Zaśmiecone łowiska

/ 53 odpowiedzi
rysiek38


nie bardzo wiem od czego zacząć bo niema tu co zaczynać trzeba raczej  pomyśleć jak to skończyć to co dziśiaj widziałem to jest masakra arma gedon to mało te pozostawione góry śmieci te  miejscówki po których tyle sobie obiecywaliśmy a na które więcej nie przyjedziemy bo zasypaliśmy je górami śmieci januszkowice duże niema miejsca wolnego od śmieci ludzie sami sobie robicie chlew czy taki brudas nie rozumie tego że na wiosnę nie będzie miał gdzie postawić wędki no pewnie nie bo zamiast mózgu ma pudełka po robakach i woreczki po zanęcie trzeba wreszcie coś z tym zrobić a szczególnie psudo wędkarzy ze śląska za przeproszeniem nawet srają pod siebie weźmy się za to bo za chwile nie będzie co ratować .....napiszcie co z tym zrobić może wspólnie coś wemyślimy


to jest kwestia kultury a nie przynależności do okręgu czy miejsca urodzenia.Byłem w tym roku kilkakrotnie nad odrą i zawsze zabieram wszystko ze sobą i wiozę 150 km do własnego kosza,a widziałem mnóstwo "wędkarzy" z waszego okręgu też i co gorsze nawet miejscowych jak walą worki w krzaki.To nie zwalaj na przyjezdnych.Święci też nie jesteście i to na własnym podwórku.

Na szczęscie są tu ludzie rozsadni tak jak kol.Lars - widzą jak jest.
Ja byłem dziś na łowisku ,kosze i to z workami i praktycznie zero śmieci nad wodą a jak było ???
to juz dałem na blog (2013/11/24 22:39)

LUMIX


Można wiedzieć gdzie ??? (2013/11/25 18:27)

rysiek38


Żabie doły w Chorzowie,podobnie jest na dolinie trzech stawów w Katowicach - cecha wspólna to dość częste kontrole (2013/11/25 19:03)