Zapytanie o rejestrację pontonu

/ 35 odpowiedzi
u?ytkownik38976

Polecam Ci MŁODY koleżko @kargul , a także kol.@louis i pozostałym nie rozumiejącym zasad pisania na forum, w pokoju "Społeczność", temat "Zanim napiszesz temat, przeczytaj...". (2010/09/01 12:37)

tomu

hehe ale fajna akcja, a Mastiff, chciałbym zauważyć, że na tym forum nie ma chyba moderatorów, przynajmniej ja nie zauważyłem, żeby cokolwiek takowy robił.
I od tego są właśnie moderatorzy, zamykają temat dają linki do archiwum z takim samym tematem i nikt by na gomeza nie krzyczał.
i niektórzy muszą nauczyć się linki wstawiać bo to jest takie proste :)
POZDRO  (2010/09/01 12:56)

u?ytkownik38976

hehe ale fajna akcja, a Mastiff, chciałbym zauważyć, że na tym forum nie ma chyba moderatorów, przynajmniej ja nie zauważyłem, żeby cokolwiek takowy robił.
I od tego są właśnie moderatorzy, zamykają temat dają linki do archiwum z takim samym tematem i nikt by na gomeza nie krzyczał.
i niektórzy muszą nauczyć się linki wstawiać bo to jest takie proste :)

POZDRO 

KOGO NIE MA NA TYM FORUM ?????? Uwierz mi, że są i działają, ale nie zawsze sie z tym afiszują, bo i po co.

(2010/09/01 13:02)

Figaro

Śmiech mnie bierze, panowie cietrzewicie się jakby chodziło conajmniej oWasz honor. Więcej uśmiechu, panowie, musztra była dobra w wojsku a szacunku nie zdobywa się wiekiem ale byciem człowiekiem.Pozdrawiam wszystkich po kiju ;) (2010/09/01 13:04)

tomu

KOGO NIE MA NA TYM FORUM ?????? Uwierz mi, że są i działają, ale nie zawsze sie z tym afiszują, bo i po co.

no właśnie ... nie jestem do końca przekonany, albo są i im się nie chce - czyli to nie moderator, albo ich nie ma.
Bo czasami jak czytam to jest taka samowolka, że masakra a oni powinni się tym zając :) (2010/09/01 13:06)

tomu

w ogóle dziwne jest to forum
nie widzisz co cytujesz, nie można edytować postów...
ale pokój wszystkim trochę się na nim dowiedziałem i mam nadzieję że jeszcze dowiem.

A mastiff orientujesz się jeżeli chodzi o łowienie z łódki na wodach morskich?
jakieś dodatkowe pozwolenia trzeba mieć, czy tylko karta na połów na wodach morskich ? (2010/09/01 13:12)

u?ytkownik38976

w ogóle dziwne jest to forum
nie widzisz co cytujesz, nie można edytować postów...
ale pokój wszystkim trochę się na nim dowiedziałem i mam nadzieję że jeszcze dowiem.

A mastiff orientujesz się jeżeli chodzi o łowienie z łódki na wodach morskich?

jakieś dodatkowe pozwolenia trzeba mieć, czy tylko karta na połów na wodach morskich ?

Forum jest OK, nikt i nic nie jest doskonałe. A co do morza, to pozwolenie na strefę morską wykupić musisz i małą łajbą wypływać możesz do 2 mil w głąb morza.

(2010/09/01 13:24)

tomu

oki podziękował bo pozwolenie na łowienie na wodach morskich mam

i zgadzam się nic i nikt nie jest doskonały

pozytywnie pozdrawiam (2010/09/01 13:26)

kargul

sadzisz kolego mastiff ze jezeli wedkarz jest mlody to znaczy ze bez doswiadczenia ????
 i tu sie mylisz~!!!!! (2010/09/01 13:36)

u?ytkownik38976

sadzisz kolego mastiff ze jezeli wedkarz jest mlody to znaczy ze bez doswiadczenia ????

i tu sie mylisz~!!!!!

No tak jednak sądzę. Napewno jest MNIEJ doświadczony, zapewniam Cię młody człowieku. 

(2010/09/01 13:50)