statut wędkarski wyraźnie mówi na temat środowiska za parę lat będzie jedno wysypisko a co dla naszych dzieci może też będą chcieli wędkować  [2013-11-23 17:47]

misiu86

Wszyscy śmiecą i boję się że nic z tym nie zrobimy... [2013-11-23 17:56]

rysiek38

NIe pisałeś czym przyjeżdżają a raczej skąd i sie nie tłumacz bo pierwszy post nie trudno przeczytać
[2013-11-23 18:01]

adam bak

Witajcie. Dołącze sie i ja do tematu Problem ze smieciami jest wszędzie i nad każda wodą tego nie unikniemy bo wszędzie sie znajdzie jakiś baran i zostawi smieci bo ciężko mu zabrać jak ma pełna siatke ryb to na smieci już nie ma miejsca Niestety ja też jak jestem nad wodą to napierw trochę ogarne bo rzadko się zdarza że nie jest zaśmiecone jak przyjde na jakąs miejscówke Pozdrawiam
[2013-11-23 18:04]

LUMIX

Kolego szczupak ma racje popieram go . 
Niech każdy popatrzy jak przyjeżdża na łowisko sam syf , siedzicie z rodzinami całymi tygodniami jecie ,sracie pod siebie jedziecie i macie to wszystko w dupie.......

Czy to tak trudno zabrać ze sobą te oto śmieci i wywalić do kosza .
Chcesz robić kupkę wykop dołek a nie na ścieżce gdzie ludzie chodzą .
Tak jak dzisiaj na Januszkowicach staw LINOWY na samym środku . 
Pozdrawiam Lumix




[2013-11-23 18:11]

roman76

nie dymimy koledzy
[2013-11-23 18:20]

szczupak11111

kolego my widzimy jakie są rejestracje na samochodach i to co po nich zostaje kiedy odjadą ja nie twierdze że wszyscy tacy są bo mam kolegów WĘDKARZY ze śląska co zostawiają porządek ale sa tacy którym łatwiej wywalić to w  krzaki i nie brakuje ich  niestety a z miejscowymi brudasami damy sobie rade a przyjechać na łowisko czyste  to naprawdę o wiele przyjemniejsze wędkowanie  proszę mi wierzyć [2013-11-23 18:33]

LUMIX

[2013-11-23 18:35]

LUMIX


Januszkowice linowy taki syf już jest w wodzie zdjęcie zrobiono w Wrześniu  tego roku [2013-11-23 18:38]

roman76

koledzy syf jest,był i będzie nad wodą ,bo mentalności nie których ludzi się nie zmieni,mam szczęście uczestniczyć w zlotach wędkarskich wraz z rodzinami i nie wyobrażam sobie żeby po nas został syf,jest tam czasem ładnych parę osób włącznie z dziećmi,tyle tylko że po paru dniach jak się zwijamy zawsze jest sprzątane a sprzątanie zaczynają właśnie dzieciaki ponieważ czym skorupka .......
[2013-11-23 18:39]

roman76

no ile można prosić?
[2013-11-23 18:52]

szczupak11111

 jak pisałem wcześniej nie twierdze że wszyscy pisałem pseudo wędkarze zloty zawody zawsze jest czysto ale takie nazwę indywidualne wędkowanie ale macie racje teraz będę robił zdięcia i publikował je na portalu  [2013-11-23 19:14]

Robert1911

Rok temu na Pogori 4 co wyjście na ryby brałem ze sobą dwa wory na śmieci. Posprzątałem najczęściej odwiedzane, moje ulubione miejscówki. Wyzbierałem totalnie wszystko. W tym roku jest jeszcze gorzej. Teraz zabieram tylko to co sam przynoszę, niech będzie syf. Jak góry śmieci urosną to może bydło już nie przyjedzie. A największy syf robią przyjezdni bo jak ktoś przyjedzie raz nad obcą wodę, to już nie musi sprzątac bo więcej tych śmieci nie zobaczy.
Pozdrawiam
[2013-11-23 19:17]

rysiek38

nie miałem tu na myśli granic czysto administracyjnych a ogólnie regionu bo idąc tym tropem to np . Sosnowiec to typowo Śląskie miasto a Górę św. Anny zamieszkują pewnie Kaszubi :-)
(moi dziadkowie są z tych stron)
 A co do śmieciarstwa to mamy staw gdzie śmietnik co sto metrów a gospodarz stawu 2 razy dziennie robi obchód i sprzatnie jak ktos czegoś zapomniał ale to się rzadko zdarza - śmieci tam niema a to zwykłe łowisko PZW a nie staw komercyjny
[2013-11-23 19:18]

szczupak11111

coś mi się zdaje że dla ciebie kolego ważniejsze co złapiesz a to w jakich warunkach to robisz to nieważne  a że jestem ślązakiem to racja ale chodzi mi o okręgi wędkarskie czy to tak trudno zrozumieć chyba nie  [2013-11-23 19:20]

szczupak11111

z tymi kaszubami to troszkę się zapędziłeś co nie mi nie chodzi o to żeby ktoś musiał chodzić i sprzątać po nas róbmy to na bieżąco a wszyscy będą zadowoleni [2013-11-23 19:30]

roman76

koledzy napiszę ostatni raz ,tematem wątku jest temat śmieci a nie wycieczki osobiste dotyczące regionu ,więcej prosił nie będę
[2013-11-23 19:33]

rysiek38

Co do śmieci to jasno jest to określone w RAPR - w promieniu 5-metrów każdy ma obowiazek sprzatnąć bez względu na to kto naśmiecił i tego trzeba się trzymać !
[2013-11-23 19:42]