Zaloguj się do konta

Zapytanie o rejestrację pontonu

utworzono: 2010/08/24 21:54
gomez129

czy jesli mam ponton i wedkuje z niego to czy on wymaga rejestracji ???? prosze o pomoc w tej sprawie
[2010-08-24 21:54]

robertxxx62

Tak !
[2010-08-24 21:55]

Bromar

czy jesli mam ponton i wedkuje z niego to czy on wymaga rejestracji ???? prosze o pomoc w tej sprawie


 Kolego a czy Ty od wczoraj jesteś wędkarzem, jeszcze nikt Cię nie ukarał za korzystanie z niezarejestrowanego pontonu. Chyba że masz takiego dziecięcego delfinka.
[2010-08-24 21:58]

pytam się !!!!!!!!!!

jakim cudem ty zdałeś kartę wędkarską???????????????????

chyba mi nie powiesz że nie wiesz co z pontonem zrobić??

[2010-08-24 22:01]

Tak. Ale postaraj sie inaczej formuować tematy na pokojach, bo temat "Zapytanie" nikomu nic nie mówi, a poza tym nie dubluj tematów, to "zaśmieca" pokój. Dziekujemy. [2010-08-24 22:02]

gomez129

mam normalny 2ke jakos mi sie udawalo ale doszly mnie sluchy ze musze go zarejestrowac raz mialem kontrol i nic mi nie powiedzieli widocznie bardziej byli ustawieni na klusoli... ja nie zaputalem akurat ich i moze i dobrze pozdr
[2010-08-24 22:02]

gomez129

a kto pyta nie bladzi prosze kolegi

[2010-08-24 22:03]

Bromar

 Tu masz link ;http://forum.wedkuje.pl/post/ponton-przepisy/97918/0
żeby mi jakiś obrońca nie zarzucił że tylko się potrafię czepiać. Na przyszłość, przejrzyj forum używając wyszukiwarki. Znajdziesz tam wiele informacji.
[2010-08-24 22:05]

Bromar

a kto pyta nie bladzi prosze kolegi



 Dobrze powiedziane Kolego, i to są Twoje słowa.
Czasami kto szuka ten pytać nie musi :))
[2010-08-24 22:07]

a kto pyta nie bladzi prosze kolegi


Ale właśnie Ty kolego w temacie nie zapytałeś, nie określiłeś nawet pytania. Pytaj, owszem, jak najbardziej, ale w temacie określ o co pytasz. Wtedy uzyskasz napewno wiecej odpowiedzi i my tutaj bedziemy wiedzieli, czy warto otwierać temat jaki narzucisz. Wystarczyło w temacie wpisać n. "Rejestracja pontonu" i każdy kto coś wie na ten temat napewno szybko udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi.




[2010-08-24 22:08]

gomez129

owszem lecz po to sa takie wlasnie portale aby sie uczyc tez od innych bo przeciesz czlowiek uczy sie cale zycie... dziekuje za pomoc
[2010-08-24 22:10]

Toż to o tym piszę..... [2010-08-24 22:22]

louis

Chłopak się normalnie zapytał nie musicie po nim jechać!! [2010-08-24 22:30]

Bromar

Chłopak się normalnie zapytał nie musicie po nim jechać!!


 Kolego, nie widziałbym w takim pytaniu nic złego, gdyby zadał je ktoś kto przymierza się do wyrobienia karty wędkarskiej, ale to pyta wędkarz z tego co widzę z jakimś doświadczeniem.

[2010-08-24 22:38]

louis

No tak czy to łódka czy ponton powinien  być rejestrowany. Tak samo jak opłata karty wynosi pewną sumę, ale jeśli już łapiemy z np. łódki to opłata karty wędkarskiej jest większa. [2010-08-24 22:43]

Chłopak się normalnie zapytał nie musicie po nim jechać!!


Nikt po nim kolego nie pojechał. Subtelnie zwróciliśmy uwagę, która napewno pozytywnie zaprocentuje mu na przyszłość, a także innym czytającym, a nie znającym do końca zasad pisania i formuowania postów na czacie. Pozdrawiam.

P.S. 

A pojechać to tu wielu potrafi tak, że byś sie zdziwił.


[2010-08-24 22:47]

Bromar

No tak czy to łódka czy ponton powinien  być rejestrowany. Tak samo jak opłata karty wynosi pewną sumę, ale jeśli już łapiemy z np. łódki to opłata karty wędkarskiej jest większa.


