Zaloguj się do konta

Zarządy kół - wszyscy zadowoleni

utworzono: 2012/01/08 17:15
KYLON

Zarządy kół żeby wszyscy byli zadowoleni powinny...............
[2012-01-08 17:15]

Żeby WSZYSCY byli zadowoleni???? Nie ma takiej opcji. [2012-01-08 17:29]

jmakd

Już dawno temu byli tacy panowie jak M... i E... i okazało się wielką utopią! [2012-01-08 17:35]

Zarządy kół żeby wszyscy byli zadowoleni powinny...............

Wywierać ciągły nacisk na władze związkowe w sprawie polityki zarybieniowej, składkowej, zmian w organizacji struktur związkowych, jedności zwiazku i jego OGÓLNOKRAJOWEGO charakteru, zmiany nienormalnych i nie do końca mądrych przepisów oraz ich brzmienia by czarne było czarne a białe było białe. Oprócz innych aspektów pracy kół oczywiście.

[2012-01-08 18:08]

karol79

wg niektórych powinny robić wszystko za kolegów wędkarzy, mam na myśli np. sprzątanie brzegów, oranizowanie imprez i robienie wszystkiego co szeregowemu wędkarzowi ma ułatwiać wędkowanie i pobyt nad wodą, a jeśli tego nie zrobią zawsze znajdzie się powód do narzekania. Tylko jest jedno ale...nie ma takiego zarządu który zadowoli wszystkich, można podejmować różne próby ale zawsze ktoś powie że jest źle... tacy po prostu jesteśmy...pojawia się tylko pytanie dlaczego sobie utrudniamy i nie doceniamy pracy innych?Dlaczego mamy pretensje do zarządów jeśli sami nie zachowujemy się etycznie nad wodą?? Wydaje mi się że nie da się zrobić tak żeby wszyscy byli zadowoleni, ale wszyscy powinniśmy pracować razem nad tym żeby do tego zadowolenia było jak najbliżej, nie tylko zarząd ale również koledzy wędkarze. Mam prośbę do wszystkich wędkarzy..uszanujmy pracę i czas który członkowie zarządów poświęcają na to żeby było lepiej i zanim zaczniemy narzekać, zastanówmy się nad tym co JA robię w tym kierunku żeby wszystkim nam było lepiej.
[2012-01-08 18:16]

tomalek21

Myśleć przede wszyskim o wedkarzach a nie o sobie. [2012-01-08 18:18]

Myśleć przede wszyskim o wedkarzach a nie o sobie.

I tu chyba wszystko zostalo powiedziane :)

[2012-01-08 18:22]

dariuszdyl

wg niektórych powinny robić wszystko za kolegów wędkarzy, mam na myśli np. sprzątanie brzegów, oranizowanie imprez i robienie wszystkiego co szeregowemu wędkarzowi ma ułatwiać wędkowanie i pobyt nad wodą, a jeśli tego nie zrobią zawsze znajdzie się powód do narzekania. Tylko jest jedno ale...nie ma takiego zarządu który zadowoli wszystkich, można podejmować różne próby ale zawsze ktoś powie że jest źle... tacy po prostu jesteśmy...pojawia się tylko pytanie dlaczego sobie utrudniamy i nie doceniamy pracy innych?Dlaczego mamy pretensje do zarządów jeśli sami nie zachowujemy się etycznie nad wodą?? Wydaje mi się że nie da się zrobić tak żeby wszyscy byli zadowoleni, ale wszyscy powinniśmy pracować razem nad tym żeby do tego zadowolenia było jak najbliżej, nie tylko zarząd ale również koledzy wędkarze. Mam prośbę do wszystkich wędkarzy..uszanujmy pracę i czas który członkowie zarządów poświęcają na to żeby było lepiej i zanim zaczniemy narzekać, zastanówmy się nad tym co JA robię w tym kierunku żeby wszystkim nam było lepiej.

Dobrze napisane, a na ostatnie pytanie wielu odpowie, jak to co robię, przecież opłacam składki. [2012-01-08 18:25]

Strzegom

Krytyka jest potrzebna ale poparta rozsadnymi argumentami a nie insynuacjami i pomówieniami.Fakty liczą się fakty,jak ktos działa źle podawac przykłady niech z tego cos wynika.Może sa inne wizje działania które można wdrażać w życie,sądzę że to miał na myśli autor tematu.
[2012-01-08 18:32]

Romuald55

Już przez prawie pięćset lat do dnia dzisiejszego wielu ludziom śni się utopia socjalistyczna mimo że  okazała się niewykonalna.
Pomimo tego jak widzę wielu kolegów wędkarzy marzy o tym,żeby nic nie robić by inni za nich wszystko zrobili.Mało tego,cokolwiek by nie zrobili to zawsze będzie żle.
Mam nadzieję że jak najszybciej znajdą się poza wszelkimi społecznościami.Dobrze że w końcu narzędzia prawne zaczynają być batem na wszelkiej maści osobników bujających w obłokach,utopistach i bujających w świecie bajek. [2012-01-08 18:56]

dariuszdyl

Krytyka jest potrzebna ale poparta rozsadnymi argumentami a nie insynuacjami i pomówieniami.Fakty liczą się fakty,jak ktos działa źle podawac przykłady niech z tego cos wynika.Może sa inne wizje działania które można wdrażać w życie,sądzę że to miał na myśli autor tematu.

