Zaloguj się do konta

Zarybienia zbiornik Chorzewa

utworzono: 2011/04/20 21:19
alf4113

Jestem członkiem koła lin jędrzejów nie od dzis,prosze mi powiedzieć bo mam do tego prawo jakimi rybami została zarybiona chorzewa na rok 2011 bo oczywiście zdęc niezamieszczacie na stronie koła a jak są to za pół roku, z rzadną tablicom informacyjna na omawianych stawach terz się niespotkałem,a ta wiedza nie jest zarezerwowana dla wielmorznego zarządu.  Prosze o informacje!

[2011-04-20 21:19]

swieczka

Pozdrawiam kolegę-

co do zarybienia to wystarczy chwilę powedkować.....12 dni po zarybieniu zacinały sie liny i karpie dosłownie na wszystko:(( mały zbiornik raczej nie zasilony

pozdrawiam

[2011-04-27 19:39]

RobertR

Zgadza sie , podczas ostatniego zarybienia narybek trafił tylko na duzy staw.Z kolei jesienią ubiegłego roku zarybiony był tylko mały staw dlatego,że jest bardziej zasilany (dotleniany) zimą i nie ma na nim oznak przyduchy,tak jak się to zdażało na dużym stawie. [2011-06-07 10:46]

hbll

10.10.2011r zbiornik pierwszy (mniejszy) w Chorzewie został zarybiony.

Mam pytanie jakie gatunki ryb i w jakich mniej więcej ilościach zostały wpuszczone do zbiornika?

Czy oprócz Karpia, którego widać na zdjęciach z zarybiania były jakieś ryby drapieżne?

Pozdrawiam
[2011-10-12 16:19]

sieju1

Jestem członkiem koła lin jędrzejów nie od dzis,prosze mi powiedzieć bo mam do tego prawo jakimi rybami została zarybiona chorzewa na rok 2011 bo oczywiście zdęc niezamieszczacie na stronie koła a jak są to za pół roku, z rzadną tablicom informacyjna na omawianych stawach terz się niespotkałem,a ta wiedza nie jest zarezerwowana dla wielmorznego zarządu.  Prosze o informacje!

Witam
Zarybienie jeszcze nie zostało zakończone. Ryby będą wpuszczane jeszcze w tym tygodniu i pod koniec października. Najprawdopodobniej tym razem nie będzie wpuszczony drapieżnik. Był wpuszczany szczupak wiosną. Szczegółowe informacje nie są "zarezerwowane dla wielmożnego zarządu" i  zawsze podawane są na zebraniu sprawozdawczym koła.  

[2011-10-12 21:52]

alf4113

DZIĘKUJE KOLEDZE Z ZARZODU ZA INFORMACJE O ZARYBIENIU,CHOĆ  NIEPEŁNĄ BO NADAL NIEWIEMY CZY TAKIMI GATUNKI JAK LIN KARAS LESZCZ ITD.JEST ZARYBIANA CHORZEWA.POZDRAWIAM. [2011-10-13 11:48]

hbll

Będzie w kwietniu zarybiane na Chorzewie?
Jeśli tak to napiszcie trochę wcześniej od kiedy do kiedy łowisko będzie nieczynne.
[2012-03-31 16:28]

hbll

Proszę brać przykład :)

https://www.youtube.com/watch?v=M6uXeACf3H8

Przydałby się sandacz na Chorzewie a nie tylko karp i jeszcze raz karp.
Mam wrażenie, że o spiningistów nikt nie dba w województwie świętokrzyskim.
[2012-04-14 00:40]

alf4113

Witam.Panowie napiszcie jakimi rybami została zarybiona Chorzewa czy tylko karpiem,czy może
też innymi gatunkami może drapierznikiem?
[2013-10-09 08:01]

wladyslaw-giere

[2018-03-01 13:43]

dendrobena

W temacie odpowiedzi kompetentny jest zarząd koła.Tam by należało szukać odpowiedzi. Powodzenia. [2018-03-01 20:39]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia