Zaloguj się do konta

Zasilanie echosondy

utworzono: 2017/02/13 21:18
zybihombek

mam pytanie czy echosondę zasilaną 12v moża podłącyć do karzdego akumulatora 12v bez rużnicy czy jest 7ah czy 100ah [2017-02-13 21:18]

SlawekNikt

W instrukcji obsługi masz napisane zapewne czego masz nie robić aby sprzętu nie uszkodzić i co robić należy aby z kolei posłużył jak najdłużej. [2017-02-14 04:47]

MARCIN CK

Tak ,nie ma znaczenia. [2017-02-14 05:18]

mam pytanie czy echosondę zasilaną 12v moża podłącyć do karzdego akumulatora 12v bez rużnicy czy jest 7ah czy 100ah

Mam pytanie, czy echosondę zasilaną 12v moża podłącyć do każdego akumulatora 12v bez różnicy, czy jest 7ah czy 100ah? - lepiej wygląda? 
[2017-02-14 09:23]

zybihombek

znalaz się znawca ortografi ,poowinien się wybrać na konkurs [2017-02-14 19:25]

piekaro

Kolego ważne że jest 12v. Czy ma 7 czy 100 ah to niema znaczenia jest to informacja o jego pojemnosci (czyt. Jak dlugo bedzie dziala bez ladowania) [2017-02-14 20:22]

zybihombek

ok dzięki [2017-02-14 23:44]

SebekKry

Do każdej 12V jak i 24V (oczywiście nie wiem czy wszystkie tak mają). Moja echosonda ma zakres napięcia prądu od 8V-28V o ile dobrze pamiętam z przeczytanej instrukcji. Tak że nawet można podłączyć pod 24V i będzie hulać. A co do Ah to im tego więcej tym echo będzie dłużej świecić :) Można też echo podłączyć pod akumulator od silnika elektrycznego będzie wtedy nam pokazywać stopień rozładowania aku jeśli oczywiście taką opcję posiada ale sporo posiada. Pozdr. [2017-02-15 16:52]

Może i powinien. I pewnie tak zrobię, ale na razie trenuję tutaj. Jeśli Ci to nie przeszkadza oczywiście. hahha [2017-02-15 18:37]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia