Zarząd Koła PZW .

/ 8 odpowiedzi
Witam mam pytanie czy 18 latek moze zasiadać w zarządzie koła PZW.?Pytam ponieważ szykują sie u mnie w kole wybory od obecnych członków zarządu usłyszałem wielokrotnie że chcieli by żebym wszedł do zarządu i zebym pojawil sie na zgromadzeniu i wyborach. Czy mając 18 lat jest to możliwe?
Roxola

No co Ty.... :)
Ciągle czytam, że w zarządzie same dziadki, że młodym trudno cokolwiek zdziałać, a tutaj taki post...Nawet dwa razy czytałam, żeby się upewnić, czy dobrze zrozumiałam ;)
Pewnie, że jest to możliwe. (2013/01/04 19:02)

sliwka15

jak to mówią trzeba odmłodzić zespół , zobaczymy co z tego wyjdzie ;) (2013/01/04 19:11)

użytkownik96474

Witam mam pytanie czy 18 latek moze zasiadać w zarządzie koła PZW.?Pytam ponieważ szykują sie u mnie w kole wybory od obecnych członków zarządu usłyszałem wielokrotnie że chcieli by żebym wszedł do zarządu i zebym pojawil sie na zgromadzeniu i wyborach. Czy mając 18 lat jest to możliwe?

Kolego  . Jeśli masz wolę zrobienia czegoś dobrego dla wędkarstwa, i poświęcenia własnego czasu na to . To życzę ci tylko wytrwałości i powodzenia. Pozdrawiam hoplita. (2013/01/04 19:13)

slawomir66

Jak najbardziej masz do tego prawo. Nie ukrywam, że po raz pierwszy wszedłem do zarządu koła właśnie jako 18-to latek. Później armia pokrzyżowała "moją karierę" hehe w zarządzie koła. Obecnie kończę kadencję jako Prezes. Co będzie po 19 stycznia zobaczymy.Jak widzisz można więc do działania i zmieniaj nasz związek no może na początek coś w swoim kole. Powodzenia. (2013/01/04 19:18)

halski021

Jak skończyłeś 16 lat to jesteś członkiem zwyczajnym , a to znaczY ,że masz prawo być wybierany do władz i organów PZW.U nas co wybory,kilku starszych odchodzi , bo zdrówko szwankuje,a dochodzą młodzi.W naszym kole to zdaje egzamin.Powodzenia w wyborach:) (2013/01/04 22:37)

grisza-78

Masz prawo, jak najbardziej. Jeśli jesteś kreatywny ( takie modne słowo ) to działaj chłopie. Powodzonka !!!!!! (2013/01/04 22:56)

sliwka15

dzieki wielkie za info w lutym wybory zobaczymy co los da ;)Pozdrawiam i samych wielkich sztuk w nowym sezonie ! (2013/01/05 09:09)

dendrobena

Jest to kol.możliwe. Zapewnia Ci to Statut PZW. U nas w kole też był byś mile widziany.Ogólnie brak młodzieży do działalności społecznej. Życzę powodzenia. Pozdrawiam. (2013/01/07 21:39)