Zasiadka na słowackie karpie...

Witam Serdecznie!
Szykuje sie na 2 dniowy wypad  nad  Orawe. Jest to rzeka wolno płynaca . Jej głebokość wacha sie od 10 cm (jak własciciele słowackiej zapory spuszcza wode) do 4-5 metrów. dno jest kamienisto rzwirowe na zakolach lekko muliste. szerokość rzeki wacha sie od 20-30 metrów.Ryby jakie we tej rzee sie zanjdują to Karpie Płocie Leszcze Sandacze szczupaki wszystkie podchodza z zapory orawskiej znajdującej sie na słowacji. Na słowacji karpie sa przyzwyczajone do peletu oraz kulek proteinowych, próbowałem sił z tymi komponentami na rzece ale brak rezultatów(może za mile doscwiadczenie zły zestaw zła zaneta ? nie wiem :( ) mój zestaw na karpia wyglądał tak:
- włos z hakiem 2 o długosci 40 cm- skretlik- koralik- spreżyna lub cieżarek zależności od ilości zanecania.
Na ten wypad przygotowywuje sie na karpia z kulkamia o smaku truskawki tuti fruti czerwonymi robakami oraz kukurycza.Prosze was o pomoc w stworzeniu zestawu na kukurycze i robaka na rzeke wolno płynąca oraz na kulki. Prosze równiez o jakiś sposub na zanete.Posiadam rówież putanie odnosnie rzeki jest ona waska wie łapac daleko od soebie czy blisko na zakolach i ujsciach potoków czy na prostych odcinkach.
Pozdrawiam I prosze O Pomoc Krzesi18

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.