Zarybianie amurem

/ 29 odpowiedzi
Rumcojs

Jak czyści? Może zjada po nim jego odchody? :D (2013/07/31 09:28)

niewinniija

Jak wpuszczasz amura musisz wpuścić tołpygę która czyści szkody po amurze,z 100 amurów po 50 cm powinno starczyć ale na te 100 amurów trzeba jeszcze z 50 tołpyg

W jaki sposób czysci szkody po amurze?

Też mnie to nurtuje?????:D

Ja jestem ciekaw co wpuścić aby wyczyścić szkody po tołpydze?:) Pewnie karpia:):)

a co wyczyści szkody po karpiu ;)

no jak znajdziemy odpowiedź na to pytanie to będzie mega przełom w wędkarstwie:)
Aby wyczyścić zbiornik z zielska wpuszczamy amura, następnie tołpygę by posprzątała po amurze. Potem karpia by wyczyścił po tołpydze. Brakuje tego ostatniego ogniwa:) Jak znajdziemy rybę (najlepiej rodzimy gatunek) która posprząta po karpiu to będziemy bogaci:)

na koniec bym do stawu dał takz 2-4 sumów takich od 40kg :) gwarantuję że w stawie po jakimś czasie będzie czysto :) chyba że bardziej w egzotyke idziemy to polecam 2 niszczuki krokodyle powinny poradzić sobie podobnie jak sum :) (2013/07/31 10:25)

CZzesio

Jak wpuszczasz amura musisz wpuścić tołpygę która czyści szkody po amurze,z 100 amurów po 50 cm powinno starczyć ale na te 100 amurów trzeba jeszcze z 50 tołpyg

W jaki sposób czysci szkody po amurze?

Też mnie to nurtuje?????:D

Ja jestem ciekaw co wpuścić aby wyczyścić szkody po tołpydze?:) Pewnie karpia:):)

a co wyczyści szkody po karpiu ;)

no jak znajdziemy odpowiedź na to pytanie to będzie mega przełom w wędkarstwie:)
Aby wyczyścić zbiornik z zielska wpuszczamy amura, następnie tołpygę by posprzątała po amurze. Potem karpia by wyczyścił po tołpydze. Brakuje tego ostatniego ogniwa:) Jak znajdziemy rybę (najlepiej rodzimy gatunek) która posprząta po karpiu to będziemy bogaci:)

na koniec bym do stawu dał takz 2-4 sumów takich od 40kg :) gwarantuję że w stawie po jakimś czasie będzie czysto :) chyba że bardziej w egzotyke idziemy to polecam 2 niszczuki krokodyle powinny poradzić sobie podobnie jak sum :)

Cześć:) No i CHAPS!!!... wie może ktoś gdzie można dostać narybek tej pożytecznej rybki? ;)

(2013/07/31 11:01)

JKarp

CześćKurka fruwa marynara ogłoszenie było ale fizycznie już go nie ma ;-)
  1. 1 - Giełda Akwarystyczna Akwarysta.PL

www.gielda.akwarysta.pl/index.php?page=1&kat=41&sort=d
(2013/07/31 18:06)