 No i widzisz Kolego, Ty to wiesz bo zapewne znasz RAPR a Kolega gomez129 by to wiedział jak by znał. Co do pojechania to zgadzam się z Kolegą Mastiff, jest tu paru kolegów co potrafią pojechać i to tak konkretnie, my tylko chcemy Kolegę nakierować, żeby go nikt konkretnie nie musiał pojechać.
[2010-08-24 22:56]

louis

No to myślę że kolega gomez129 już zrozumiał zasady :) [2010-08-24 23:00]

gomez129

Tak Zrozumialem i dziekuje za nakierunkowanie koledzy ...hmmmm pozdr
[2010-08-26 23:49]

Figaro

Kolego Gomez, nie przejmuj się. Niektórzy zaczynają traktować to forum jak własny ogródek, a przecież kazdy ma prawo się zapytać. Twoim błędem było to , że nie rzuciłeś okiem do archiwum , gdzie kilkakrotnie w przeszłości był ten temat poruszany. Ale jak mówiłe , nie przejmuj się tylko okaż wszystkim niecierpliwym, nerwowym a przez to niemiły wędkarską cierpliwość. Pozdrawiam [2010-08-27 10:25]

Ktoś tu był niemiły? Kto? To forum nie jest niczyim prywatnym ogródkiem, jest NASZYM ogródkiem, a fajniej jest, jak nawet w ogródku panuje jakiś porządek i zasady. Tak? Więc ci, którzy lubią ten porządek poprostu PROSZĄ o jego zachowanie. Łatwiej, przyjemniej i kontruktywniej wtedy można tu sobie pisać, radzić , pomagać, uczyć się nowych rzeczy itp. Prawda? [2010-08-27 11:10]

kargul

witam ale czy kolega gomez129 naruszyl jakies zasady lub porzadek NIEEEE poprostu sie zapytal i nalezy mu jakos to jakos wyjasnic.
PS. jesli kolego mastiff pracujesz w ssr to nie chcial bym trafic podczas kontroli na ciebie!!!
[2010-08-27 11:52]

Figaro

Stara prawda, uderz w stół a nożyce się odezwą. Niektórzy są po prostu nadpobudliwi;-D

pozdrawiam

[2010-08-27 14:41]

gomez129

mam normalny 2ke jakos mi sie udawalo ale doszly mnie sluchy ze musze go zarejestrowac raz mialem kontrol i nic mi nie powiedzieli widocznie bardziej byli ustawieni na klusoli... ja nie zapytalem akurat ich i moze i dobrze pozdr


[2010-09-01 10:50]

Romuald55

&3...p3.4 regulaminu mowi jasno...wedkarzowi nie wolno...h/poslugiwac sie sprzetem plywajacym nie zarejestrowanym i nie oznakowanym zgodnie z obowiazujacymi przepisami.Kolego gomez129!Obowiazuje Cie znajomosc przepisow. Gdybys przeczytal regulamin to nie zadawalbys glupich pytan. [2010-09-01 11:07]

witam ale czy kolega gomez129 naruszyl jakies zasady lub porzadek NIEEEE poprostu sie zapytal i nalezy mu jakos to jakos wyjasnic.

PS. jesli kolego mastiff pracujesz w ssr to nie chcial bym trafic podczas kontroli na ciebie!!!


Nie MŁODY kolego @kargul. Kolega @gomez129 w temacie nie zapytał. A tytuł tematu powinien zawierać chociaż cząstkowe określenie, opis problemu czy zapytania, a nie formę. Tak więc żeby forumowicze mogli trafniej pomóc, podpowiedzieć, udzielić rady KONKRETNEJ na KONKRETNY problem, nalezy samemu sobie pomóc precyzując tytuł tematu. Nie pisałem niczego złośliwie, tylko doradzałem jak najszybciej uzyskać odpowiedź od osób znających to akurat zagadnienie, odpowiednio formułując treść tematu. Ułatwi to pisanie na tym forum zarówno autorom tematów, jak i forumowiczom odpisującym na konkretny temat na konkretnym pokoju. A jeśli miałbyś na mnie trafić podczas kontroli, a posiadałbyś MŁODY koleżko wszystkie dokumenty, łowisko, sprzęt i ryby złowione w porządku, to napewno nie musiałbyś sie obawiać mojej skrupulatności i poszanowania tego, co wymaga RAPR i zwykła kultura. W przeciwnym wypadku nie tylko ode mnie by Ci sie "oberwało".  Kolega @gomez129 zrozumiał bez urazy radę i odpowiedź zarówno moją, jak i @Bromara, @sandokana, a także @Romualda55, więc nie widzę powodu, dla którego byś musiał interweniować w jego obronie, jednocześnie niczego nie wnosząc w odpowiedź. Dla samego pisania? Zapytaj moderatorów jak powinien brzmieć prawidłowo każdy temat na pokoju, a potem stawaj w obronie "uciśnionych". Poza tym masz młody człowieku za mało lat, żeby pouczać i strofować wędkarzy dużo starszych od siebie i wiekiem i doświadczeniem. Kultura i szacunek obowiązuje nie tylko w domu i w szkole.  



[2010-09-01 12:25]