Za¶miecone łowiska

/ 53 odpowiedzi
rysiek38

nie bardzo wiem od czego zacz±ć bo niema tu co zaczynać trzeba raczej  pomy¶leć jak to skończyć to co dzi¶iaj widziałem to jest masakra arma gedon to mało te pozostawione góry ¶mieci te  miejscówki po których tyle sobie obiecywali¶my a na które więcej nie przyjedziemy bo zasypali¶my je górami ¶mieci januszkowice duże niema miejsca wolnego od ¶mieci ludzie sami sobie robicie chlew czy taki brudas nie rozumie tego że na wiosnę nie będzie miał gdzie postawić wędki no pewnie nie bo zamiast mózgu ma pudełka po robakach i woreczki po zanęcie trzeba wreszcie co¶ z tym zrobić a szczególnie psudo wędkarzy ze ¶l±ska za przeproszeniem nawet sraj± pod siebie weĽmy się za to bo za chwile nie będzie co ratować .....napiszcie co z tym zrobić może wspólnie co¶ wemy¶limy

to jest kwestia kultury a nie przynależno¶ci do okręgu czy miejsca urodzenia.Byłem w tym roku kilkakrotnie nad odr± i zawsze zabieram wszystko ze sob± i wiozę 150 km do własnego kosza,a widziałem mnóstwo "wędkarzy" z waszego okręgu też i co gorsze nawet miejscowych jak wal± worki w krzaki.To nie zwalaj na przyjezdnych.¦więci też nie jeste¶cie i to na własnym podwórku.

Na szczęscie s± tu ludzie rozsadni tak jak kol.Lars - widz± jak jest.
Ja byłem dzi¶ na łowisku ,kosze i to z workami i praktycznie zero ¶mieci nad wod± a jak było ???
to juz dałem na blog (2013/11/24 22:39)

LUMIX

Można wiedzieć gdzie ??? (2013/11/25 18:27)

rysiek38

Żabie doły w Chorzowie,podobnie jest na dolinie trzech stawów w Katowicach - cecha wspólna to do¶ć częste kontrole (2013/11/25 19:03)