I pomagać Zarządom jeżeli o taka pomoc poproszą, a nie mówić - płacę i wymagam. [2012-01-08 18:56]

Zander51

Dzisiaj miałem Walne Zebranie Sprawozdawcze w moim kole. Trwało góra 1,5 h i Komisja Uchwał i Wniosków nie dokonała żadnego zapisu...
[2012-01-08 19:41]

Pitbul

Dzisiaj miałem Walne Zebranie Sprawozdawcze w moim kole. Trwało góra 1,5 h i Komisja Uchwał i Wniosków nie dokonała żadnego zapisu...

było wnioskować.....T. [2012-01-08 19:45]

KYLON

Widze,ze jest fajna rozmowa i o to chodzi,nie możemy sie ciągle kłócić,naprawde panowie ci co narzekają niech przychodzą na zebrania i wtedy możemy porozmawiać,jeśli mają dobre pomysły chętnie ich wdrażamy,już nie ma dziadków z dawnej epoki sa naprawdę ludzie, co chca coś robić dla społeczniści wędkarskiej,ale przepisy z różnych urzędów związują nam ręce i nie można przebić muru głową,nie możemy w kółko powtarzać sprawy związane z oburzaniem sie tylko potrzebna jest pomoc nas wszystkich,żeby lepiej działało.Praca w zarządach jest przykra i mówie to o tym żeby nikt nie powiedział żeby nas wszystkich chwalić,ale żeby nam pomagać,bo jest to nasze dobro wspólne.
[2012-01-08 19:53]

KYLON

Panowie dajcie spokój kto o sobie myśli,a może spróbujecie wstąpić do zarzadów i troszke popracowac,anie pitolić od razu takie bzduru może jakies przykłady to razem te problemy rozwiązemy !!!

[2012-01-08 19:59]

Zander51

#395500 wysłano: 2012/01/08 19:45

Pitbul Dzisiaj miałem Walne Zebranie Sprawozdawcze w moim kole. Trwało góra 1,5 h i Komisja Uchwał i Wniosków nie dokonała żadnego zapisu...

było wnioskować.....

Ano wnioskowałem. Jako prezes koła zaproponowałem zdjęcie  z kalendarza jednej imprezy wędkarskiej z kilku powodów. Nie zapisano tego jako wniosek. Moja propozycja uzyskała aprobatę przez głosowanie jawne bezpośrednio na zebraniu.
[2012-01-08 20:00]

karol79

ja kolega "dariuszdyl" zauważyl większośc sobie odpowie - opłacam składki- ale nie o składki tu chodzi i dobrze wszyscy koledzy o tym wiemy, członkowie zarządów tez oplacają składki a dodatkowo działają spolecznie dla dobra nas wszystkich, pewnie że można poprosić o pomoc...tylko kto na to odpowie. Twórca tego tematu kolega Kylon dobrze wie o czym mowie, biorąc choćby pod uwagę ostatnią akcje sprzatania brzegów zbiornika...zazwyczaj jest tak że narzekamy wszyscy ale jak coś zrobic na rzecz spolecznosci to cięzko, za przeproszeniem, ruszyć cztery litery i zacząć działać, ale do oceniania i narzekania to koledzy wędkarze pierwsi. Nie oceniam nikogo bo nie moja to rola ale proszę, zanim zaczniemy narzekac na zarządy, władze i wszystkich dookoła popatrzmy najpierw na swoje podwórko i na to co robimy sami. [2012-01-08 20:01]

KYLON

Oczywiście popieram kol.Karola
[2012-01-08 20:07]

piotr 0206

I ja też popieram kol.Karola.Pozdrawiam. [2012-01-08 20:21]

Tak naprawdę to już nic niepowinni, ta organizacja popełnia samobójstwo, rozpad jest kwestią czasu, przykro mi to pisac bo byłem związany z tą organizacją wiele lat, ale niestety ja tak to widzę. [2012-01-08 20:33]

Zander51

#395574 wysłano: 2012/01/08 20:33

lin66 Tak naprawdę to już nic niepowinni, ta organizacja popełnia samobójstwo, rozpad jest kwestią czasu, przykro mi to pisac bo byłem związany z tą organizacją wiele lat, ale niestety ja tak to widzę.

Ja też tak to widzę. Odmówiłem kandydowania do władz okręgu, mimo, że byłem przez Zarząd Okręgu rekomendowany do władz okręgowych. Kolegom w kole obiecałem, że dokończę kadencję.I skończę swoją działalność w PZW raz na zawsze...
[2012-01-08 20:44]