Zarybiony staw 2017 duża obsada , pytanie o drapie

/ 1 odpowiedzi
Witam,
ostatnio zrobiłem wątek o zarybianiu mojego stawu.(Dzisiaj wreszcie dokładnie policzyłem jakies 670m2 i głębokość do 2m ). W zimę wszytko z wyjątkiem "japońca zdechło" za późno kupiłem pompkę do napowietrzania i niestety gruby lód i tak dalej .... szkoda gadać teraz jest Hailea Acro o wydajności 3600l/h. W stawie są bardzo zadbane brzegi w dużej ilości porośnięte tatarakiem całkiem sporo ( w tamtym roku amur miał bardzo dobry przyrost ogolnie po około 1,5kg sztuka było 20 sztuk ale padły). Obecnie woda w stawie jest klarowna , dzisiaj spuszczaliśmy wode do rowu bo juz wylewała się. W tym tygodniu do stawu kupiliśmy. 17 karpi ( 6kg łącznie ) 14 amurów ( 4 kg łącznie ) . 2 Kilogramy tołpygi(biała) ( mieliśmy problemy z kwitnięciem wody w stawie a kiedyś jak była to wgle nie było tego problemu łącznie jakies 20 sztuk) 3,5 kg karasia polskiego ( 200sztuk licze że będzie pokarmem na dla drapiezników )  dzisiaj kupiliśmy kilka sztuk tołpygi hybrydy i pstrej , 5 karpi koi ( po 100g ) i 10 kg lina (75 sztuk ) w stawie był jeszcze japoniec ale tępimy go. Przygotowałem pasze dla ryb przenica , łubin , kukurydza wszystko prześrutowane. I tu pytanie jakie drapieżniki do tego stawu ?? W przyszłym tygodniu mam możliwość kupna Okoni , Szczupaków , Sandaczy i nie wiem co wybrać. Ogolnie zależałoby mi żeby były tam okonie i coś jeszcze bo okonie uwielbiamy jeść i ogolnie ryby z tego stawu mają być sukcesywnie jedzone. ( W piątek zawsze rybka ) Proszę o rade w sprawie tego stawu. Co można zmienić i tak dalej :D Pozdrawiam !!!!!!!

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty