Zaproszenie dla wędkarzy z Sochaczewa

/ 14 odpowiedzi / 2 zdjęć
osa12


Bardzo dobra inicjatywa. Prawo w tej materii jest zagmatwane. Wiele instytucji (w tym PZW) łamie go świadomie, a wiele innych nieświadomie.

Szkoda, że spotkanie jest daleko od mojego miejsca zamieszkania. 

Może można go zarejestrować i zamieścić w sieci dla zainteresowanych.

Pozdrawiam,

Marek 

(2013/09/25 12:45)

mariusz1236543


Szczególnie gorąco zapraszam na to spotkanie działaczy społecznych i władze kół wędkarskich zarówno z Sochaczewa , Chodakowa ,Teresina , Wyszogrodu ,Iłowa itp. Nie ważne ,że różnimy się na co dzień w poglądach, ważne byśmy znali obowiązujące Nas wszystkich wędkarzy przepisy z zakresu wędkarstwa.PozdrawiamMariusz Bajurski"Sochaczewski Wędkarz" (2013/09/27 14:52)

mariusz1236543


Zostawiając ogłoszenia ( oczywiście za zgodą właścicieli)w sklepach wędkarskich ( i nie tylko) na terenie Sochaczewa zdziwiłem sie bardzo ( choć chyba nie powinienem mieć złudzeń) jak w jednym ze sklepów zawiadomienie zostało zdjęte. W sobotę jeszcze było , a w poniedziałek już nie . Osoba która udzielała mi wyjaśnienia była wyraźnie zakłopotana. Nic w tym dziwnego by nie było gdyby od razu nie udzielono mi zgody na umieszczenie tego ogłoszenia. A tak w sklepie tym jest umieszczone logo jednego z kół PZW ( i bardzo dobrze)  ale zdaje się , że obawa przed tego typu spotkaniem jest tak wielka, że aż śmieszna.Spotkanie to bez względu na poglądy zarówno wędkarzy jak i organizacji wędkarskich ma za zadanie stanąć ponad podziałami ( jakie mają miejsce i to nie tylko u nas ale i w całym kraju ). Natomiast najwyższy czas zrozumieć ,że prawo wędkarskie w Polsce jest jedno , a wewnętrzne przepisy,Statuty stowarzyszeń to całkiem inna sprawa.
Tego typu działania ( w stosunku do mojej osoby) mają również miejsce na stronie internetowej koła wędkarskiego ( tego samego co umieszczone logo w sklepie) gdzie administrator tej strony ( kurde ,a jest ich aż czterech ) usunął ( bez podania przyczyny)wszystkie moje artykuły nawet dotyczące uroczystości nadania kołu sztandaru.
Czyżbym był , aż tak poważnym zagrożeniem by należało sięgać po tak prymitywne środki jak usuwanie moich artykułów i ogłoszeń ?

Mariusz Bajurski
"Sochaczewski Wędkarz" (2013/10/01 11:19)

marekr


...................cyt.:"usunął ( bez podania przyczyny)wszystkie moje artykuły nawet dotyczące uroczystości nadania kołu sztandaru." . Tak to już jest,że istotne tematy są usuwane a są wypisywane ................ , za które później trzeba publicznie przepraszać.Pozdrawiam (2013/10/01 18:45)

mariusz1236543


Już za 4(cztery) dni spotkanie z BIEGŁYM SĄDOWYM Z ZAKRESU WĘDKARSTWA.Przykre jest tylko ,że władze PZW na Naszym terenie starają się za wszelka cene pozbawić swoich członków (i nie tylko) dostępu do informacji  tj.ZAPROSZENIA które były umieszczane w niektórych sklepach wędkarskich  w dwu z nich zostały usunięte. Panowie działacze PZW nie bądźcie TWARDOGŁOWI  przecież spotkanie to nie ma charakteru pozbawienia was funkcji w PZW, a wręcz przeciwnie to wy powinniście takie spotkanie zorganizować (Statut PZW) gdzie wędkarze zostaliby zapoznani ze swoimi prawami jak i obowiązkami. Świadomie i z premedytacją pozbawiacie swych członków dostępu do powszechnej wiedzy z zakresu wędkarstwa.No cóż Wasz wybór.
Mariusz Bajurski
,,Sochaczewski Wędkarz" (2013/10/07 19:22)

mariusz1236543


To jest jako ciekawostka. Oto pogląd na spotkanie z biegłym sądowym z zakresu wędkarstwa osoby która pełni jedną z ważniejszych funkcji  w zarządzie Koła.Swoja drogą skąd się bierze w ludziach tyle nienawiści . Przedruk Facebooku
Marek Panek
26 września
Czy Ostoja Sw. Dominika jest miejscem spotkań antyklerykałów, donosiciela na swoich kolegów z jakimś tam biegłym sądowym, którego nie ma w wykazie biegłych sądowych z wędkarzmi ( przypuszczam, że podobnego pokroju)? Czy też miejscem spotkań religijnych? Przypominam, że był tam do niedawna dolny Kościół, miejsce konsekrowane, miejsce gdzie była systematycznie sprawowana Msza Św. Dla mnie to farsa, świętokradztwo. Przypuszczam, że ks. Proboszcz został oszukany i wprowadzony na tzn "minę"

Szczególnie gorąco zapraszam autora tego tekstu. Jeśli ma tyle odwagi cywilnej co nienawiści to  będzie miał niepowtarzalną okazję skonfrontować swoje uwagi bezpośrednio z biegłym.

Mariusz Bajurski
,,Sochaczewski Wędkarz" (2013/10/08 21:03)

JKarp


Mariusz co niektórych prawda boli i dlatego wypisują takie rzeczy. Pewnym ludziom wydaje się, że tylko oni mają rację, że wiedzą lepiej ale niestety tak nie jest.Co ciekawe nie znając Pana Walczaka wie jakim jest wędkarzem i człowiekiem. A odnoszenie się do uczuć religijnych, do tego, że tam coś kiedyś było to jakaś farsa niegodna jak mniemam oczytanego i światłego człowieka, działacza zarządu PZW.jk (2013/10/08 21:16)

JKarp


No rzeczywiście skąd takie pomysły?
JK (2013/10/09 23:40)

wojtek75


Janusz nie słyszałeś ,że to dzieci ich kuszą biedaków?
strojem itp...A smiali się z Lepera  jak powiedział,że jak można prostytutkę zgwałcić.

A wracając do tematu """ Prawdy Możecie dowiedzieć się jedynie od Nas, od Okręgu, czyli prawnie działających i kompetentnych ludzi."  - hehe .Tylko ich prawda jest prawdziwa ,a co:)
(2013/10/10 16:22)

mariusz1236543


TO JUŻ DZIŚ tj. PIĄTEK  11.10.2013 godz. 18.00 SPOTYKAMY SIĘ Z BIEGŁYM SĄDOWYM Z ZAKRESU WĘDKARSTWA.   Z  A  P  R  A  S  Z  A  M    WSZYSTKICH WĘDKARZY. NIE ODMAWIAJMY SOBIE PRAWA DO WIEDZY Z ZAKRESU WĘDKARSTWA.

Mariusz Bajurski
,,Sochaczewski Wędkarz" (2013/10/11 10:55)

JKarp


Ale coś napisz po spotkaniu. O czym była mowa i co najbardziej interesowało wędkarzy, jakie pytania zadawali itd.JK (2013/10/11 18:42)