Zaloguj się do konta

Zarybiony staw 2017 duża obsada , pytanie o drapie

utworzono: 2017/03/30 20:01

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

pawcio123

Witam,
ostatnio zrobiłem wątek o zarybianiu mojego stawu.(Dzisiaj wreszcie dokładnie policzyłem jakies 670m2 i głębokość do 2m ). W zimę wszytko z wyjątkiem "japońca zdechło" za późno kupiłem pompkę do napowietrzania i niestety gruby lód i tak dalej .... szkoda gadać teraz jest Hailea Acro o wydajności 3600l/h. W stawie są bardzo zadbane brzegi w dużej ilości porośnięte tatarakiem całkiem sporo ( w tamtym roku amur miał bardzo dobry przyrost ogolnie po około 1,5kg sztuka było 20 sztuk ale padły). Obecnie woda w stawie jest klarowna , dzisiaj spuszczaliśmy wode do rowu bo juz wylewała się. W tym tygodniu do stawu kupiliśmy. 17 karpi ( 6kg łącznie ) 14 amurów ( 4 kg łącznie ) . 2 Kilogramy tołpygi(biała) ( mieliśmy problemy z kwitnięciem wody w stawie a kiedyś jak była to wgle nie było tego problemu łącznie jakies 20 sztuk) 3,5 kg karasia polskiego ( 200sztuk licze że będzie pokarmem na dla drapiezników )  dzisiaj kupiliśmy kilka sztuk tołpygi hybrydy i pstrej , 5 karpi koi ( po 100g ) i 10 kg lina (75 sztuk ) w stawie był jeszcze japoniec ale tępimy go. Przygotowałem pasze dla ryb przenica , łubin , kukurydza wszystko prześrutowane. I tu pytanie jakie drapieżniki do tego stawu ?? W przyszłym tygodniu mam możliwość kupna Okoni , Szczupaków , Sandaczy i nie wiem co wybrać. Ogolnie zależałoby mi żeby były tam okonie i coś jeszcze bo okonie uwielbiamy jeść i ogolnie ryby z tego stawu mają być sukcesywnie jedzone. ( W piątek zawsze rybka ) Proszę o rade w sprawie tego stawu. Co można zmienić i tak dalej :D Pozdrawiam !!!!!!! [2017-03-30 20:01]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia