Zarazem szczęście i nieszczęście

/ 2 odpowiedzi

Nareście Kamil Stoch wygrał swoje pierwsze w życu zawody w pucharze świata oddał 2 dobre skoki, a mianowicie 123m i 128m.

Niestety Adam Małysz zakończył swoje dzisiejsze zawody po pierwszym skoku z powodu wypadku przy lądowaniu . Szczęście w nieszczęściu to to, że po mnimo groźnie wyglądającemu wypadkowi nic poważnego mu się nie stało, jedynie stłuczone lewe kolano. Lekarze mówią że nie długo powróci do skakania.

rozap37


Jak adaś się wywalił  , to już dla mnie było koniec oglądania :( strasznie szkoda mi się zrobiło ,, miałem nadzieję na dobra lokatę adama bardzo cenie tego sportowca i takie rzeczy raczej mu sie nie zdarzają - ale coz czasem tak bywa że i najlepsi nie zawsze maja szczęście .. Życzę Adasiowi szybkiego powrotu do zdrowia i do dalszego wspaniałego skakania . Kamil jak najbardziej mile zaskoczył i gratuluję temu skoczkowi może szykuje nam się następca mistrza oby tak dalej , trzymam kciuki ...  (2011/01/23 19:38)

bluehornet


Przyłączam się do powyższego wpisu , moje odczucia były adekwatne - no ale jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie !!! (2011/01/23 20:02)