Zaskroniec atakuje

/ 76 odpowiedzi / 19 zdjęć
u?ytkownik61983


Ja też przyznam nie widziałem , a jeśli on mnie widział to napewno ja go nie :)) (2011/04/07 21:33)

greyhunter


Pięknie. Noteć i jej rozlewiska to wspaniałe tereny... Szczęściarzu... W małopolsce sporo czasu się ich nie widuje a ponoć nieodzowną częścią krajobrazu były. Zwłaszcza na cmentarzach...

 

(2011/04/07 21:37)

mielec


A widział ktoś z was, Koledzy dudka? Ponoć było ich mnóstwo... A ja chdzę tylko i narzekam... Bo chciałbym a nie mogę go zobaczyć.

Odbiegamy deko od tematu ale forum to forum ;)


JA widuję co sezon sporo u nas jest jeszcze tych hmmm troszeczkę jakby egzotycznych ptaków. Jak się zjeży czubek to dopiero piękno. :):):),

Nie widziałem Kraski na oczy, a jeden z najładniejszych ptaków:):)) Słyszeć słyszałęm nomen omen będąc na rybach lecz nie ujrzu :):)

Zrobiłem temu sprytnemu ptaszkowi foteczkę, :)::) Po za rybkami z ornitologią za pan brat. (2011/04/07 21:39)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

greyhunter


Ale fajnie.. dla mnie dudek to absolutny nr1 na liście naszych zwierząt, które chsiałbym zobaczyć. Mielec trochę bliżej od Noteci, w końcu sąsiednie województwo... Zapamiętam i w końcu może mi się uda.

(2011/04/07 21:56)

u?ytkownik57785


Ta co to się za morze szykuje i mi orzechy kradnie z podwórka :) (2011/04/07 22:24)

greyhunter


Orzechy to jej kuzynka skubie...

 

(2011/04/07 22:28)

mielec


A tego krzykacza znacie,,:)



Zmora ta ptaszyna na polowaniach. Głupia mała zmiana otoczenia trzask patyka i takie larum zrobi jakby miał sie świat zakończyć albo się kończył hahahahhaha. Na podwórku tegoż pełno u mnie:P):):)


Greyhunter zapraszam do Mielca połowimy i pooglądasz piękno przyrody nie tylko dudka zobaczysz:):):) Co do dudków no to sporo jest ich u nas:):):)


P.S. Tak po za tematem widział koś Kraskę. ????? (2011/04/08 17:47)

u?ytkownik57785


Orzechy to jej kuzynka skubie...





Sójki pierońskie mi zbierają orzechy włoskie jak spadają i chowają po kątach i zakopuje w trawniku :) Nie lubię ich, tak jak Srok. Mordują pisklęta i mniejsze zwierzęta. Nawet atakowały królika mojej córki jak go postawiła z klatką na tarasie.

 

(2011/04/08 17:53)

mielec


Orzechy to jej kuzynka skubie...





Sójki pierońskie mi zbierają orzechy włoskie jak spadają i chowają po kątach i zakopuje w trawniku :) Nie lubię ich, tak jak Srok. Mordują pisklęta i mniejsze zwierzęta. Nawet atakowały królika mojej córki jak go postawiła z klatką na tarasie.

 




To fakt paskudne ptaszysko z charakteru jest choć ubawienie dosyć ładne i na tym się urok tegoż ptaka kończy:::):)  Widziałem jak skubana dobierała się do małych kurcząt. :):):)
(2011/04/08 18:26)

greyhunter


Sójka wyjada??? zobaczyłbyś co Orzechówki robią i pewnie byś zmienił zdanie;)

U ciotki całego włocha obrały z orzechów...

(2011/04/08 20:53)

mielec


Sójka wyjada??? zobaczyłbyś co Orzechówki robią i pewnie byś zmienił zdanie;)

U ciotki całego włocha obrały z orzechów...




Orzechówka u nas jest bardzo nielicznym ptakiem. Juz dawno jej nie widziałem, a jak wedziałem to akurat nie na naszym terenie.

Widzial ktoś kraskę hahahha (2011/04/08 21:32)

u?ytkownik61983


Widziałem ich dużo, ale barwy niebieskiej , jest to bodajże ta pospolita kraska.......... (2011/04/08 21:35)

mielec


Widziałem ich dużo, ale barwy niebieskiej , jest to bodajże ta pospolita kraska..........




No to masz  farta, a co do barwy to kraska jest właśnie niczym coś rajskiego:):):) i pod ścisłą ochroną Kiedys na rybkach ją słyszałem z rana lecz nie widziałem ani razu. (2011/04/08 21:45)

u?ytkownik61983


Widziałem ich dużo, ale barwy niebieskiej , jest to bodajże ta pospolita kraska..........




No to masz  farta, a co do barwy to kraska jest właśnie niczym coś rajskiego:):):) i pod ścisłą ochroną Kiedys na rybkach ją słyszałem z rana lecz nie widziałem ani razu.


Zazwyczaj je widuję gdy przejeżdrzam przez Złoty Potok , jest to miejscowość rekreacyjna otoczona pięknymi skałami wapiennymi , jest hodowla pstrąga i wiele innych atrakcji.......... (2011/04/08 21:51)

RuchPalikota2


mnie niedawno padalec ugryzł...:D -boli troszkę...:D (2013/08/01 12:40)

jacenty75


Stałem do kolan w wodzie z wędką a on centralnie na mnie zasuwał:) (2013/08/01 13:28)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

luki79


A u mnie nie nad wodą ale w terrarium takie zasuwają.

Na obiad kitajec. (2013/08/01 14:12)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

luki79


mnie niedawno padalec ugryzł...:D -boli troszkę...:D



W porównaniu z tym powyżej, uwierz -nie boli..

Ps. I nie mylić padalca z wężem, padalec jest jaszczurką beznogą ....o taka ciekawostka.. (2013/08/01 14:17)

jacenty75


Nie no, kol. luki chyba trochę przegiąłeś z tymi foto.  (2013/08/01 14:39)