Zarybianie zb. Brandka

/ 6 odpowiedzi
Mam pytanko! Dlaczego kolo nie informuje o zarybieniach? Być może nie chcą aby wszyscy widzieli co się dzieje ? dzisiaj mają zarybiać a mało kto wie o tym!!! 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

saper511


http://www.bytom.pzw.org.pl/wiadomosci/59034/60/28032012_zarybienie_bytomskich_zbiornikow

Napisali na stronie (2012/03/31 13:28)

fishman13


CZŁOWIEKU CZY TY MASZ PROBLEMY Z CZYTANIEM ? CZY MOŻE NIEDOWIDZISZ O CO MI CHODZI I CO JEST NAPISANE !!! TO ŻE JEST PODANE NA STRONIE TERAZ TO DALEKO MI ZWISA !!! WSZYSTKO PO FAKCIE  (2012/03/31 17:34)

Roxola


@fiszman13 czy możesz sprecyzować, o co Ci chodzi?

Jeżeli tak bardzo chcesz bojkotować moje wpisy, zarówno na stronie Koła jak również na wedkuje.pl,
to uzasadnij w którym punkcie statutu jest napisane, że taka informacja jest obowiązkowa do podania.

Bardzo się rzucasz o informacje przed zarybieniem, a czy opłaciłeś już składkę członkowską?
Więc zanim to zrobisz, ryby z tego zarybienia będą już zjedzone...jak znam realia.
Więc przestań już, bo cierpliwość każdego może się wyczerpać. (2012/04/02 23:54)

Okonek20


Witam! Przykro mi to pisać, ale w mim Okręgu, gdzie jestem jednym z członków zarządu, upadł wniosek o zamknięciu łowiska nawet w dniu zarybienia (aby nie ograniczać wędkarzom możliwości wędkowania). Wiem z wieloletniego doświadczenia, (w PZŁ jestem od 1972r.) że informacje o zarybianiu np. w wodach otwartych nie powinny być podawane do powszechnej wiadomości.  A kolega "fishman13" być może ma zal do ... że nie został np. członkiem KR, bo nie chce go posądzać o pokrewieństwo z kormoranem w dodatku uprzywilejowanym. Wodom cześć! (2012/04/03 00:59)

Okonek20


WITAJ ROXOLA! Tak trzymaj, widzę że masz.... a ten tam (dla mnie nie jest nawet godzien, aby przytaczać jego niepolski "ble-loging"), chyba pomyłkowo został członkiem PZW. Dla mnie - chociaż na tym portalu jestem od dzisiaj, już jest na czarnej liście (nie chcę znać). Wodom cześć!   (2012/04/03 01:20)

adams


 TO ŻE JEST PODANE NA STRONIE TERAZ TO DALEKO MI ZWISA !!! WSZYSTKO PO FAKCIE 

fishman13 A co ty byś wolał wiedzieć wcześniej zająć odpowiednio strategicznie miejsce i nahapać świeżej ryby do oporu ???Ciekawe czy w każdej kwesti wędkarskiej ci wszystko zwisa ??? Zarybienia powinny być po cichu najlepiej na początku  tygodnia i zamykać zbiornik do niedzieli a potem jeszcze zakaz zabierania danego wpuszczonego gatunku przez co najmniej 2 tygodnie i surowe kary łącznie z konfiskatą sprzętu dla nie przestrzegających regulaminu łowiska (2012/04/06 14:23)